Як заробити биткоины без вкладень. Способи швидкого заробітку биткоинов

705

Мережа Інтернет дозволяє кожній сучасній людині йти в ногу з часом, в тому числі — заробляти гроші в будь-якому місці і в будь-який час. Інтернет відкриває людям нові горизонти і дає можливість розвиватися в найрізноманітніших напрямках. З іншого боку, Інтернет — природне середовище проживання биткоинов — цифрових монет, які не мають фізичної оболонки і функціонують в Мережі.

Сьогодні багатьох людей цікавить тема заробітку на биткоинах, адже курс однієї монети 1 листопада 2017 року досяг позначки в 7000 доларів! Биткоины можна отримати в Мережі без вкладень — наприклад, за рахунок перегляду реклами на спеціалізованих сайтах. Звичайно ж це не космічні суми, але все одно, це биткоины, тим більше, що вам не треба прикладати серйозні зусилля для їх отримання. А якщо ви серйозно мають намір заробити на криптовалюте. ми розповімо про інші способи отримання цифрових токенів.

Прочитавши цю статтю ви зможете ознайомитися з покрокової інструкцією отримання биткоинов і отримати непоганий прибуток в швидкі терміни.

Заробіток биткоинов. Що таке биткоины?

Що являють собою биткоины і в чому секрет заробітку в Мережі при використанні цієї кріптовалюти?

Биткоин (від англійського біт – одиниця інформації «біт», і англійського coin, що в перекладі означає «монета») – нова, стрімко набирає популярність цифрова монета, яка з’явилася в 2009 році.

Засновником цієї інноваційної кріптовалюти став Сатосі Накамото, і менш ніж через 10 років свого існування його розробка кинула серйозний виклик всій світовій економіці. Варто відзначити, що биткоины швидко зростають у ціні, і їх легко можна поміняти на звичайні (фіатні) гроші за поточним курсом.

У 2009 році курс 1 bitcoin становив 0,0001$, тепер він виріс в мільйони разів – до $ 7000 USD. Процес обміну валюти достатньо простий, і ви можете його зробити в будь-якому обмінному пункті. А тепер ближче до самого заробітку биткоинов.

Що таке биткоины — відео

Зміст

 • Як швидко заробити биткоины без вкладень
 • Автоматичний заробіток биткоинов
 • Як заробити bitcoin з допомогою хмарного майнінгу?
 • Інші способи заробітку в інтернеті
 • Майнінг або як заробити BitCoin — відео
 • ЗАРОБІТОК В ІНТЕРНЕТІ НА BITCOIN — відео

Як швидко заробити биткоины без вкладень

В Інтернеті існує величезна кількість різних сервісів (так званих криптовалютных кранів), які дозволяють заробити биткоины без вкладень, введення капчі (унікального цифрового або літерного набору, який відображається разом з рекламою), на перегляді реклами або на виконання інших простих Екшн . Заробіток биткоинов без вкладень приваблює тисячі сучасних людей, охочих отримати цифрові токени і не витратити ні рубля. Але потрібно обмовитися, що заробити на криптовалютных кранах цілий биткоин не вийде, у всякому разі — швидко. Мова піде про заробіток сатоши — крихітної частини биткоина (1 сатоши = 0, 000000001 btc).

Для початку вам необхідно створити свій гаманець в системі bitcoin. Робиться це дуже просто, зручно і швидко: Вам потрібно зайти на офіційний сайт bitcoin.org ретельно прочитати інструкцію і приступити до реєстрації гаманця. Потім потрібно зареєструватися на одному з багатьох сервісів заробітку ВТС.

Популярні сервіси для заробітку биткоинов

На сьогоднішній день одними з найбільш популярних сервісів для заробітку биткоинов є:

 • Freebitco.in: Сервіс вважається найпопулярнішим серед всіх інших. При правильному підході користувач може заробити тут кілька сотень або тисяч сатоши за день. Все дуже просто! Виконуйте прості завдання і отримуйте сатоши на свій гаманець. Сервіс постійно проводить вигідні акції та розіграші.
 • Freedoge.co.in: Даний ресурс був створений розробниками Freebitco.in і він користується майже такою ж популярністю, як і перший. В основному, сайт дуже схожий на Freebitco, відмінності між ресурсами майже непомітні, але тим не менш вони є. Цей сайт підтримує доджкоины (іншу криптовалюту). Для її отримання потрібно реєструвати новий гаманець.
 • bitvisior.com: Через кожні п’ять хвилин сервіс надає новий сайт, перейшовши на який ви зможете заробити биткоин. Виплата зЕкшн снюється в автоматичному режимі після того як ви наберете 100 uBTC.
 • landofbitco.com: Працювати на цьому сайті може будь-хто, при цьому йому не обов’язково проходити реєстрацію. Правда, зареєстровані користувачі мають ряд переваг (великі суми заробітку), але якщо ви не бажаєте витрачати свій час на процедуру реєстрації, можете заробляти сатоши і без неї.
 • greenbitco.in: Хороший і досить популярний ресурс на якому через кожні 15 хвилин ви можете забирати від 50 до 500 000 satoshi.

Це далеко не повний список кранів для заробітку сатоши — їх досить багато, і регулярно з’являються нові ресурси. Крім того, на багатьох кранах проводять лотереї, акції та розіграші, дозволяють збільшити суму отриманих сатоши. Але не варто спокушатися: заробити мільйони (у перерахунку на фіатні гроші) з допомогою кранів не вийде.

Автоматичний заробіток биткоинов

На криптовалютных кранах, які ми перерахували вище, вам не доведеться робити нічого складного, але якісь прості операції все-таки доведеться виконувати. Але є способи отримувати биткоины на автоматі за допомогою спеціальних програм. Що стосується заробітку биткоинов на автоматі, то тут все теж дуже просто і зрозуміло. Спосіб ідеально підходить для бажаючих отримувати гарний прибуток без будь-яких зусиль. Для того щоб заробити биткоины на автоматі, вам необхідно встановити на свій комп’ютер спеціальну програму STARTAVTOBET, і воно буде приносити вам гроші в автоматичному режимі.

Як заробити биткоин?

Як заробити bitcoin з допомогою хмарного майнінгу?

Все, що ви прочитали вище, можна віднести до базових способів одержання биткоинов. На нескінченному введенні капч і переглядах реклами заробити хоча б один биткоин дуже складно, можна сказати — майже нереально.

Якщо вас цікавлять серйозні заробітку, то в першу чергу — це майнінг, або видобуток биткоинов. Щоб отримати биткоины, потрібно виконувати складні обчислення за допомогою спеціальних пристроїв (відеокарт або ASIC) і отримувати блоки, а биткоины будуть виплачуватися майнеру в якості винагороди. Це можна робити самостійно, якщо обладнати майнінг-ферму (наприклад, у себе вдома). Також майнеры об’єднуються в співтовариства (пули). Є ще один спосіб майнінгу, який не вимагатиме у вас часу, але вимагає певних вкладень — хмарний майнінг.

Для заробітку на хмарним майнинге необхідно зареєструватися на одному з спеціальних сервісів, таких як eobot.com, що не відніме у вас багато часу і сил. Приємно радує той факт, що після реєстрації вам не доведеться скачувати купу різних додатків або інших файлів. По суті, користувач бере в оренду виробничі потужності для майнінг і натомість отримує обумовлену частку прибутку цього сервісу.

На початковому етапі від вас буде потрібно певна сума, яка може бути зовсім невеликий — близько 0, 0005 ВТС. Користувач укладає договір (як правило, на рік) і через рік повинен отримати прибуток. Після цього він може продовжити договір або забрати свої вкладення. Але важливо ретельно читати умови договору — адже складність видобутку нових блоків (і, відповідно, биткоинов) зростає з кожним роком. Крім того, робота майнінг-ферми поглинає велику кількість електрики, яка теж доводиться оплачувати. Тому потрібно ретельно рахувати можливий прибуток з урахуванням всіх можливих витрат.

Інші способи заробітку в інтернеті

Курс биткоина продовжує зростати — в середині жовтня 2017 року він коштував 5000 доларів, 1 листопада вже 7 000 доларів, і експерти впевнені, що це не межа. А значить, навіть якщо б не встигли отримати биткоины, коли вони коштували 10, 100 або 1000 доларів, ви все ще можете заробити в цій ніші. А ставши фахівцем в цій області, можна заробляти на наданні консультацій. Про це Читайте нашу статтю Криптоконсультант.

Ми зібрали кращі способи отримання грошей у мережі в спеціальний безкоштовний курс — обов’язково скачайте його, він дозволить ефективно заробляти гроші в інтернеті в будь-який час і при будь-яких умовах.

Отримайте цей безкоштовний курс на свій email
Як заробити в інтернеті з нуля?
<img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

Майнінг або як заробити BitCoin — відео

Також пропонуємо ознайомитися зі статтею про те, як стати гуру в модній ніші заробітку на Арбітражі криптовалют.

Заробляючи биткоины зараз, ви інвестуєте в своє майбутнє!

ЗАРОБІТОК В ІНТЕРНЕТІ НА BITCOIN — відео


(47голос(ів), середній: 3,77 з 5)
Завантаження…

Підпишіться на наш канал криптовалютам в Телеграм
 • Обов’язково пройдіть наш безкоштовний відеокурс «5 Способів заробітку на Криптовалютах»
 • Загляньте на наш Youtube-канал «Криптоботаника» присвячений криптовалютам