Заробіток на іграх в інтернеті — 4 реальних способу, як можна заробити гроші на онлайн іграх без вкладень

1072

Чи знаєте ви, що багато геймери вже давно і успішно можуть заробляти гроші на іграх в інтернеті? Для такого заробітку вам не потрібно створювати сайти і платити за хостинг, тобто без вкладень і будь-яких витрат, потрібно лише трохи вашого вільного часу. Ось кілька способів, які підкажуть, як заробляти гроші на іграх в інтернеті, без вкладень, так і з ними.

Зміст

 • 1. Заробіток на онлайн-іграх в інтернеті без вкладень
  • Вибір онлайн ігри
 • 2. Заробіток на онлайн іграх — 4 простих способів
  • Спосіб №1. Продаж ігрової валюти
  • Спосіб №2. Прокачування персонажа (за реальні гроші або без вкладень)
  • Спосіб №3. Заробіток на іграх за допомогою продажу артефактів
  • Спосіб №4. Залучення гравців у гру
 • 3. Висновок

1. Заробіток на онлайн-іграх в інтернеті без вкладень

Рекомендуємо Вам прочитати статтю — «Заробіток в інтернеті без вкладень», де Ви дізнаєтеся про працюючих способи заробітку в мережі, не вимагають фінансових витрат; які відгуки залишають реальні люди про роботу в онлайн; у чому її переваги та багато іншого.

Вибір онлайн ігри

Вам можуть піЕкшн ти такі популярні ігри як World of Warcraft, Travian, World of Tanks, «Золотий клон».

Також існує багато інших ігор, безкоштовних і платних, які можна вибрати, щоб заробляти гроші без вкладень, так і з ними.

2. Заробіток на онлайн іграх — 4 простих способів

Спосіб №1. Продаж ігрової валюти

Основна мета кожної гри для персонажа — заробляти гроші. (Про заробіток на валютному ринку Форекс див. тут). Це може бути золото, динари, тугрики і т. д.

Можна самому заробляти ігрові гроші – проходити рівні, виконувати завдання, вбивати ворогів, тобто без вкладення реальних грошей, або можна купити їх в інших гравців або в спецмагазинах за реальні гроші.

Ви можете заробляти на іграх, скуповуючи ігрові гроші. Купили дешевше – продали дорожче (тим самим, мінімум вкладень). Наприклад, у грі World of Tanks використовується валюта «голд». Середня ціна за 1000 голд приблизно 4$.

Спосіб №2. Прокачування персонажа (за реальні гроші або без вкладень)

Ви збільшуєте вміння і навички, купуєте екіпіровку свого персонажа без вкладення реальних грошей, але на це йде багато часу і сил. Тому багато гравців користуються послугами профі-геймерів, які прокачують персонажа до певного рівня, навичок, професії і т. п.

Ви можете прокачати персонажа самостійно, потім виставити його на продаж і заробляти на цьому гроші і виправдовувати свої вкладень або купити героя дешевше, а продати дорожче, тим самим зЕкшн снюючи заробіток на іграх. Тут ціни коливаються від 50$ до 500$, а іноді і більше.

Спосіб №3. Заробіток на іграх за допомогою продажу артефактів

У будь-якій грі є цінні і рідкісні предмети (артефакти). Їх можна знайти, доклавши чимало зусиль, проходячи рівень за рівнем.

Деякі гравці готові викласти за такі речі великі гроші, причому не віртуальні, а справжні, і ви можете заробляти на цьому.

Так що можете заробляти в інтернеті на іграх, продаючи секрети, артефакти, розкриваючи таємні місця. Середня ціна — від 5$ до 50$.

Спосіб №4. Залучення гравців у гру

Ви можете запрошувати людей в гру, поширюючи посилання на ігровий сайт. За всіх тих, хто пройшов по посиланню і зареєструвався в грі, ви отримуєте гроші.

Посилання можна публікувати на своїх сторінках у соціальних мережах, на форумах. Середня ціна за одного гравця — від 0,1$ до 0,4$.

3. Висновок

Таким чином, можна сказати, що заробляти на іграх в мережі Інтернет можна, воно може бути навіть досить істотним, без вкладень і з ними, якщо докласти певних зусиль до цього роду діяльності.

Читайте також інші способи заробітку в Інтернеті тут.