Як заробити на квартиру. Як заощадити гроші при купівлі

783

Мати власне житло, нехай навіть дуже скромне, але своє, мрія мільйонів жителів невеликих містечок і величезних мегаполісів. Так вже вийшло, що звичайна людська потреба в нормальних умов для життя перетворилася в недоступну розкіш. Хоча, є деякі поради, які, якщо не вирішать проблему, то вже точно наблизять вас до реалізації заповітної мети.

Зміст

 • 1. Як купити квартиру
 • 2. Як заробити грошей на покупку квартири
  • Спосіб №1 (авторська методика)
  • Як заробити на квартиру в Москві плюс отримати 45 000 в місяць грошовий потік
  • Спосіб заробітку на квартиру №1
  • Спосіб заробітку на квартиру №2
  • Спосіб заробити на квартиру №3 — інвестування
 • 3. Як заощадити гроші на купівлю квартири
  • Основні моменти при купівлі квартири
 • 4. Висновок

1. Як купити квартиру

Як заробити і купити квартиру

Безумовно, оптимальним способом придбання квартири є купівля житла за власні гроші, без кредитів і переплат. Але цей варіант підходить тільки тим, хто знає як заробити на квартиру, і для них ця стаття буде не актуальна. (Може знадобитися стаття — Як швидко продати квартиру)

Більшості ж доводиться брати іпотечні кредити, і наступні 10-20 років намагатися менше їсти, а більше працювати, а не відпочивати і ніколи не хворіти. Іпотека піЕкшн де в тому випадку, якщо до моменту рішення про купівлю житла, ви проживаєте в орендованій квартирі, а значить, щомісяця сплачуєте певну вартість. Тоді логічніше витрачати цю ж суму на погашення кредиту за квартиру, в якій ви живете і купуєте.

Рекомендуємо почитати:
Як купити квартиру в іпотеку і які документи потрібні для отримання кредиту.

Сімейній парі, де обоє працюють, трохи легше впоратися з цим завданням. У таких випадках на одну зарплату можна жити, а другу відносити в банк. Ситуація ускладнюється, якщо є діти, тоді витрати істотно збільшуються. Однак вони також можуть допомогти в накопиченні коштів на покупку квартири.

Ви можете скористатися допомогою держави у вигляді програми “Материнський капітал”, “Молода Сім’я” або іншими пільгами, які надаються у вашому регіоні.

2. Як заробити грошей на покупку квартири

Приймаючи рішення заробити на квартиру, потрібно бути готовим викладатися повністю на одній або навіть двох роботах. Можливо, доведеться пройти курси підвищення кваліфікації, або навіть отримати освіту з іншої спеціальності. Оптимальним варіантом буде підвищення на вашій роботі, яке дозволить заробляти достатньо грошей для відкладання деякої частини в скарбничку, і позбавить вас від необхідності працювати на декількох роботах 24/7.

Спосіб №1 (авторська методика)

Як заробити на квартиру в Москві плюс отримати 45 000 в місяць грошовий потік

Читайте повний авторський огляд Меркулова
Як заробити на квартиру в Москві за 2 місяці


Скачайте покроковий план (PDF)
«Як переїхати в свою квартиру в прибутковому будинку за 2 місяці, а решту здавати в оренду»
<img src=”content-1/images/arrow_right.png” title=”” alt=”

Спосіб заробітку на квартиру №1

При наявності у вас будь-яких знань або досвіду в якій-небудь сфері не обов’язково переїжджати на північ, так як в 21 столітті існує велика кількість способів заробітку в мережі Інтернету, при цьому не потрібно навіть виходити з дому. Для цього потрібно зареєструвати на сайтах фріланса (FL.ru, freelance.ru і т. д.), знайти високооплачувані завдання від замовників і ви побачите, що оплата за вашу роботу в інтернеті не зрівняється з вашої минулого зарплатою. Звичайно, для того щоб бути успішним у сфері фріланса знадобиться певний час на накопичення знань та досвіду.

Заробити гроші на квартиру своїми руками за допомогою фріланс сайтів. Заробляйте гроші не виходячи з дому завдяки вашим знанням і навичкам

Спосіб заробітку на квартиру №2

Також заробити грошей на квартиру можливо на валютному і фондовому ринку, враховуючи те, що ви зможете по -, як і раніше, не виходячи з дому отримувати свої зароблені гроші. Для того, щоб спробувати і почати грати на фондовому ринку або на ринку Forex не потрібно вищої освіти або певних знань, достатньо для цього бажання заробляти. Маючи початковий капітал, можна вкласти свої гроші в акції великих державних компанії або акції з великою часткою держави (Газпром, Ощадбанк тощо). Також існує багато інших фінансових інструментів, які вам можуть запропонувати брокерські компанії. (Фінам, БКС, АЛОР тощо)

Спосіб заробити на квартиру №3 — інвестування

Інвестування в нерухомість, що будується вже давно користується популярністю серед інвесторів, так як це не тільки вкладення грошей з метою збереження, але й примноження грошей. Але перед тим як інвестувати і заробити на цьому гроші постає питання — коли та на якому етапі будівництва вигідно вкласти гроші? Краще вкласти гроші з «котловану» — з самою ранньою стадією будівництва або почекати, коли будинок буде на 80-90 відсотків добудований?

Перевага інвестування в нерухомість на першій стадії будівництва — це приваблива низька вартість нерухомості. Як правило, нерухомість постійно зростає і якщо продати квартиру після будівлі будинку, і вкласти гроші заново в житло, що будується, то різниця і буде вашим доходом.

Недоліки і мінуси цього заробітку

 • Для того, щоб купити квартиру на початковому етапі будівництва потрібно значна сума грошей, але доведеться ризикнути і взяти у борг, у кредит і т. д.
 • Є ризик, що нерухомість так і не добудували. Тому потрібно ретельно підходити до вибору забудовника. Не пошкодуйте і витратьте час і гроші на вивчення цього питання більш детально, щоб у майбутньому не було непорозумінь.

Плюси і переваги

 • житло (квартира) обійдеться вам значно дешевше;
 • відсутність витрат на збирання різних довідок, страховку, оцінку квартири тощо;
 • вибір сподобалася планування вашої квартири.

Як зробити 100% річних на інвестування новобудови. Дивіться відео:


Скачайте Чек-Лист оцінки новобудови від Миколи Мрочковского
Всі секрети та нюанси інвестування в новобудови
<img src=”content-1/images/arrow_right.png” title=”” alt=”

3. Як заощадити гроші на купівлю квартири

Грамотна економія і розумний підхід до купівлі квартири допоможуть швидше зібрати необхідну суму і, в кінцевому підсумку, придбати омріяні квадратні метри. Якщо ви не знаєте, як правильно економити і збирати гроші, навіть якщо у вас маленька зарплата, то рекомендуємо прочитати цю статтю.

Основні моменти при купівлі квартири

 • покупка квартири в новобудовах, завжди дешевше, ніж придбання вторинного житла. Причому, на ранній стадії будівництва вартість вашої квартири може бути істотно нижче, ніж на завершальному етапі. Однак, враховуючи кількість несумлінних компаній забудовників, така покупка може стати досить ризикованим заходом, яке, правда, при хорошому розкладі, допоможе заощадити вам близько 30-40% від вартості;
 • приміське житло або у віддалених районах міста дешевше, ніж в місті і його центрі. Звичайно, такі галузі не мають розвиненої інфраструктури, і виникають проблеми з транспортом і тимчасовими витратами, але враховуючи сучасні темпи будівництва і зростання міст, незабаром все може змінитися. Тоді вартість вашої квартири значно підросте;
 • ремонт-це ще одна стаття, на якій можна заощадити. Якщо робити його з нуля і самостійно, то вийде досить кругленька сума. Тому, варто розглянути варіант придбання квартири з первинною обробкою;
 • можна купувати квартиру, що називається, поступово. Для початку придбати кімнату, потім малосімейку або студію, щоб накопичивши побільше грошей, продати колишнє житло і переїхати в більш комфортні умови.

4. Висновок

Одним словом, головним секретом, як заробити на квартиру, є нескінченний працю, саморозвиток і постійний рух. Не варто чекати, що гроші або готове житло з’являться самі собою, що, до речі, теж не виключено.

Підходити до даної проблеми потрібно комплексно і розумно, і тоді ця складна задача виявиться цілком посильною. Після переїзду у власну квартиру, можете почати збирати на другу. Тепер, коли складний шлях вами вже пройдено і до заповітної мети протоптана перевірена доріжка, процес піде швидше і легше. Другу нерухомість можна здавати в оренду, перепродати або залишити своїм нащадкам. У будь-якому випадку, така інвестиція завжди виявляється вигідною.

(2голос(ів), середній: 3,00 з 5)
Завантаження…

 • Скачайте безкоштовну книгу Ю. Медушенко і дізнайтеся Як придбати багатоквартирний БУДИНОК на гроші банку і отримувати від нього стабільний грошовий потік від 100 000 до 300 000 в місяць
 • Прочитайте статтю Андрія Меркулова – Як заробити на квартиру в Москві за 2 місяці
 • Скачайте чек-лист від Миколи Мрочковского — Всі секрети та нюанси інвестування в новобудови