Як взяти кредит без довідки про доходи: особливості отримання та оформлення кредиту

692

В даний час кредитні відносини з банками підтримують практично 50% населення нашої країни. Для того щоб взяти кредит, зазвичай, потрібно дуже багато зусиль, довідок, часу і, головне, на позитивний результат варто лише сподіватися, так як при відмові банки не повідомили причину, а документи назад не повертають. Зазвичай, чим менше відсоткова ставка за кредитом, тим більше довідок потрібно зібрати клієнту для отримання свого кредиту.

Рекомендуємо також прочитати — «Що таке овердрафт»

На сьогоднішній день в Росії існує безліч комерційних банків, які видають кредити за спрощеними умовами людям, наприклад, не здатним підтвердити свій дохід, але бажаючі взяти кредит без довідки про доходи. Що це означає? Як і в багатьох інших країнах, більшість недержавних організацій сплачують заробітну плату працівникам в «білому» та «чорному» вигляді, щоб скоротити свої витрати на податкові відрахування. Тому офіційна довідка про доходи для банку чи зможе адекватно описати реальну картину доходів, що кредитується.

Отримання кредиту без підтвердження доходу

Зміст

 • Умови отримання кредиту
 • Відсотки за кредитами банків, де можна отримати кредит без довідок про доходи
  • Споживчі кредити без довідок про доходи: список банків і процентні ставки

Умови отримання кредиту

До класичних умов отримання кредиту належать:

 • Довідка про доходи за останні 3-6 місяців (в залежності від умов банку та обраної кредитної програми);
 • Копія документів, що посвідчують особу;
 • Довідка з місця роботи про посаду.
 • Це класичний набір документів для отримання будь-якого кредиту. І як раз на етапі збору документів можуть виникати труднощі, так як від реальної заробітної плати, яка вказана в довідці з місця роботи, залежить схвалення або відмову у видачі потрібної суми кредиту.

  Радимо почитати: Кредитування в Ощадбанку: як взяти гроші під заставу нерухомості

  Для того щоб спростити процедуру отримання кредиту всім бажаючим, багато банків йдуть на такі умови, щоб допомогти людям в отриманні і збільшити свій кредитний пакет, який впливає на рейтинг банку.

  Однак надання такого кредиту тягне за собою певні ризики для банків, так як можливість повернення боргу в такому випадку знижується. З цієї причини кредитні програми, в яких не вимагається підтвердження доходу, значно відрізняються за процентними ставками від кредитних програм, де дохід підтверджується.

  Отримати кредит без довідки про доходи стало доступнішим

  Відсотки за кредитами банків, де можна отримати кредит без довідок про доходи

  Практично кожен банк має таку кредитну програму, розраховану на клієнтів, які не можуть підтвердити свій дохід. Процентні ставки варіюються і значно відрізняються один від одного.

  Ставки і відсотки по кредитах без підтвердження доходу можуть залежати від:

 • Оперативності обробки заявки і прийняття рішення по видачі кредиту;
 • Документів, що необхідні банку (є і такі, яким достатньо паспорта і реєстрації клієнта);
 • Суми самого позики, кредиту;
 • Терміну, на який береться кредит.
 • Чим більший термін, на який ви берете кредит, тим, відповідно, і більше переплата з урахуванням відсотків, тому клієнту вигідно розраховуватися з банком швидше. (Читайте також, де можна швидко заробити гроші в цій статті).

  Сьогодні майже всі програми розраховані на те, щоб клієнт міг погасити кредит раніше терміну. По-перше, це дозволяє клієнту розраховувати свій кредит самостійно і терміни його погашення, якщо вони зЕкшн снюються не пізніше крайнього по платежах терміну, по-друге, це дає гарантію банку, що погашення буде відбуватися швидше, а саме процентна ставка — тобто прибуток самого банку.

  Спочатку клієнт виплачує саме процентну ставку, а потім вже починає гасити основний борг.

  До кредитів без підтвердження доходу відносяться і видача кредитних карт, якими людина може розраховуватися в магазинах і знімати грошові кошти, тобто користуватися як звичайною дебетовою карткою, при цьому гасити суму, взяту з карти в певний термін. Зазвичай для отримання кредитної картки підтвердження доходу не потрібно. (Докладніше читайте про кредитні картки без довідок про доходи).

  Процентна ставка на таких картах в банку «Тінькофф», наприклад, становить від 18% до 24,5% в залежності від номіналу і статусу картки. Банк «Російський Стандарт» і «Бінбанк» пропонують клієнтам кредитні карти під процентну ставку від 22% до 32. Однак такі карти швидше не є повноцінними кредитами, так як є багато обмежень щодо використання карти та сплати відсотків.

  Кредитні карти без підтвердження доходу

  Споживчі кредити без довідок про доходи: список банків і процентні ставки

  Що стосується звичайних споживчих кредитів, то на сьогоднішній день банки пропонують:
  «Совкомбанк» кредитує населення за споживчими кредитами до 100 000 грн. під відсоткову ставку 12% строком до 1 року. Процентна ставка низька за рахунок того, що термін погашення кредиту мінімальний. «Ренесанс Кредит» пропонує споживачам кредит від 21,9% до 32,2% річних в залежності від кредитної історії та наданих документів, максимальний строк погашення кредиту до 5 років, а максимальна сума 500 000 рублів. Є й такі банки, які не знижують процентну ставку до мінімуму при спрощенні умов отримання, а саме не підтвердження доходу, наприклад, «ОТП Банк» готовий надати таку позику з процентною ставкою аж 42,9%, а банк «Хоум Кредит» такі кредитні програми розробляє з мінімальною ставкою 27,9%.

  Дивіться відео: Які документи необхідні для отримання кредиту

  Тому, щоб взяти кредит без довідки про доходи, необхідно уважно дізнатися всі умови видачі кредиту, відсоткову ставку та умови погашення. Вибір серед банків зараз досить великий і знайти ті умови, які піЕкшн дуть за всіма критеріями досить просто, проте не варто забувати, що кредит без підтвердження доходу є не тільки зручним, але і доступним, так як терміни розгляду таких заявок зазвичай не перевищують 3 робочих днів.