Заробіток на Seo-fast — переваги та основи роботи на СеоФаст

778

Зміст

 • Основи заробітку на Seo fast
 • Робота на Seo fast
  • Переваги роботи на Seo fast
  • Спосіб заробітку в Seo-fast.ru — відео

Основи заробітку на Seo fast

Одним із найкращих сайтів для активного заробітку є Seo fast. Щодня тут є безліч сайтів для серфінгу, листів, тестів і велику кількість інших завдань. Якщо ви хочете заробляти, то цей сайт можна поставити поряд з такими відомими буксами, як Вммеил і Сеоспринт. (Як заробити на сервісі Seosprint читайте тут)

Для початку необхідно зареєструватись. Для цього потрібно ввести свою пошту, придумати оригінальний логін і пароль під нього. Потім на пошті необхідно активувати обліковий запис. Для виводу можна ввести на вибір гаманець Вебмані, Яндекс Гроші, Перфект Мані або інших електронних платіжних систем. Більшість користувачів вибирають саме Вебмані, так як ця платіжна система найбільш поширена в країнах СНД, а також має широкий функціонал.

заробіток на Seo fast.ru

Робота на Seo fast

Як і на більшості подібний сайтів, заробіток на Seo fast можливий наступними способами:

 • Серфінг. Це найпростіший, але і найбільш низькооплачувана спосіб заробітку тут. Користувач просто проходить за посиланням сайту і затримується на деякий час. Після закінчення цього часу на баланс приходять гроші. Все швидко і просто.
 • Читання листів. Такий спосіб схожий на попередній, але тут вже потрібно ознайомиться з текстом листа. Вартість одного листа більше, ніж серфінгу.
 • Оплачувані тести. Сенс простий: читаєте текст або дивіться відео, а потім відповідаєте на питання по ньому. Як правило, дається кілька варіантів відповіді.
 • Виконання завдань. Тут можна дуже добре заробити. Завдання на Seo fast різні. Це кліки по рекламі, реєстрація на сайтах, виконання роботи на інших сайтах, ігри, пости, написання статей та інші. Всі вони різні за вартістю і своїй складності. Наприклад, виконавши завдання з написання статті, можна заробити стільки ж, як виконавши 100 завдань кліки. Це приблизна статистика. Кожен виконує те, що йому по душі.
 • Окремим рядком заробітку на сайті Seo fast варто реферальная система. Якщо у вас є друг або знайомий, який також бажає заробляти на цьому сайті, то йому можна кинути свою реферальне посилання. Один реєструється за нею, і ви будете отримувати певний відсоток від свого доходу. Не турбуйтеся, це сама система платить вам за залучених користувачів, а не ваш друг. Також саме ви будете отримувати відсоток, але вже менший, з рефералів вашого друга. Це відмінна можливість створити хоч і невеликий, але стабільний пасивний заробіток. (Читайте також – Заробіток в інтернеті на кліках)

  Робота на Seo fast

  Переваги роботи на Seo fast

  Головною перевагою роботи на даному сайті є те, що тут не потрібно спеціальну освіту або навички. Робити кліки і реєструватися на сайтах зможе кожен, навіть школяр. Щоб написати статтю потрібно докласти трохи зусиль і терпіння, але написавши 10-20 статей, це буде зовсім не складно. Таким чином, вдома після навчання або роботи можна зробити непоганий додатковий заробіток.

  Також дуже зручно, що гроші можна виводити на кілька платіжних систем. Незважаючи на те, що Вебмані — найпоширеніша система, багато хто все ж вибирають інші на увазі своїх особистих інтересів.

  Таким чином, заробити на сервісі Seo-fast можна досить легко і просто. Не всі будуть задоволені розміром такого заробітку, але сайт і не претендує на таке звання. Попрацювавши кілька днів після основного заняття, можна поповнити собі рахунок на телефоні, а якщо ще більше — заплатити за інтернет або інші послуги. Це набагато краще, ніж животіти вечорами перед телевізором.

  Спосіб заробітку в Seo-fast.ru — відео