Як заробляти на посередництва — свій бізнес без вкладень

731

Посередництво один із способів заробітку, про який ми сьогодні з вами і поговоримо. Для початку розберемося з тим, що ж мається на увазі під словом «посередництво». Посередник є сполучною ланкою між продавцем і покупцем або ж якщо мова йде про послуги між замовником і виконавцем. Даний вид діяльності виник давно, і швидше за все, буде існувати ще довго, так як посередники полегшують ведення будь-якого бізнесу, адже підприємцю або бізнесмену немає необхідності витрачати свій час на пошук ділових партнерів.

Далі наведено ряд переваг заробітку на посередництва

 • Як ми вже сказали вище, послуги посередників були і будуть затребувані завжди, навіть під час нестабільної економічної ситуації в країні, їх послуги будуть користуватися попитом.
 • Практично не має значення ваше матеріальне становище, для того щоб стати посередником, не потрібно великих фінансових вкладень, можна починати з нуля.
 • Також, для того щоб стати посередником, не потрібно отримувати декілька утворень, з цим видом діяльності може впоратися навіть студент. Потрібно тільки вміти користуватися інтернетом, а точніше електронною поштою, ICQ та Skype.
 • Не варто вважати, що це робота для «халявщиків», тут доведеться попрацювати, ви повинні будете спрямовувати свої зусилля на моніторинг ринку і на ведення переговорів з клієнтами.

  Посередництво не є безризиковою діяльністю, і це треба врахувати. Ви ніби стаєте підприємцем, тому повинні враховувати всі надзвичайні ситуації, які можуть виникнути. (Читайте також який бізнес без вкладень можна відкрити)

  Існує кілька видів посередництва в бізнесі і яке вибрати, вирішувати вам. Слід виходити з власних інтересів і можливостей:

 • Торгове посередництво. Полягає в тому, що ви зводите продавців з покупцями, попередньо провівши ретельний аналіз попиту і пропозиції через інтернет, в регіоні, що вас цікавить.
 • Заробіток на фрилансерах. Спочатку ви знаходите виконавців, створюєте свій сайт, на якому буде прописано яким видом послуг ви займаєтеся (копірайтинг, веб-дизайн, програмування тощо), а після того як отримаєте замовлення, відправляєте його фрілансеру. Оплачуєте його послуги, і частина заробітку залишаєте собі.
 • Заробіток на Webmoney. Для цього потрібно стати учасником партнерської програми, тобто стаєте «персонализатором». Займаєтеся тим, що перевіряєте паспортні дані і можете видавати атестати даної платіжної системи.