Як заробити на сервісі Seosprint

929

З допомогою сервісу Seosprint будь-яка людина, яка хоч трохи дружить з мишкою та інтернетом, може заробити гроші, не виходячи з дому. На сайті розміщені завдання різної складності і вартості, які можна виконувати і отримувати за виконану роботу гроші. Але варто відразу попередити новачків, що більшість завдань на Seosprint коштують копійки. Звичайно, є дорогі завдання вартістю більше 100 рублів, але виконати їх не легко і довго.

Часто це завдання з певною активністю протягом деякого часу (декілька тижнів). А копійчані завдання прості і виконуються за кілька хвилин. Для початку роботи на Seosprint необхідно зареєструватися, вказавши свій нік, пароль, електронну пошту, номер рублевого гаманця Вебмані і інші дані. Після цього можна сміливо приступати до роботи.

Як можна заробити на Seosprint

Зміст

 • Як заробити на сеоспринт, види активного заробітку на Seosprint
  • Заробіток на серфінгу сайтів
  • Читання листів
  • Проходження тестів
  • Виконання завдань
 • Пасивний заробіток на Seosprint
  • Плюси і мінуси заробітку на Seosprint
  • Як швидко виконувати завдання на SEO sprint — відео

Як заробити на сеоспринт, види активного заробітку на Seosprint

Заробіток на серфінгу сайтів

Він вважається самим простим і швидким видом заробітку на даному сайті. Він полягає в перегляді сайту. Клікнувши на посилання, на сайті потрібно провисіти деякий час, як правило, не більше хвилини. І всі, ваші гроші. Зважаючи на його легкості, оплата за нього найнижча. (Читайте також – заробіток биткоинов)

Читання листів

Він схожий на серфінг сайтів, але вам доведеться прочитати невеликий текст, а потім відповісти на одне питання по цьому тексту. Він коштує трохи дорожче серфінгу, але і часу потрібно витратити більше.

Проходження тестів

На відміну від двох попередніх, даний вид заробітку на Seosprint набагато різноманітніше, так і платять більше. Вам потрібно тільки виконати всі необхідні умови тексту, потім відповісти на 3 питання, до яких дається по 3 варіанти відповіді. Якщо ви відповіли правильно, то на вашому балансі з’явиться обумовлена в завданні сума винагороди.

Виконання завдань

Якщо за попередні завдання можна було заробити виключно копійки, то тут вже з’являються і рублеві завдання. Вони бувають різного типу, це кліки, реєстрація на сайтах з активністю і без, постинг, написання статей, відгуки, соціальні мережі, Форекс, ігри та багато інших. Як правило, найдорожчі з них — це реєстрація з активністю, Форекс, ігри. Але щоб повністю виконати їх, потрібен не один день, і навіть не тиждень. Тому рекомендується вибирати завдання по ідеальному співвідношенню витрачений час/зароблені гроші. (Читайте також – Заробіток на капчі)

Пасивний заробіток на Seosprint

Якщо ви не хочете виконувати сотні завдань, а бажаєте мати постійний пасивний дохід, то даний сервіс пропонує користувачам реферальну програму. Суть її в тому, що ви залучаєте людей на сайт, вони реєструють по вашій реферального посиланням, і ви отримуєте на свій рахунок певний відсоток від зароблених ними грошей. Якщо ці люди привертають ще користувачів, але вже за їх посиланню, то ви теж отримуєте відсоток, але вже менший.

Як залучити рефералів — Заробіток на Seosprint

З рефералів першого рівня, тих які ви навели самостійно, ви будете отримувати від 20 до 60 відсотків їхнього заробітку (залежить від виконаний ним завдань і вашого рейтингу), а з рефералів другого рівня — 5-10 відсотків. Таким чином, якщо ви ще не визначилися, на Seosprint як заробити, то це буде одним з кращих виборів. Адже одного разу привів людину на сайт, ви завжди будете отримувати відсоток від його доходу, нічого не роблячи. Звичайно, спочатку потрібно знайти таких людей, пояснити їм, як можна заробляти тут, стимулювати їх виконувати завдання. Для цього потрібно гарненько потрудитися.

Плюси і мінуси заробітку на Seosprint

Серед плюсів можна виділити те, що для заробітку на даному сервісі не потрібно спеціальна освіта, навчитися заробляти можна досить швидко, перші гроші можна отримати майже відразу ж, і це відмінний вид підробітку після основної роботи або ж для школярів.

Головний мінус — низька оплата за завдання, також це досить одноманітна робота, яка швидко приїдається, вона не сприяє мислення і творчого розвитку.

Таким чином, ззаработок на сеоспринт — це легка і швидка можливість отримати гроші. Але не кожному зароблені гроші здадуться хорошою винагородою за витрачені години. Якщо ви зважилися зайнятися цим серйозно, то потрібно приблизно третину часу витрачати на розвиток свого реферального мережі.

Як швидко виконувати завдання на SEO sprint — відео