Як заробити працюючи курєром

628

Спеціальної освіти здобути не вдалося, або поки ще вчитеся? А гроші, як відомо, потрібні всім. Є спосіб заробити, доступний для кожного — робота кур’єром. Спеціальних знань не потрібно, і по силам, як студенту, так і дорослій людині, якій треба перебути у відсутності постійної роботи.

Як заробити кур’єром

Основні обов’язки – це під час доставити вантаж у повній цілості в певне місце. Вантажем може бути що завгодно: квіти, піца або що-небудь з побутової техніки. Звідси робимо висновок, що на кур’єра накладається матеріальна відповідальність, значить, він повинен бути старше вісімнадцяти років.

Любитель піших прогулянок з хорошими фізичними можливостями і готовий в будь-яку погоду долати відстані може влаштуватися в кур’єрські служби, які займаються доставкою документів або дрібногабаритних посилок.

Не треба лякатися далеких відстаней, можна скористатися громадським транспортом або таксі.

Як правило, транспортні витрати компенсують в кінці робочого дня. Мобільний зв’язок теж оплачується, бо кур’єр повинен бути завжди на зв’язку.

Заробітна плата розраховується з кількості виконаних заявок за день, зрідка зустрічається робота кур’єром з фіксованою ставкою.

При наявності воЕкшн ських прав можна влаштуватися в кур’єрські служби, які мають свій автопарк. Такі компанії займаються доставкою вантажів будь-яких габаритів, наприклад це може бути побутова техніка або меблі.

На автомобілі витрачається менше часу на дорогу і з’являється можливість розвести кілька замовлень одночасно. Потрібно враховувати, що часто потрібне доставка особисто в руки заявникові, тому знадобитися підняти вантаж на поверх або донести до дверей. Зарплата таких кур’єрів також буде розраховуватися з кількості відпрацьованих заявок.

Якщо ж ви маєте особистий транспортний засіб, то вам будуть виплачувати оренду автомобіля і компенсувати витрати на бензин.

Робота кур’єром піЕкшн де для будь-якого відповідального людини, який бажає заробити гроші, краще пізнати своє місто, і робота на свіжому повітрі йому по душі.