Як отримати золото в Аватарии — способи заробітку

1252

У соціальній мережі В Контакті є велика кількість онлайн-ігор, в тому числі і Аватария. І в ній є своя власна валюта — золото. Воно необхідно для покупки нових речей, додання персонажеві нового виду і так далі. Але щоб отримувати золото, необхідно виконувати різні завдання. Також його можна придбати за реальні гроші, але такий варіант підходить далеко не всім. Тому гравці Аватарии все частіше замислюються про те, як отримати золото безкоштовно.

Зміст

 • Як заробити золото в Аватарии
  • Розглянемо й інші способи заробітку золотих монет у грі Аватария
  • Аватария — Як заробити багато золота без програм — відео
 • Ставши багатим в Аватарии, разбогатейте в реальності

Як заробити золото в Аватарии

Зробити це можна багатьма способами. Так, якщо у вашого персонажа багато енергії, то необхідно йти в сад. Всі дії потрібно робити по змінах: в першу — полити квіти; у другу — прибирати шкідників; в третю — ловити метеликів; в четверту — обприскати квіти. Якщо ви все зробили правильно, то далі потрібно поміняти рік і поставити інший місяць. Так на ваш рахунок наЕкшн де 500 золотих. Але щоб постійно проробляти цей спосіб, необхідно витрачати багато часу. Це пояснюється тим, що в грі Аватария дуже складно накопичити гроші будь-яким з легальних способів. (Як збирати і економити гроші читайте тут)

Адже вона влаштована так, щоб бути максимально схожою на реальну життя. А в ній, як відомо, всі люди випробовують недолік у фінансах. (Читайте також — Заробіток на іграх без вкладень)

Розглянемо й інші способи заробітку золотих монет у грі Аватария

Як не дивно, заробити можна, вигравши джек-пот. Для цього потрібно дотримуватися таких правил:

 • необхідно тричі поспіль виграти;
 • відразу після виграшу купити 3 будь-які речі;
 • після цього дня виграти двічі поспіль;
 • і в третій раз ви чарівно зірвете золотий куш.

Таким чином, ви будете не тільки вигравати золото, але і купувати потрібні речі для свого персонажа. Є ще один спосіб отримання халявної одягу в Аватарии. Для цього потрібно зайти в магазин, вибрати будь-який одяг, далі закрити вікно, що з’явилося, поміняти дату на рік назад, потім назад клікнути на цю одяг і тепер можна купити її абсолютно безкоштовно. Таку річ можна не тільки взяти собі в користування, але і продати її за монети. Це теж можна сприймати як ще один спосіб отримання золота.

Якщо ви пишаєтеся своїм розумом і винахідливістю, то можна вирішувати різні завдання. У разі правильного рішення ви отримаєте одну монету. В школі теж можна отримувати за вирішення завдання 1-2 монети. Якщо такі завдання для вас не складні, і ви клацаєте їх як горішки, то можна здати шкільні іспити. Якщо ви наберете мінімум 275 балів, то за них отримаєте цілих 50 монет. (Читайте також – Як заробити Вконтакте на групи )

За прості відвідування аккаунта ви теж можете отримувати монети. Якщо ви будете кожен день заходити в аккаунт і нічого не робити, то на 5-й день ваш баланс поповниться на 1 монету, на 10 день — на цілих 5, а на 15 день — на 7 монет. Вам потрібно просто зайти в аккаунт і пробути там пару хвилин. У розділі Золото безкоштовно, виконавши різні за складністю завдання, можна отримати гроші. Чим складніше завдання, тим більше золота буде у вас у разі виграшу.

Якщо ви не знаєте, як заробити золото в Аватарии безкоштовно, то зробити це можна за допомогою перерахованих вище способів. Але на даний момент в інтернеті дуже велика кількість сайтів пропонує завантажити програму, яка зламує гру і нараховує вам сотні монет. Але складно дізнатися, чи правда це чи ні, поки самі не скористаєтеся цією програмою. Адже відгуки людей, які нібито завантажили цю програму, в більшості випадків куплені, і на них не варто сподіватися. Може бути, така програма і працює. Але в іншому випадку, ви навіть можете втратити управління аккаунтом. А це вже дорогого коштує. (Читайте також — Як заробити голоси в вк безкоштовно)

Таким чином, є багато способів отримання золота в Аватарии. Краще всього отримувати його, виконуючи завдання. По-перше, це цілком легально і за правилами гри, а по-друге, завдання розвивають вашу логіку і мислення. А в процесі самостійного заробітку монет, ви ще й будете знати всі секрети гри і накопичите великий досвід, яким зможете ділитися з друзями та знайомими.

Читайте ще 5 статей по темі:

 • Як заробити — отримати голоси в вк…
 • Чи Реально заробити в грі My lands —…
 • Заробіток на Seo-fast — переваги і…
 • Як заробити на сервісі Seosprint
 • Як заробити на перегляді відео —…

Аватария — Як заробити багато золота без програм — відео

Ставши багатим в Аватарии, разбогатейте в реальності

Ігри іграми, однак віртуальна реальність часом може виявитися дуже корисною — багатство і багато золота в такій грі як Аватария можуть дозволити вам відчути смак великих грошей. Не зупиняйтеся на досягнутому і після гри поставте великі фінансові цілі в реальному житті.

Звичайно, в житті розбагатіти набагато складніше, ніж у грі, проте нехай успіхи в грі стануть для вас мотивацією досягти фінансового благополуччя в житті. Скачайте наш безкоштовний курс про 10 секрети багатих людей — хто знає, може він допоможе вам змінити своє мислення і стати бізнесменом.

Скачайте безкоштовну PDF-книги
10 секретів, про які мовчать багаті люди
<img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

Подивіться відео від фахівця Андрія Меркулова про заробіток реально великих грошей:

(5голос(ів), середній: 3,40 з 5)
Завантаження…

Виберіть відповідний спосіб заробітку золота в Аватарии
 • Отримайте якомога більше золота в грі
 • Скачайте безкоштовну книгу про 10 секрети багатих людей, яка допоможе почати мислити в категорії успіху і стати багатим в реальному житті