Чи можна взяти кредит з поганою кредитною історією

542

В житті багато людей стикаються з узяттям кредиту в банку. Постає питання де і в якому банку можна взяти кредит, навіть з поганою історією. Часом банки є єдиним місцем, де можна знайти гроші на покупку нового автомобіля, ремонт квартири або будинку. Інформація про отримані і виплачені позичкових коштах стає кредитною історією. Про те, скільки зберігається і скільки можна користуватися кредитною історією і як її виправити, ви дізнаєтеся з нашої статті.

Розгляньте запасний варіант і спробуйте звернутися в банки, в яких можна взяти кредит навіть з поганою кредитною історією

Зміст

  • Що мається на увазі під кредитною історією
  • Другий розділ з вашої кредитної історією
  • Як дізнатися свою кредитну історію
  • Як взяти кредит в банку з технічними простроченнями (з поганою історією), приклади

Що мається на увазі під кредитною історією

Цей документ складається з трьох розділів. У першому містяться відомості про позичальника:

  • ПІБ
  • освіта
  • вік
  • паспортні данныеместо роботи
  • сімейне положення

Другий розділ з вашої кредитної історією

Другий розділ необхідно взяти всю інформацію про всіх наявних і були кредити – їх сумі, строки погашення боргу з відсотками, існуючих простроченнях і заборгованостях.

З третього розділу можна взяти інформацію про те, хто займався історією позичальника, хто подавав інформацію для формування історії, а також хто і коли цікавився її даними.

Що робити, якщо ви клієнт з поганою кредитною історією і чи можна виправити її, щоб без проблем взяти новий кредит у майбутньому? До радості позичальників відповідаємо: так, можна взяти. Для цього потрібно своєчасно виплачувати усі наступні внески протягом двох років. Саме такий термін розглядає банк як гарантію вашого «виправлення».

Незайвим буде взяти на роботу і надати кредитній установі довідку про хорошу зарплату. Додатковим очком в вашу користь стане страхування ризику невиплати позикових коштів. Як правило, з поганою або сумнівної кредитної історією, бачачи, що здобувач кредитних ресурсів справляється, у банку можуть видати кредитну картку з невеликим лімітом і під більш високий відсоток. Регулярно зЕкшн снюючи внески, ви зможете нівелювати «помилки минулого».

Тепер відповідь на питання «як позбутися і що робити з поганою кредитною історією?» відпадає сам собою. Вихід один – регулярно і своєчасно сплачувати внески.

Порада: отримаєте кредитну карту без довідки про доходи: особливості отримання та оформлення кредиту

Як дізнатися свою кредитну історію

Кредитні історії громадян можна зберігати і взяти в спеціальних бюро. Бувають такі ситуації, коли інформація по одній людині є відразу в декількох подібних організаціях. Щоб дізнатися, в якому саме бюро зберігається ваша кредитна історія, можна зробити запит в Центральний каталог кредитних історій, який відноситься до підрозділів ЦБ РФ. У вашому БКІ ви можете безкоштовно раз на 365 днів отримати відповідну інформацію.

Як взяти кредит в банку з технічними простроченнями (з поганою історією), приклади

Інший приклад: позичальник погасив кредит у банку і взяв у тому ж банку відповідну довідку. Але на позичковому рахунку залишилися лічені копійки, про яких громадянин навіть не підозрює. Сума починає обростає пені за прострочення до тих пір, поки банк не надішле повідомлення про погашення.

Величина заборгованості може бути невеликий, але сам факт затримки в погашенні кредиту негативно позначиться на вашої особистої інформації і ви можете залишитися з поганою історією кредиту. Чи можна щось зробити з такою поганою історією в цьому випадку?

Насамперед, намагайтеся не потрапляти у такі неприємні ситуації і стає клієнтом з поганою кредитною історією. Беріть в банку довідку про закриття позичкового рахунку, а не тільки про погашення кредиту. Якщо ж наша порада запізнився, і факт прострочення вже встановлений і історія стала поганою, постарайтеся пояснити ситуацію в тому банку, де ви хочете взяти новий кредит. Повністю стерти або виправити можна лише помилкові дані. У конкретному випадку в наявності не помилка, а несумлінність або неуважність співробітників в банку.

Є й інший варіант – почекати п’ятнадцять років. Саме стільки часу зберігається кредитна історія в банку, а потім її відомості анулюються з останньої дати, що має таку давність.

(1голос(ів), середній: 5,00 з 5)
Завантаження…

Подайте заявки в банки, що видають кредит, навіть з поганою кредитною історією
  • Отримайте кредитну карту без довідок про доходи та поручителів