Заробіток в інтернеті на кліках

629

Дуже часто заробіток в інтернеті без вкладень на кліках розглядається людьми, не досвідченими знаннями та навичками в цій сфері. Незважаючи на те, що навчені досвідом фрілансери намагаються уникати такого виду роботи, він цілком має право на існування.

Щоб отримувати на цьому гроші, потрібно вникнути в деякі тонкощі діяльності, втім, це правило діє і в будь-якому іншому ремеслі.

Насправді експерти стверджують, що кілька тисяч рублів заробити онлайн без вкладень на кліках цілком реально, але зібрати на путівку на Мальдіви навряд чи вдасться.

Як заробити на кліках в інтернеті. З чого почати

Для початку потрібно зрозуміти, за що невідомий роботодавець готовий платити гроші. На таких сайтах-спонсорів необхідно, в першу чергу, пройти процедуру реєстрації. Таким чином, бронюється місце, що дозволяє отримати доступ до робіт від рекламодавця.

Для успішної діяльності в цій сфері не знадобиться багато зусиль або особливих пізнань в області реклами. Потрібен безлімітний трафік, вільний час і хороша антивірусна програма.

Якщо у вас немає навичок діяльності з кліками, то краще почати співпрацю з перевіреними і наЕкшн ними сайтами-спонсорами.

В даний час існує декілька категорій майданчиків, які пропонують заробіток на кліках. Серед них виділяються іноземні Avrora проекти. Основна перевага таких ресурсів полягає в тому, що робота пропонується регулярно, відповідно, і виплати теж мають постійний характер. Проте ціна за кліки не дуже висока.

Оскільки реклама, розміщена в інтернеті, коштує великих грошей, не кожна компанія погодиться розміщувати її повсюдно. Тому багато фірм змушені замовляти роботу на майданчиках-спонсорів. Це робиться для залучення користувачів на сайт.

Можливо, даний вид реклами не самий якісний, але кількістю він може вразити. Однак у результаті задоволеними залишаються всі: рекламодавець отримує користувачів, фрілансери заробляють гроші, а сайти-посередники мають невеликий відсоток.

У цій системі особливе місце займають РТС проекти, так звані BUX. Термін РТС розшифровується як Paid To Click, що перекладається як оплата за кліки. Ці сайти пропонують найвищу вартість за цю процедуру. Проте потрібно бути обережним, подібного роду майданчики уподобані шахраями. (Про заробіток в інтернеті без вкладень і обману з виведенням грошей читайте тут).

Є і російські подібні майданчики — поштові спонсори (поштовики). Вони поклали в основу європейський сервіс, але мають більш зрозумілим інтерфейсом. Одним з кращих поштовиків для заробітку на кліках є Seosprint.net. Вітчизняні серфінг-проекти дозволяють переглядати сайти не тільки вручну, але і автоматично, що є вигідним відмінністю їх від європейських подібних ресурсів.

Радимо почитати: Способи заробітку на капчах