Тарифи на рко мтс банку для іп і тов в 2020 році: умови відкриття розрахункового рахунку та обслуговування

131

У статті розберемо тарифи мтс-банку для іп і тов в 2020 році. Ми підготували для вас таблицю з тарифними планами, умови відкриття рахунків для підприємців та юр. Осіб, а також ви дізнаєтеся вартість додаткових послуг рко для бізнесу.

Про банк

Мтс-банк на ринку фінансових послуг з 1993 року і на сьогоднішній день входить в топ-50 російських банків за величиною активів. Банк має стабільний рейтинг від агентства “експерт ра”.

Офіційний сайт мтс банку

Тарифи на рко в мтс банку для іп і тов


Детальні тарифи мтс банку

плюси рко в мтс банку:

 • резервування рахунку для компанії дистанційно за 5 хвилин.
 • на заброньований номер можна отримувати перекази до підписання договору.
 • відкриття рахунку на всіх пакетах послуг – 0 руб.
 • 6. Безкоштовне оформлення картки зі зразком підпису та печатки.

 • клієнт-банк і мобільний банк без плати за підключення.
 • 6 перерахування коштів на рахунки фізичних осіб без комісії – від 100 тисяч до 1 мільйона рублів щомісяця.

 • вітальний бонус-4000 руб. На інтернет-рекламу від мтс.
 • знижки по партнерській програмі від 1с, headhunter, яндекс.директ, mytarget та ін.

Розрахунковий рахунок для іп в мтс-банку

У мтс-банку є 2 тарифи по рко без абонентської плати для підприємців-початківців з невеликими оборотами. На пакеті послуг “простіше простого” комісія списується тільки з прибуткових операцій – при зарахуванні переказів на рахунок або при внесенні готівки. Будь-які вихідні платежі, в т.ч. Перекази на рахунки фізичних осіб, проводяться безкоштовно (в межах ліміту).

На тарифі “мінімум” також немає щомісячної плати за розрахунково-касове обслуговування. У пакет включено 3 безкоштовних міжбанківських платіжки. Тарифний план буде для вас вигідним, якщо ви не плануєте часто відправляти перекази в інші банки.

Щоб відкрити рахунок для іп, потрібно тільки паспорт. У відділенні вам потрібно заповнити заяву на приєднання до рко і опитувальник за формою мтс-банку.

Відкрити рахунок іп в мтс банку

Розрахунковий рахунок для тов в мтс-банку

Для малого та середнього бізнесу мтс-банк підключає тарифний план «точний». На даному тарифі можна безкоштовно відкрити до 50 рахунків. У вартість обслуговування вже включений пакет з 50 вихідних платежів. При перевищенні ліміту комісія за переказ буде 19 рублів.

Щоб відкрити розрахунковий рахунок в мтс-банку на юридичну особу, потрібно надати:

 • статут.
 • протокол або рішення про призначення керівника організації і його паспорт.
 • заява на приєднання до рко.
 • анкету.

Відкрити рахунок іп в мтс банку

Як відкрити розрахунковий рахунок в мтс-банку

 1. перейдіть на сайт банку.
 2. залиште онлайн-заявку.
 3. дочекайтеся дзвінка менеджера.
 4. можна користуватися рахунком.

Далі потрібно зустрітися з менеджером банку, щоб підписати договір, отримати весь пакет документів, бізнес-карту і т.д. Співробітник банку сам приїде в будь-яке зручне вам місце.

Відкрити рахунок в мтс банку

Послуги мтс-банку для юридичних осіб та іп

реєстрація іп і тов

У мтс-банку є безкоштовний онлайн-сервіс, через який можна оформити повний пакет документів для реєстрації бізнесу. В електронній анкеті потрібно вказати паспортні реквізити засновника / іп, відомості про організацію (адреса, статутний капітал), вибрати коди квед і систему оподаткування. Програма сформує заяву, квитанцію на оплату держмита та інші документи, необхідні для відкриття тов/іп — з ними потрібно відвідати податкову.

інтернет-банк

Доступ до клієнт-банку надається безкоштовно на будь-якому пакеті послуг. Для установки інтернет-банку потрібно токен. Через особистий кабінет можна відправляти рублеві і валютні перекази, оплачувати податки, перераховувати зарплату, замовляти карти для співробітників, відправляти документи на валютний контроль, дивитися аналітику, обмінюватися даними з бухгалтерськими і кадровими програмами і т. Д.

Відкрити рахунок в мтс банку

В мтс-банку індивідуальні умови по зарплатному проекту. Комісія за переведення заробітної плати розраховується з урахуванням штатної чисельності та розміру трудових виплат.

Ви можете оформити персоналу карти мир і мастеркард. По кожній нараховуються кешбек до 5% і до 6% на залишок. Картки випускаються і обслуговуються безкоштовно.

Перерахування зарплати відбувається через інтернет-банк. Гроші надходять на рахунки працівників протягом 60 хвилин після відправки відомості. Внести зміни до реєстру або замовити нові карти також можна через особистий кабінет.

еквайринг

У мтс-банку ви можете підключити торговий еквайринг за стандартним тарифом або узгодити індивідуальні умови обслуговування. стандартний тарифний план включає комісію 1,69% з обороту і абонентську плату в розмірі 1499 руб.з терміналу. Платіжний сервіс проводить операції по картах мир, visa, mastercard, unionpay, american express, а також підтримує безконтактну оплату зі смартфона. Виручка на рахунок надходить на наступний день після платежу.

У мтс-банку також можна підключити інтернет-еквайринг. Інтеграція займає не більше 3-5 днів, оскільки у банку є готові програми для популярних систем управління сайтом. Платіжний модуль проводить оплату за картками світ, віза, мастеркард, а також платежі через мобільні сервіси apple pay, google pay, samsung pay.

Відкрити рахунок в мтс банку

онлайн-каса

У банку можна купити онлайн-касу за 1 рубль за умови відкриття рахунку. Після 14 місяців обслуговування по рко смарт-каса перейде у вашу власність.

У мтс-банку 2 моделі кас з фіскальним накопичувачем на 15 і 36 місяців. У пристрої є опції складського обліку, звіти з продажу та аналітика.

бізнес-карти

Для оплати корпоративних витрат в рф і за кордоном можна замовити карту мтс business. Вона випускається безкоштовно до рахунку в рублях або валюті. Ви можете оформити бізнес-карти в будь-якій кількості.

Комісія за обслуговування в розмірі 1000 рублів починає списуватися тільки з другого року. поповнити розрахунковий рахунок карти можна безкоштовно-готівкою через термінали мтс-банку або безготівковим переказом.

Відкрити рахунок в мтс банку

кредити

Банк видає кошти на поточні витрати, купівлю обігових коштів і розвиток бізнесу у формі овердрафту, кредитної лінії або разового кредиту, в т.ч. Із забезпеченням і без застави.


Відкрити рахунок в мтс банку