Як заробити за допомогою звичайного принтера

647

Маючи вправність і кмітливість можна заробити кошти. Побудувати домашній бізнес, який принесе прибуток. Один з наших постійних читачів проекту gdeikakzarabotat.ru поділився своєю історією з особистого досвіду, як заробити за допомогою звичайного принтера.

«Пригадую час, коли я звернув увагу на бланочную продукцію. У друкарень ще не було належних верстатів, і вони друкували бланки на тонкій жовтому папері з загулялим текстом на них. Загалом, якість було отвратной, а ціна дуже дорогий (50 к. за аркуш А4). При цьому сам аркуш А4 якісного паперу стояв 10 к.

До того часу у мене вдома з’явився комп’ютер з матричним принтером. У місті було підприємство, яке використовувало друковані бланки пачками, а самі вони надрукувати не могли, так як у підрозділи потреби в комп’ютері не було. Доводилося просити секретаря, яка тепер вся в «турботи», щоб вона йшла до постачальників, які можуть замовити бланочную продукцію на стороні.

Весь цей процес займав не малу час, по закінченню якого в бланки могли внестись деякі поправки, тобто попередня продукція могла виявитися не придатною. Виникала проблема, яка приносила головний біль постачальників, а мені місце, де заробити.

Я мав конкурентні переваги. Постачальник дзвонив мені на домашній телефон, коли у нього накопичувалася велика кількість зразків бланків або була термінова робота. Я приїжджав, забирав цю стопку зразків і віддавав вже готову продукцію з логотипом підприємства. Щоб не пропускати дзвінки, на телефонному апараті стояв автовідповідач. Постачальники були задоволені, що їм не доводилося кудись їздити. (Читайте також — як скласти бізнес план зразок з розрахунками)

Коротко про технології

Друкарську фарбу розводив в бензині і фарбував нею стрічки, які використовуються в матричних принтерах. Пристосування включало в себе одноразовий шприц і кухонний міксер, щоб крутити стрічку у картриджі. Собівартість виходила дуже низькою.

Сьогодні вже друкувати на матричному принтері без автоматичного захоплення аркушів ніхто не буде, але зате з’явилися більш вигідні технології.

Можна пустити в хід „струйник“ з безперебійною подачею чорнил. Фарба коштує не дорого. Або друкувати візитки на сучасних кольорових принтерах.»