Як почати орендний бізнес на дохідних будинках з нуля і заробляти від 80 до 150 000 в місяць

517

Останнім часом стає все більш і більш популярним метод заробітку на інвестиціях в прибутковий будинок. Проте, більшість стратегій припускають наявність значного стартового капіталу для втілення проекту. Бізнесмен і бізнес-тренер Андрій Меркулов в рамках тренінгів пропонує зовсім іншу схему, яка, за словами фахівця, дозволяє швидко організувати прибутковий будинок і заробити на власну квартиру всього за два місяці. Подібні ідеї здаються божевільними, але давайте все ж розберемося, як вона працює.

Зміст

 • Що таке прибутковий будинок?
 • Створення прибуткового будинку за спрощеною схемою
 • Приклад реальної схеми заробітку
 • Примусити гроші працювати на вас
 • Приклад реального інвестора

Що таке прибутковий будинок?

Один з найбільш складних питань на сьогоднішній день майже для кожного – як заробити гроші на квартиру, і більшість з упевненістю готові заявити, що для заробітку відповідної суми буде потрібно не один рік. У чому ж суть ідеї прибуткового будинку і як заробити на квартиру за допомогою стратегії всього за 2 місяці?

Прибутковий будинок являє собою створений інвестором багатоквартирний будинок, який приносить пасивний дохід. Все що потрібно для створення прибуткового будинку – побудувати або купити будинок, «розпиляти» його на квартири і отримувати дохід за рахунок здачі квартир в оренду.

Згідно ідеї прибуткового будинку, інвестор отримує прибуток без ведення активного бізнесу – будинок як би приносить гроші сам по собі, однак складність організації прибуткового будинку в тому, що вам напевно знадобиться не один рік, щоб заробити на реалізацію такого проекту.

Завантажте книгу безкоштовно
Як придбати багатоквартирний БУДИНОК на гроші банку і отримувати від нього стабільний грошовий потік
<img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

Створення прибуткового будинку за спрощеною схемою

За словами Андрія Меркулова, використання стратегії Роберта Кійосакі «розпилу» будинку на квартири і грамотне використання іпотечних можливостей, або залучення до проекту інвесторів, може дозволити реалізувати проект прибуткового будинку взагалі без інвестицій та першого внеску.

Схема працює просто:

 • Ви берете великий будинок, який або купується в кредит, або за рахунок спільного інвестування або будь-яким іншим способом без залучення власних коштів
 • Великий будинок поділяється на кілька квартир. Наприклад, будівля площею 150 кв. метрів перетворюєте у багатоквартирний будинок з 5 квартирами
 • Квартири у створеному прибутковому будинку здаються в оренду і приносять доход, який перекриває кредит на житло. Прибуток дозволяє досягати значного грошового потоку, який перетворюється на пасивний дохід.
 • Якщо схема правильно втілена в життя, то замість того, щоб працювати не один рік на власну квартиру, ви створите відразу безліч квартир за рахунок коштів інвесторів, одна з яких завдяки грамотно продуманою схемою повністю виплачується за рахунок орендарів інших квартир.

  Приклад реальної схеми заробітку

  Замість того, щоб ні один рік працювати на свою квартиру, ви за рахунок залучених коштів купуєте будинок площею 150 кв. метрів в радіусі 20 км від Москви – нерухомість обійдеться для вас приблизно в 5 млн. рублів. Платіж по кредиту складе в цьому випадку 60 000 рублів на місяць, проте слід розпиляти будинок на окремі квартири-студії. Саме квартири студії приносять найбільшу прибуток за даною схемою, так як вони можуть мати площу всього 15-18 кв. метрів і при цьому залишатися досить привабливими для орендарів. Таким чином, у великому будинку ви створите 8 окремих квартир, кожна з яких може приносити від здачі в оренду 18 тис. рублів на місяць. Проте в оренду ви здаєте 7 квартир, а одну можете залишити просто собі. Таким чином, менше ніж за рік, ви заробляєте на власне житло. Що стосується 7 квартир в будинку, то вони приносять за рахунок здачі в оренду 126 тис. рублів на місяць. Як бачите, цього цілком достатньо для покриття кредиту та додаткового доходу в розмірі 45 тис. рублів.

  Примусити гроші працювати на вас

  Більшість схем заробітку пропонують серйозна праця, при якому кожну копійку ви повинні заробляти власними силами. З такою стратегією на квартиру ви заробите мінімум за рік, навіть якщо будете використовувати кращі схеми інвестування в нерухомість.

  У запропонованій схемі прибутковий будинок створюється за лічені місяці, і починає працювати на вас менш ніж через рік, замість вашого самостійного важкої праці. Грошовий потік не припиняється, а через 10-20 років, коли кредит за будинок виявиться повністю виплаченим, прибуток від прибуткового будинку зросте в рази. Це дозволить забути про таке поняття як пенсія в традиційному сенсі слова.

  Як вийти на дохід понад 300 тисяч в місяць

  Приклад реального інвестора

  Звичайно, схема заробітку на дохідних будинках без залучення власних коштів вже використовується багатьма молодими бізнесменами. Деякі з них працюють, фактично, не виходячи з дому. Наприклад, Карина Соколова купила однокімнатну на вторинному ринку Підмосков’я за 2,5 млн. рублів. Спочатку вона здавала житло за стандартною схемою за 22 тис. рублів, що ледве дозволяло покрити іпотечні внески – після розпилу житла на 2 студії кожна окрема квартира стала приносити 17 тис. рублів. У підсумку, крім внеску по іпотеці бізнесмен змогла організувати пасивний дохід в розмірі 10 тис. рублів.

  Як бачите, схема заробітку на дохідних будинках цілком реальна і деякі успішні бізнесмени вже отримують 100-300 тис. рублів на місяць завдяки грамотній прибутковою схемою.
  Як заробити на квартиру – взяти великий будинок, навіть без залучення власних коштів, і розділити його на кілька орендних квартир менш ніж за рік.

  Схема від Андрія Меркулова має свої особливості і Екшн сно дозволяє грошам працювати на вас, а не навпаки, проте перш ніж приступити до її реалізації, важливо ознайомитися з відповідною літературою або відвідати профільні тренінги.