Як заробити мільйон з нуля за місяць/рік — способи заробітку + поради та рекомендації

1647

Немає такої людини, який не хотів би заробити мільйон доларів в самі короткі терміни. Сьогодні у світі живе більше 10 мільйонів доларових мільйонерів. Дивлячись на це вселяє число, кожен мимоволі задається питанням, чому у нього до цих пір ще немає мільйона. У цій статті розглянемо, як можна заробити такі гроші. Як заробити 1000000 з нуля за день, тиждень, місяць або рік?

Свої перші великі гроші можна заробити, якщо у вас вже є свій бізнес, престижна посада в багатій компанії або хороші зв’язки. Деякі заробляють гроші на своєму гучному імені. Це співаки, спортсмени, актори і навіть політики. Якщо ви читаєте цю статтю, то все перераховане вище не відноситься до вас.

Способи, як заробити мільйон + рекомендації та поради від успішних людей

Зміст

 • 1. Як заробити мільйон за рік з нуля
  • Способи заробітку першого мільйона
  • Кращий варіант заробітку мільйона за 1 рік
 • 2. Як заробити мільйон за місяць
  • Спосіб №1. Створити пасивний дохід
  • Спосіб №2. Продаж наявного активу
  • Спосіб №3. ЗЕкшн снення посередницької угоди
 • 3. Рекомендації по заробітку першого мільйона
 • 4. Висновок

1. Як заробити мільйон за рік з нуля

В інтернеті продається безліч книг і відеоуроків про те, як заробити мільйон за рік або місяць. Продають їх так звані «мільйонери». Багато вірять цьому і купують матеріал, але мало у кого щось виходить у цій сфері. Якщо б така схема працювала, то половина населення нашої країни не працювала б, а просто качала черговий відеоурок.

Способи заробітку першого мільйона

Але є всесвітньо відомі особистості, які, наживши собі величезний капітал, пишуть книги про це. Найчастіше це автобіографії їх особистого успіху. Серед таких людей традиційно виділяють Роберта Кійосакі, Бодо Шеффера і Сергія Змеева. Авторитет цих особистої ніхто не піддає сумніву.

У їх роботах простежується певна схожість, і всі вони рекомендують схожі способи збагачення. Якщо ви бажаєте заробити мільйон за місяць, то розглянемо такі методи більш детально. (Читайте також — Чим зайнятися, щоб заробити грошей)

Кращий варіант заробітку мільйона за 1 рік

Мабуть, найреальніший спосіб швидко розбагатіти і стати мільйонером на сьогоднішній день — це запуск так званого прибуткового будинку. Це великий будинок, площею понад 100 кв. метрів, який поділяється на 5-7 квартир, кожна з яких здається в оренду. Для створення прибуткового будинку вам потрібно, безсумнівно, початковий капітал для покупки або оренди будівлі та облаштування в ньому кількох повноцінних квартир.

Втім, є все ж способи, що дозволяють навіть без початкового внеску відкрити прибутковий будинок і при позитивному збігу обставин стати мільйонером за один рік. Ви можете взяти кредит, орендувати будинок і здавати в ньому квартири окремо. Така схема дозволяє повністю перекрити внески за кредитом і вийти на чистий прибуток за 2-3 місяці. Подивіться відео від успішного інвестора, який став мільйонером завдяки дохідному будинку:

Радимо також завантажити безкоштовний курс про те, як купити багатоквартирний будинок і заробляти 100-300 тис. рублів на місяць на здачі житла в оренду:

Скачайте безкоштовний бізнес-план
Бізнес на дохідних будинках з нуля
<img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

2. Як заробити мільйон за місяць

Спосіб №1. Створити пасивний дохід

Коли людина отримує дохід, але нічого не робить для цього – то це і є пасивний дохід. Саме завдяки йому можна отримати свій перший мільйон. Для цього виходимо на рівень пасивного доходу приблизно в 30 тисяч рублів на місяць. Потім необхідно його легалізувати. Це можна зробити зареєструвавшись як ІП. Вже приблизно через рік можна брати кредит у банку. З таким прибутком можна взяти мільйон на кілька років.

Але щоб отримати такий солідний дохід, необхідно добряче попрацювати. Фахівці пропонують наступні способи отримання пасивного доходу:

 • здача нерухомості в оренду. Це найлегший спосіб, якщо, звичайно, у вас є незайнята нерухомість, здача в оренду якої буде приносити хороші гроші; (Про пасивний дохід, а також куди вкласти гроші, щоб вони працювали і приносили дохід, читайте тут)
 • створення Інтернет-ресурсу. Не секрет, що власники популярних сайтів мають стабільно великий дохід від реклами. Але без відповідних знань цього складно досягти;
 • мережевий маркетинг. Скільки б там не говорили поганого про мережевому маркетингу, комунікабельні та цілеспрямовані люди заробляють тут іноді набагато більше, ніж топ-менеджери відомих компаній.

А якщо до такого пасивного доходу приплюсувати ще й офіційну зарплату, то до заробітку мільйона рукою подати. (Читайте також – Як заробити в приватному будинку)

Спосіб №2. Продаж наявного активу

Якщо у вас є актив, що приносить вам хороші гроші, його можна вигідно продати. Це може бути ваш власний сайт, запис по заробітку або що вгодне, що приносить прибуток. Формула для розрахунку вартості такого активу виглядає приблизно так: середньомісячний дохід помножити на 24 місяці. Виходить та сума, яку можна було б отримати за 2 роки. У багатьох випадках це і буде 1000000 — 1 млн. рублів.

Спосіб №3. ЗЕкшн снення посередницької угоди

Завдяки цим способом можна заробити гроші не за рік, а за пару місяців або навіть днів. Але підходить він для енергійних та комунікабельних людей, які постійно шукають нові можливості для заробітку. Можна стати посередником у багатомільйонної угоди, за що отримаєте винагороду у вигляді фіксованої суми або відсотка.

Зацікавленим цим способом людей радиться шукати великого інвестора для перспективного проекту, або ж покупця на нерухомість чи бізнес. Якщо ви знаєте про будь-якому проекті, який може приносити хороший прибуток, але потребує інвестицій, то для нього можна знайти великого інвестора. Багато багатих покупців шукають для себе елітну нерухомість по всьому світу. А знайшовши підходящу, можна вимагати у нього якийсь відсоток за угоду.

Ось такі способи допоможуть заробити перший мільйон. Комусь вони можуть здатися складними, а комусь простими, але вони діють. Вони можуть послужити лише базою для подальших заробітків.

3. Рекомендації по заробітку першого мільйона

Якщо у вас немає зв’язків, а ваші батьки не є фінансовими магнатами, складно заробляти мільйони. А ось у США діти, ставая повнолітніми, покидають будинок батьків і вчаться жити і заробляти самостійно. Це стає емоційним поштовхом для них, тому саме в США народжується багато мільйонерів.

Американські експерти та фінансові аналітики дають наступні рекомендації для тих, хто хоче, але не знає, як заробити мільйон рублів або навіть доларів:

 • постійно відкладайте гроші. Якщо ви отримуєте будь-який дохід, навіть незначний, відкладайте не менше 10 % від нього. Ці гроші будуть не тільки «на чорний день», як кажуть у нас, але їх можна інвестувати в перспективний проект;
 • будьте економними. Потрібно намагатися бути економним і не робити необдумані покупки. Іноді багато хто замислюється про те, скільки у них є непотрібних речей, які вже і продати нікому не можна. А на них, в свій час, були витрачені гроші; (Як заощаджувати та накопичувати гроші ми писали в цій статті)
 • підвищуйте фінансова освіта. Багато молоді люди сьогодні мають вищу економічну освіту, але не всіх їх можна назвати фінансово грамотними. Для підвищення грамотності потрібно читати світові бестселери таких людей, як Роберт Кійосакі, Бодо Шеффер та інших;
 • робіть свій пасивний дохід. Про це вже говорилося вище, але не зайвим буде нагадати, що такий дохід буде хорошою фінансовою допомогою для вашого бюджету;
 • створіть успішне оточення. Спілкуючись з людьми, у яких світогляд та цілі в житті такі ж, як у вас, набагато легше отримати бажаний результат. З ними можна обговорювати і створювати різні ідеї, прораховувати різні варіанти розвитку і так далі; (Рекомендуємо також прочитати статтю «Як підвищити самооцінку та впевненість у собі»)
 • не витрачайте час даремно. Витрачений даремно час можна було перетворити в гроші. Завжди пам’ятайте це.

4. Висновок

Таким чином, якщо ви хочете заробити мільйон, але не маєте багатих батьків і впливових зв’язків, зробити це можна тільки за рахунок своєї кмітливості та цілеспрямованості. Кожен день у світі народжуються нові мільйонери, так чому ж ви не можете стати одним з них?

Дивіться відео – Як заробити мільйон рублів


(14голос(ів), середній: 2,57 з 5)
Завантаження…

Вивчіть способи заробітку мільйона, запропоновані в цій статті, і виберіть найбільш привабливий для вас
 • Скачайте безкоштовну книгу про бізнес на дохідних будинках до 150 000 руб в місяць від Юрія Медушенко
 • Скористайтесь іншими нашими курсами по роботі на себе, а не «на дядю»