Як заробити гроші без стартового капіталу

665

Існує думка, що без стартового капіталу гроші можна заробити, тільки працюючи на когось. Але ж, є люди, які домоглися успіху в сфері бізнесу, не маючи при цьому початкових коштів, бути може, і у вас вийде стати такою людиною?

Плюсом початку бізнесу без стартового капіталу є те, що ви нічим не ризикуєте. У разі невдачі ви нічого не втратите, але і нічого не заробите. За міжнародною статистикою лише 10 малих підприємств із 100 досягнуть успіху. І ось уявіть, 90 залишилися підприємців втратили пристойну суму грошей, і часто це не обмежувалося тільки стартовим капіталом.

Зазвичай, коли говорять про відкритті бізнесу, у більшості людей в голову одразу приходить думка про відкриття магазину, кафе та інше. А для цих видів бізнесу наявність стартового капіталу обов’язково, так як передбачається придбання або оренда приміщення, обладнання, відбір і найм персоналу і так далі.

Не всі усвідомлюють те, що гроші можна заробити швидко і іншим способом.

Як відкрити свій бізнес, не маючи стартового капіталу

Найбільш популярним і затребуваним видом бізнесу, зараз є створення сайтів, їх розкрутка і

дизайн. Підприємцю для початку такого виду бізнесу знадобиться тільки комп’ютер та певні програми на ньому. Для того щоб приймати замовлення, офіс не потрібен, так як обговорення замовлення може відбуватися через інтернет, у крайньому випадку у клієнта в офісі. Виконувати роботу можна як самому (якщо є певні навички), так і найнявши людей, які розбираються в даній роботі. Їх також можна найняти через інтернет, і оплату проводити після завершення роботи.

Дана схема передбачає не тільки роботу, пов’язану із створенням сайтів, можна організувати, наприклад, бюро перекладів або рекламне агентство.

Можна також створити сайт, який буде спеціалізуватися на певному виді послуг. Хорошим прикладом є сайт, створений для московських репетиторів, суть якого полягає в тому, що власник сайту, займається підбором репетиторів для учнів, а за це бере символічну плату, яка дорівнює вартості одного заняття. І подібна схема може бути застосована і в інших випадках. Вам потрібно буде витратитися лише на створення сайту.

Звичайно, практично в будь-якому випадку вам доведеться мати деяку суму грошей, для того щоб розпочати свій бізнес. Але ця не може називатися стартовим капіталом, скоріше це просто необхідні витрати для початку роботи, наприклад створення сайту.