Як заробити в приватному будинку. Заробіток на дому

824

Способів заробітку грошей величезна кількість і з кожним днем їх стає все більше. Для того щоб збільшити свій дохід, деякі влаштовуються на 2-3 роботи, займаються хенд-мейдом, доглядають за дітьми сусідів, займаються написанням статті і багато іншого. Але сьогодні ми розповімо про те, як можна заробити на будинку, проживаючи в приватному будинку.

Зміст

 • Найбільш реальні способи заробити гроші в приватному будинку
  • Догляд за домашніми тваринами
  • Розведення та вирощування тварин у приватному будинку
  • Рослинництво, вирощування фруктів і овочів
  • Вирощування і продаж водоростей
  • Вирощування квітів на продаж
  • Готель в приватному будинку
  • Приватна лазня або сауна

Найбільш реальні способи заробити гроші в приватному будинку

Догляд за домашніми тваринами

Якщо ви любите тварин, то на цьому можна заробити, наприклад, можна дати оголошення в газету або на сайті в інтернеті про те, що готові доглянути за тваринами у відсутність господарів.

Радимо почитати: Як заробити гроші на вигулі собак

Побудувавши затишні вольєри, ви зможете тримати кілька тварин відразу і отримувати непоганий заробіток від вдячних господарів.

Розведення та вирощування тварин у приватному будинку

Можна зайнятися розведенням тварин. Облаштувавши теплий хлів, можна придбати невелику кількість курей чи гусей, якщо зацікавлені в більш великих заробітках можна придбати пару кіз, овець або свинок. На розведенні тварин можна добре заробляти в приватному будинку, після того як вони виростуть можна зайнятися їх продажем. (див. Як заробити в селі на домашньому господарстві).

Рослинництво, вирощування фруктів і овочів

Очистивши свою присадибну ділянку, можна сформувати грядки, чим більше, тим краще, і з початку весни починати займатися рослинництвом. Вирощувати можна все що завгодно, фрукти і овочі, ягоди і навіть квіти. (Читайте також, як заробити на дачній ділянці в даній статті).

Реалізувати свою продукцію можна як самому, так і продавати оптовикам. Найменш вибагливі і вимагають мінімального догляду такі рослини як кріп, цибулю, агрус і малина, а також яблука, груші, сливи.

Вирощування і продаж водоростей

Можна домовитися з найближчим зоомагазинах про продаж водоростей. Для цього потрібно всього лише вирити канаву і заповнити її водою, а також придбати насіння (цибулини, відростки). Водорості швидко ростуть і практично ніякого догляду не потребують ніякого догляду, вам залишається тільки відвозити водорості в магазин і отримувати заслужені гроші.

Вирощування квітів на продаж

Влаштувавши поруч з будинком квітник, ви зможете не тільки прикрасити свій двір, але і зайнятися продажем квітів, пагонів, цибулин і насіння.

Готель в приватному будинку

Якщо у вас великий будинок, і є пара вільних кімнат, то можна зробити так звану «міні-готель». Для цього необхідно розмістити кілька оголошень в місцевій газеті або в інтернеті, а можна навіть неподалік від вокзалу. Ну і за невелику плату надавати нічліг, для приїжджих.

Приватна лазня або сауна

Ще один досить прибутковий спосіб заробітку в приватному будинку — це споруда лазні у себе на ділянці. Бажано, щоб вона містила близько 3-5 чоловік. У вартість такої послуги варто також включити надання всього необхідного (віників, тазиків, рушників).