4 вибухових способи заробітку в Instagram

1967

Не так давно майже всі увагу користувачів мережі було сконцентровано лише на кількох соціальних мережах. Тепер же таких сайтів стає все більше і з кожним днем набирає популярність додаток instagram для публікації фото. Сьогодні цим додатком для смартфонів користуються мільйони людей по всьому світу, і воно стало частиною щоденної буденної життя. Це означає, що instagram являє собою відмінну майданчик, що дозволяє заробляти гроші – адже скрізь, де є багато користувачів, можна отримувати прибуток.

Зміст

  • Магазин на базі instagram
  • Заробіток на популярності
  • Продаж фотографій
  • Реклама своїх послуг

Магазин на базі instagram

Заробляти хороші гроші в instagram можна завдяки створенню повноцінного магазину, нехай і віртуального. Наприклад, ви розкручуєте акаунт у инстаграме, в якому публікуєте фотографії красивою, модною, стильною одягу. В якийсь момент можна почати продаж товару і отримувати реальні гроші.

Скільки ж можна заробити таким способом? Чим більше передплатників облікового запису, тим більшим буде ваш прибуток. Ви можете створити віртуальний магазин в instagram з такими товарами, як одяг, аксесуари, прикраси, парфумерія, коштовності і пр. Ви просто публікуєте стільки фото, скільки можете, і пропонуєте під кожним знімком посилання на товар в магазині або просто залишаєте координати для зв’язку з продавцем.

Заробіток на популярності

Як заробити в instagram талановитої особистості? Відмінний спосіб заробітку – стати популярним і заробляти на рекламі. Можна прославитися як модель, фотограф, стиліст, спортсмен або просто блогер. Головне – зібрати вашу аудиторію в тисячі чоловік, а далі залишається тільки публікувати платні пости, вставляти рекламу і т. д.

Скільки заробляють зірки в instagram? Насправді порахувати точні цифри неможливо, так як все залежить від ступеня популярності, тематики і конкретної особистості. Проте можете бути впевнені, якщо ви створите популярний instagram-блог і зберете тисячі людей, заробіток в инстаграме буде генерувати з кожного поста.

Отримайте безкоштовний курс на email
Як заробити в інтернеті з нуля

Продаж фотографій

Для фотографів і моделей є ще один чудовий спосіб, завдяки якому можна теж генерувати прибуток з кожного зображення, опублікованого в додатку. Розміщуйте знімки на різну тему, розкрутіть блог і якщо він стане популярним, фотографії захочуть використовувати при публікації сайти і журнали. Природно, кожну фотографію ви будете продавати за гроші.

Основна складність полягає в тому, що ваш акаунт потрібно розкрутити і привернути увагу аудиторії. Ви повинні публікувати Екшн сно красиві, унікальні і незвичайні фото.

Як заробляти на дорогих послугах в Instagram

Реклама своїх послуг

Якщо у вас є бізнес, то домогтися зростання кількості замовлень можна завдяки инстаграму. Хороший акаунт завжди привертає увагу до вашого сайту, послуг, товарів і т. д. Акаунти в инстаграме є навіть у великих проектів, наприклад, у забудовників, які публікують у инстаграме фото будинків, інфраструктури, проектів. Це привертає увагу користувачів і потенційних покупців житла, створює позитивний імідж девелопера.

Отримувати прибуток завдяки запису в инстаграме цілком реально, головне зібрати досить велику аудиторію і почати заробляти на рекламі, або на просування власних товарів і послуг.