Яким чином і де можна заробити litecoin

494

Цифрові монети litecoin (LTC) вперше з’явилися в 2011 році; вони є форком биткоина. Лайткойны винайшов Чарлі — програміст із Сан-Франциско і колишній співробітник Google. Один час висловлювалися припущення, що Чарлі і Чи є Сатоши Накамото — той самий чоловік, який придумав і запустив мережу биткоин, але зараз вже доведено, що це не так. Слово «litecoin» в перекладі з англійської означає «легка монета».

Біткойни часто називають електронним золотом, а лайткойны — електронним сріблом. З 2013 до 2014 року Лайткойн вважався «криптовалютой номер два» після биткоина, але в 2014 році його капіталізація і курс почали зменшуватися. Тим не менш, Лайткойн міцно утримує позиції в ТОП-10 криптовалют. На 13 жовтня 2017 року його курс складає 58, 38 доларів, а капіталізація — 3,1 млрд. доларів. В обороті зараз знаходиться приблизно 53,5 млн. лайткойнов. В останні роки цей цифровий токен демонструє стабільність — він не показує вибухового зростання, але і не «просідає», як деякі інші монети. З цієї причини багато криптовалютные інвестори включають лайткойны в свій портфель в якості «блакитної фішки». Як і биткоин, лайткойн має відкритий вихідний код, який дозволяє користуватися всім бажаючим, без контролю будь-якими центральними владою.

Зміст

 • Відмінність litecoin від bitcoin
 • 2 способи, як заробити litecoin
 • Перший спосіб. Введення капчі на криптовалютных кранах
 • Другий спосіб. Як отримати лайткойны з допомогою майнінгу
 • Як купити токени litecoin і заробити в довгостроковій перспективі

Відмінність litecoin від bitcoin

Серед головних відмінностей цих валют можна виділити наступні:

 • Зовсім інший алгоритм шифрування ( для лайткойнов використовують алгоритм хешування (Scrypt), а не SHA-256, як биткоин.) Так, для майнінг биткоинов можна використовувати потужність вашого процесора комп’ютера (gpu-майнінг), а для майнінг лайткойнов — оперативна пам’ять (cpu-майнінг). Таким чином, генерувати лайткойны можна на простих домашніх ПК, хоча нині існують потужні ASIC пристрою Antminer L3 для майнінг лайткойнов.
 • Лайткойны генеруються в 4 рази швидше. Виходить, що один код лайткойна з’являється в мережі за 2,5 хвилини, у той час як биткойна — за 10 хвилин.
 • Обмеження емісії для монет litecoin становить 84 мільйони, що рівно в 4 рази більше, ніж монет bitcoin.

Це головні їх відмінності, інші характеристики збігаються.

Як і проста валюта, лайткойны діляться на більш дрібні частинки. Так, 1 монета лайткойна ділиться на 100 мільйонів дрібних частинок, або «літош».

2 способи, як заробити litecoin

Якщо ви хочете заробити лайткойны, то насамперед вам слід завести гаманець. Його можна скачати на сайті Litecoin.org. Краще всього встановлювати Electrum Litecoin гаманець, так як для установки іншого буде потрібно більше часу дня і приблизно 9 гігабайт пам’яті. Обмін, покупка і продаж даної валюти відбувається миттєво на сайті exmo.com. (Читайте також — Як заробити биткоины без вкладень)

Перший спосіб. Введення капчі на криптовалютных кранах

Найпростіший спосіб заробітку лайткойнов — це введення капчі на спеціалізованих сайтах. (Див. про заробіток на введення капчі тут). Давайте розглянемо ці сайти і принципи роботи на них.

 • CMMONITOR.COM. Тут реєстрація теж не потрібна. Принцип роботи такий: через кожні 10 хвилин потрібно вводити капчу, після чого на рахунок вам нараховують суму від 20 тисяч до 100 тисяч літош. Мінімалка для виведення на гаманець — 100 тисяч.
 • KINGBIT.CO.IN. Принцип його роботи такий же, як і на CMMONITOR.COM тільки вам будуть нараховуватися литоши від 5 тисяч до 100 тисяч.
 • LTC-FAUCET.COM. Тут вводити Капчу потрібно на початку кожної години, і за неї нараховується від 1 тисячі до 5 тисяч літош. Мінімалка для виводу — від 200 тисяч.
 • Це одні з найбільш прибуткових сайтів для заробітку лайткойнов. Крім них, існує ще велика кількість інших інтернет-сервісів.

  Але важливо розуміти, що стати мільйонером на введення капчі ще нікому не вдавалося — скоріше, цей спосіб можна розглядати як ознайомчий.

  Радимо почитати

  • Як заробити в стиме
  • Як заробити на біржі

  Другий спосіб. Як отримати лайткойны з допомогою майнінгу

  Ще один спосіб отримати лайткойны — майнінг. Майнингом називають процес видобування цифрових токенів допомогою використання обчислювальних потужностей комп’ютера. Як ми вже говорили вище, для майнінг лайткойнов не обов’язково навіть використовувати потужні відеокарти. Складність майнінгу лайткойнов істотно менше, ніж складність майнінгу биткоинов, але і винагороду набагато нижче. Тим не менш, ви можете спробувати запустити майнінг на своєму домашньому комп’ютері. Правда, соло-майнінг зараз може бути не вигідний, тому краще відразу приєднатися до якого-небудь пулу (об’єднання майнер).

  Отже, гаманець для лайткойнов у вас вже є (ми розглянули вище, як його завести). Щоб стати майнером, вам залишається лише вибрати пул і встановити спеціальну програму для майнінг.

  Якщо ви будете майнить на відеокарті, вона повинна мати не менше 2 Гб вільної пам’яті, а на вашому комп’ютері повинна бути встановлена ОС не нижче Windows 7

 • Введіть в пошук litecoin mining pools, виберіть будь-який вподобаний пул і зареєструватися там.
 • Скачайте програму для майнінг лайткойнов — наприклад, GUIminer. Але майте на увазі, що вона підходить тільки для майнінг лайткойнов.
 • Увійдіть в пулі і створіть воркеров в розділі My Account. Їх кількість дорівнює кількості відеокарт, використовуваних для майнінг.
 • Встановіть та запустіть програму для майнінг. Введіть модель відеокарти, а також назва воркера, хост і порт (їх можна подивитися на сторінці вашого пулу).
 • Після цього залишиться лише натиснути кнопку «Старт», і процес майнінгу буде запущений.
 • Для підвищення ефективності майнінгу лайткойнов ви можете використовувати потужні ASIC пристрою Antminer L3.

  Крім того, ви можете використовувати можливості хмарного майнінг — іншими словами, інвестувати в потужності чужий майнінг-ферми і отримувати дохід від майнінгу без необхідності займатися цим самостійно. Рекомендуємо в такому випадку вибирати перевірені ферми, а також уважно читати умови договору, щоб отримати прибуток, а не збитки.

  Як купити токени litecoin і заробити в довгостроковій перспективі

  Ви можете заробити на лайткойнах, а також на інших цифрових токенах, якщо придбаєте їх на біржі і таким чином сформуєте криптовалютный портфель. У довгостроковій перспективі курс токенів завжди зростає, так що через кілька років ви можете отримати цілком непоганий дохід.

  Вкладати всі кошти в одну криптовалюту не рекомендується — краще диверсифікувати свої вкладення. Зазвичай рекомендують сформувати 80-85% свого портфеля з відомих і перевірених часом токенів (биткоинов, лайткойнов, ефірів тощо), а відсотки, що залишилися «добрати» перспективними монетами — більш ризиковими, але потенційно більш прибутковими.

  Щоб криптовалютный портфель приніс вам прибуток, а не збитки, бажано точно розуміти, які монети варто купувати, а які краще обійти стороною. Рекомендуємо ознайомитися з нашим безкоштовним за курсом криптовалютам, який допоможе вам краще орієнтуватися на цьому швидко зростаючому ринку.

  ЗАРОБІТОК В ІНТЕРНЕТІ НА BITCOIN — відео