Як заробити художнику будинку

608

Те, що ви чудово малюєте, знають не тільки ваші близькі, але й знову придбані клієнти? Деякі з ваших робіт прикрашає громадські місця міста або будинки і офіси розуміють в мистецтві городян. Отже, ідея створення художньої майстерні на дому вже приходила вам у голову. Швидше за все, приміщення під майстерню у вас теж є. Але впевніть сумніваються, що ви будете не тільки малювати портрети «шанованих» громадян. Хоча і від цього нікуди.

Цікаво прочитати — «Робота на дому для мам в декреті»

Працюючи індивідуально, у власному приміщенні, талановитий художник знайде для себе не одну форму роботи і почне заробляти хороші гроші.

Є кілька способів, як заробити художнику, на які потрібно звернути особливу увагу

По-перше, власне, сама живопис. Є категорія любителів увічнити на полотні власне себе (звідси роботи над портретами), домашніх улюбленців і рідні пенати. Розпис тканини, елементи посуду. Якщо близька аерографія, вона теж сьогодні у тренді.

Другий напрямок це скульптура. Тут можна дати волю фантазії – різні предмети інтер’єру, домашнього начиння створені руками професіонала прикрасять будь-яку вишукану приміщення. Не варто забувати і про те, що нині модно мати вигляд коханої людини у вигляді погруддя на камінній полиці.

Багато маленькі магазинчики або офіси звернуться до вас для виготовлення вивіски, реклами або прикраси фасаду, якщо відповідні види послуг ви готові їм надати.

Це робота творча, а тому вона не тільки для дизайнерських та рекламних агентств. Хороший художник впоратися з таким завданням на «ура».

Знову-таки, тим самим художнім дизайном можете займатися і ви, якщо освоєний інтернет і є бажання заробляти гроші у всесвітній павутині. Виконати ті ж макети, оригінальні листівки та логотипи вам під силу.

Ще один напрямок, про який не варто забувати – це навчання. Адже якщо у вашому оточенні є здібні діти, вони з задоволенням будуть ходити до вас на заняття, з умовою, що талант педагога у вас теж є.

Розглянувши всі вищевикладені напрямки, напрошується резюме, для того щоб почати заробляти художнику будинку, в будь-якому разі, потрібні вкладення. Вони в майбутньому повинні окупитися, але для старту початковий капітал необхідний.

Яка буде приблизна цифра, залежить від специфіки діяльності. Якщо обмежитися тільки роботою в інтернеті – наявність комп’ютера з різними сучасними програмами.

Для творчої роботи в чистому вигляді і ведення навчальних занять необхідна майстерня, всі реквізити (пензлі, фарби, розчинники, мольберт), хороше освітлення. Робота над скульптурою має також свої витрати (витратний матеріал, освітлення, приміщення). Для роботи над рекламою потрібні елементи декорацій.

Розповісти про ваші можливості вам допоможе все той же інтернет, а в маленькому місті і сарафанне радіо. Тим більше в таких містах часто організовуються виставки–продажу. А далі справа досвіду та реклами.

Читайте також: Як можна заробити підлітку