Пристрої, що допомагають економити – ТОП 5

636

Якщо ви вирішили економити, то не слід повністю покладатися лише на власні сили. Сьогодні існує спеціальне обладнання, з установкою якого ви будете економити набагато ефективніше. Що ж це за обладнання і як з ним економити?

Зміст

  • Економимо газ
  • Світ
  • Вікна
  • Регулювання яскравості світла
  • Магніт на двигун авто

Економимо газ

Перше, на чому можна економити в будинку, це витрата газу і ефективність його використання. Все що для цього потрібно – це установка газового лічильника. Якщо в будинку немає лічильника, то витрата газу буде вважатися за нормативами, цифри в яких завжди дуже завищені. Якщо у вашому будинку проживає менше людей, ніж прописано, то нормативи ще більш разюче відрізнятимуться від реального витрати газу. Тому встановіть такий пристрій як газовий лічильник і ви станете економити газ.

Втричі пристрій, який ефективно економить газ, це посуд з нержавіючої сталі. Вона нагрівається набагато швидше, ніж звичайна, а тому скорочує час приготування їжі і витрата газу.

Третє прекрасне пристрій, який дуже ефективно економить гроші, це газовий котел. Це обладнання дозволяє не економить сам газ, а економити на опаленні за рахунок газу. Замість того щоб платити за центральне опалення, набагато вигідніше опалювати будинок власним котлом. Двоконтурний котел також відповідає за підігрів води і допоможе знизити рахунки за гарячу воду.

Світ

Ви можете використовувати пристрої для ефективної економії світла і перше таке пристрій – це енергозберігаючі лампи. Вони і служать довше, і витрачають менше електрики, тому рахунки за світло істотно знизяться. Звичайно, такі лампи коштують дорожче, ніж традиційні, однак за рахунок свого тривалого терміну роботи повністю окупаються і приносять у підсумку лише економію.

Ще один тип лампочок, які економлять ваші кошти, це LED-лампи. Коштують вони дорожче, ніж енергозберігаючі, однак є суперэкономными. Одна лампочка здатна горіти без виключення до 6 років, при цьому вся енергія йде не створення джерела світла і лампочка не гріється, на відміну від звичайних ламп, в яких вам доводиться платити зайві гроші, по суті, за нагрівання повітря. LED-лампи ще називають «крижаними», а все з тієї ж причини – вони залишаються абсолютно холодними навіть під час роботи, підтверджуючи свою високу енергоефективність.

Вікна

Якщо ви бажаєте витрачати менше грошей на опалення, то замініть всі вікна в будинку на пластикові. Через неякісні вікна може йти до 55% тепла, тому заміна вікон дозволить витрачати менше на опалення. Важливо також не лише придбати якісні вікна, але і правильно їх установити, тому довірте цю задачу фахівця.

Крім цього, під вікном на стінці ви можете встановити тепловий екран, який дозволить відображати тепло батареї і не гріти стінку, направляючи тепле повітря в приміщення ефективніше.

Економимо гроші при мінімальній зарплаті
Як заощаджувати та накопичувати гроші при маленькій зарплаті в сім’ї

Регулювання яскравості світла

Ще один відмінний спосіб економити – це використовувати пристрій для зниження яскравості світла в кімнатах. Все що вам потрібно, це купити не вимикач для світла, а пристрій регулювання потужності лампочок. Воно являє собою не перемикач, а регульовану кнопку, яка дозволяє при необхідності додати яскравість світла, а в іншому випадку, навпаки, знизити рівень освітлення до мінімуму. Навіщо витрачати зайвий світло, якщо він вам не потрібен?

Магніт на двигун авто

Сьогодні у продажу можна легко знайти обладнання, яке нібито допомагає економити паливо в автомобілі. Це один з найбільш відомих способів економії, який, втім, є міфічним. Вам обіцяють, що з установкою спеціального магніту на двигун авто ви будете економити бензин, а потужність двигуна збільшиться. Як же має працювати цей пристрій?

Ви встановлюєте на двигун спеціальний магніт, причому в залежності від його обсягу, вам пропонується встановити від 2 до 8 пар магнітів. Пристрій нібито за рахунок магнітних полів розщеплює великі частки в бензині і паливо витрачається більш плавно і ефективно. Мало того, виробники обіцяють, що крім економії палива на рівні 20% ви ще отримаєте і збільшення потужності двигуна на 15%.

Насправді це точно не пристрій, який дозволяє економити, а простий обман. За 500 рублів вам обіцяють обладнання, яке знижує витрату палива і збільшує потужність двигуна – ви в це вірите? Звичайно ж, якби магніт міг поліпшити властивості бензину, то його б встановив виробник авто ще на заводі. Економити з таким магічним пристроєм ви, на жаль, не зможете.

Як бачите, існує безліч пристроїв, що дозволяють економити. В першу чергу це пристрої, які допомагають знизити рахунки за комунальні послуги. Витратьте один раз гроші на ці пристрої і вони обов’язково окупляться і принесуть істотну економію. Однак остерігайтеся псевдоэкономных пристроїв, які насправді є лише пустушкою. Перш ніж купувати пристрій, поцікавтеся в інтернеті, Екшн сно воно ефективне і взагалі відрізняється працездатністю.

(1голос(ів), середній: 5,00 з 5)
Завантаження…

Якщо у Вас в квартирі газ, обов’язково встановіть лічильник;
  • LED-лампочки, дуже ефективно допомагають економити світло, а значить і гроші
  • Прочитайте цю статтю, буде корисна в першу чергу тим у кого мінімальна зарплата