Кредитування в Ощадбанку: як взяти гроші під заставу нерухомості

1840

Банківський кредит вимагає надання застави. Отримувана сума зазвичай пропорційна вартості представленого майна. Тому найпоширенішим способом отримати необхідну грошову суму — це взяти кредит у банку ощадбанк під заставу найбільш дорогого майна — нерухомості. Про гроші під заставу нерухомості в банку ощадбанк і піде мова.

Зміст

 • Цілі кредиту під заставу
 • Як взяти кредит під заставу нерухомості в Ощадбанку
  • Нецільові кредити
  • Житлові кредити або іпотечне кредитування
 • Порядок оформлення кредиту
  • Пакет документів для отримання грошей під заставу нерухомості
  • Чи може банк відмовити у видачі грошових коштів
 • Замість кредиту — заробити на нерухомості

Цілі кредиту під заставу

Як правило, такий великий кредит під заставу беруть:

 • на освіту,
 • для початку або розширення свого бізнесу,
 • для інших цілей, що вимагають великих фінансових вкладень.

Також гроші потрібні для купівлі нового житла. Це значить, що позичальник повинен взяти кредит під заставу знаходиться в його розпорядженні нерухомості, щоб придбати нове житло, а потім продати старе і погасити кредит на покупку. У цьому допоможе наша стаття — Як продати швидко і вигідно квартиру, там же знайдете зразок договору купівлі продажу

Як взяти кредит під заставу нерухомості в Ощадбанку

У нашій країні Сбербанк став одним із перших банків, що видають кошти під заставу нерухомості. Сьогодні цей спосіб кредитування пропонують своїм клієнтам багато інші організації. Але все ж, якщо потрібні гроші під заставу нерухомості, Ощадбанк надає найбільш доступні і вигідні умови для таких операцій. Виділяють два основних типи кредитування – нецільове та для отримання житла.

Нецільові кредити

Такий кредит можна взяти на різні цілі. Якщо заставою виступає нерухомість, величина кредиту може бути досить великою для фізичної особи — до 10 млн. рублів.

Мінімальна сума кредитування в банку Сберкбанк — від 500 тис. рублів.

Кошти видаються в еквівалентних сумах – гривнях або іншій валюті. (Читайте також — Овердрафт що це таке, як оформити і т. д.)

Термін видачі таких кредитів – від трьох місяців до 7 років. Відсоткова ставка може мати різну величину, від 12,5% до 16,25%, і залежить від різних параметрів: від терміну кредитування, обраної валюти, умов страхування і так далі. Для власників рахунку в банку Ощадбанк ставка встановлюється нижче.

Максимальна величина отриманих грошових коштів не повинна перевищувати 70% від суми, отриманої в результаті оцінки житла експертами. (Читайте також – Ощадбанк Бізнес Онлайн)

Житлові кредити або іпотечне кредитування

Найчастіше кредити використовуються при купівлі або будівництві нерухомості. Вони можуть бути наступних типів:

 • На отримання готового житла.Ощадбанк може може видавати гроші під заставу як кредитуемой, так і будь-якої іншої нерухомості. Термін виплати — до 30 років. Величина початкового внеску 10%. Процентна ставка — від 9,5% до 14%.
 • На споруджуване житло. Може видаватися під заставу наявного житла або споруджуваного об’єкта. Строк погашення становить до 30 років, розмір першого внеску — 10%. Процентна ставка, як і в попередньому випадку, від 9,5% до 14%.
 • На будівництво житлового будинку. Заставою може ставати як наявне житло, так і зводиться нерухомість. Термін погашення — до 30 років. У цьому випадок початковий внесок вище і становить 15%. Процентна ставка також вище — від 11,7% до 14,75%.
 • Іпотека з держпідтримкою. Гроші видаються для придбання житла (як готової, так і будується) у компанії (юридичної особи). Заставою служить як існуюча нерухомість, так і кредитуемое житло. Термін — до 30 років, перший внесок відсутній (0%). Розмір процентної ставки — від 11,7% до 13,5%.

Потрібно зазначити, що для таких кредитів часто пропонуються пільгові умови, наприклад, відсутня комісія. Для власників зарплатних карт Ощадбанк також пропонуються особливі умови. Зокрема, їм не потрібне обов’язкове страхування. Також пільги надаються молодим сім’ям.

Виплата кредитів зЕкшн снюється рівними частинами (ануїтет).

Порядок оформлення кредиту

Щоб взяти кредит в Ощадбанку, заставою може стати будь-який вид нерухомості — квартири, приватні заміські будинки, котеджі і гаражі, а також ділянки землі з будівлями і без них. Об’єкт нерухомості повинен знаходитися в особистій власності позичальника.

Забезпеченням по заставі виступає житло, яке оформлено у власність позичальника. Перед видачею кредиту працівники банку проводять оцінку стану нерухомості та її юридичний статус.

Процедура отримання позики в Ощадбанку досить проста. Потрібно зібрати необхідний пакет документів і надати в банк.

Пакет документів для отримання грошей під заставу нерухомості

До складу мінімального пакета документів входять:

 • Анкета – заява;
 • Паспорт;
 • Документи про офіційне працевлаштування;
 • Довідки про доходи;
 • Документи на нерухомість (включаючи довідки про придатність житла для проживання).

Позичальниками можуть виступати громадяни, які мають постійне місце роботи (принаймні півроку). Вік оформлювачів на момент угоди не повинен бути менше 21 року. Крайній вік погашення позики – 75 років.

Чи може банк відмовити у видачі грошових коштів

У ряді випадків банк має право відмовитися приймати нерухомість у заставу. Наприклад, якщо будівля перебуває у поганому (аварійному) стані, чекає швидкого капітального ремонту або підлягає знесенню.

 • Також кредит не видається на нерухомість, яка є спірним об’єктом, якщо при оформленні приватизації або реєстрації права власності були допущені помилки.
 • Не видасть гроші під заставу нерухомості Ощадбанк якщо в квартирі зареєстрований або прописана неповнолітня дитина, або якщо йому належить частка в цій квартирі. Можна зіткнутися з труднощами при оформленні, якщо в квартирі зроблена незареєстрована перепланування.
 • Кредити не видаються індивідуальним підприємцям, членам фермерських і селянських господарств, а також керівникам і власникам (співвласникам) малих підприємств з кількістю працівників менше 30 людей.

Якщо позичальник перебуває в шлюбі, при отриманні кредиту необхідно поручительство другого з подружжя.

Ми розглянули основні моменти перед тим, як брати гроші під заставу нерухомості — ощадбанк самий наЕкшн ний банк, який має хорошу репутацію, таким чином, після оплати кредиту, який був узятий під заставу вашої нерухомості, ви можете розраховувати на повне її повернення без додаткових доплат та комісій, як це могло б статися в іншому банку.

Замість кредиту — заробити на нерухомості

Безсумнівно, перша ідея, яка приходить в голову при вирішенні різних фінансових питаннях і нестачі грошей — це кредит. Однак якщо ви володієте достатнім часом, то спробуйте заробити гроші, замість того, щоб оформляти кредит. Якщо оформляти кредит під заставу нерухомості — ви прирікаєте себе на витрати і створюєте ризики.

Заробити на нерухомості можна безліччю способів. Якщо у вас є квартира — її можна здавати в оренду, якщо у вашому розпорядженні є будинок, то його можна розділити на декілька житлових приміщень і кожне окремо здавати в оренду. Ви зможете почати заробляти по-крупному, що набагато привабливіше, ніж перспективи кредитних боргів. Радимо вам переглянути безкоштовний відеокурс Антона Муригіна про заробіток на нерухомості без початкового капіталу до 150 000 руб. в місяць.

Дивіться безкоштовний відеокурс
Як почати заробляти на нерухомості до 150 000 в місяць
<img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

Перегляньте також відео про те, як можна заробляти на подобової здачі житла:


(4голос(ів), середній: 3,25 з 5)
Завантаження…

Визначте цілі кредиту, який бажаєте оформити
 • Зберіть пакет документів для оформлення кредиту
 • Подивіться безкоштовний відеокурс Антона Муригіна про заробіток на нерухомості до 150 000 руб. в місяць і почніть робити гроші на нерухомості замість оформлення кредитів