Заробіток на контекстній рекламі

595

Перш ніж розповісти про можливості заробітку за допомогою контекстної реклами, наприклад, на своєму блозі, кілька слів про те, що собою являють дані оголошення.

Контекстна реклама – це рекламне повідомлення, яке відображено на сайті в якості посилання, оточена текстом. При цьому, таке повідомлення чудово поєднується і з інтерфейсом сайту і з його тематикою.

Зміст

  • Заробіток на контекстній рекламі в інтернеті
    • Наскільки прибутковим є заробіток на контекстній рекламі

Заробіток на контекстній рекламі в інтернеті

Застосування даного виду реклами не вимагає особливих витрат і знань. Все просто – після реєстрації в системі вам потрібно лише розмістити на сторінках сайту код реклами.

Слід пам’ятати, що тематика сайту і рекламований продукт або послуга повинні бути одного профілю. Тобто, якщо на сторінці сайту розміщена стаття про корм для тварин, то саме його Ви знайдете в контекстній рекламі. Але при цьому слід враховувати, що якщо в системі відсутній сайт з продукцією, яку хочуть рекламувати, то для розміщення реклами будуть підібрані сторінки, які містять близьку за змістом інформацію.

Наскільки прибутковим є заробіток на контекстній рекламі

Як і у випадку з банерної рекламою, прибуток від розміщення контекстної реклами на вашому сайті прямо залежить від кількості відвідувачів.

Чим більше відвідувачів на вашому інтернет-ресурсі (сайті або блозі) – тим більше ви заробляєте.

Даний вид реклами не підходить власникам сайтів розваг – відвідувачів там багато, але ось в систему такі сайти, як правило, не приймаються. Так що, якщо вам і вдасться розмістити на своєму розважальному порталі контекстну рекламу, великих грошей вам не отримати. Але якщо ваш ресурс присвячений торгівлі на біржі Форекс, розповсюдження товарів або надання будь-яких послуг – є всі шанси непогано заробити з сайту.

Медицина та одяг, косметика і автомобілі, парфумерія або техніка – сайти даних тематик приваблює безліч відвідувачів щодня, а це значить, що і рекламодавцям вони припадуть до смаку. Тільки є одне «але». Інформація на сайті завжди повинна бути свіжою та цікавою відвідувачу.

Також читайте як заробляти гроші сидячи вдома з нуля в цій статті.