Як заробити на продажу метеликів

1058

Не так давно в Росії з’явилася традиція виготовляти салюти з живих метеликів. Внаслідок цього продаж метеликів стає все більш рентабельним заняттям і доволі прибутковим бізнесом. У Росії людям подобаються метелики, тому розкрутити свій бізнес не становитиме великих проблем. Існує одна східна легенда, вона говорить, що якщо загадати бажання, а потім випустити багато метеликів, то вони передадуть ваше бажання на небеса і згодом воно зЕкшн сниться. А ось, правда це чи брехня ніхто так і не дізнався, але кількість охочих спробувати це, стає все більше. Саме тому продаж метеликів в Росії — перспективний бізнес.

Ціни деяких метеликів можуть бути до 5 тисяч рублів, і їх замовляють як мінімум 2 штуки. Замовляють метеликів для самих різних потреб, наприклад, для близької людини. Але на даний момент є багато постачальників, які пропонують купувати метеликів саме у них і за низькою ціною, приблизно 500 рублів за 1 штуку. Все це завдяки сильно зростаючої конкуренції у цій галузі. Тому знадобиться реклама ваших послуг.

Продаж метеликів бізнесу

Вигода даної справи полягає в тому, що метеликів зазвичай купують оптом по 30-60 штук. Їх можна продавати по 1 тисячі рублів за штуку, і в результаті мати по 30-60 тисяч рублів тільки з одного замовлення.

Найдорожчі породи метеликів це Каліго Мемнон, а також Морфо Пелиида. Вони коштують набагато дорожче інших порід, приблизно по 4 тисячі рублів за одну штуку.

У великих містах продаж метеликів вже давно освоєний бізнес, а ось у провінції можна спокійно відкрити цей сегмент і почати успішну справу. І не потрібно орендувати територію, розводити метеликів ви зможете прямо у себе вдома. Всі інструкції з висновку метеликів ви зможете знайти в інтернет або ж в спеціальній літературі.

Також варто враховувати, що метелики живуть недовго, тому якщо ви не встигли вчасно їх продати, то через кілька тижнів або місяць вони помруть. Їли метелик померла, то з неї можна буде зробити декоративні вироби, а також з засохлих метеликів можна буде робити різноманітні композиції і картини. Та згодом все це можна буде продавати приватним колекціонерам, ціни таких виробів можуть досягати до 2 тисяч рублів.

Ще існує один формат заробітку на метеликах: в добре оброблене приміщення випускається велика кількість метеликів і люди приходять дивитися на них, але це вже буде експлуатація метеликів, а не їх продаж.

Так що, який вид бізнесу за участю метеликів вибрати, залежить від попиту і ваших можливостей. Перед роботою бажано зробити аналіз цієї частини ринку. Заробіток на продажі метеликів — це досить молодий, але і дуже вигідний бізнес, де ви зможете отримувати відмінну прибуток. Але варто не забувати про складнощі з розведенням метеликів.