Як відкрити інтернет-магазин — покрокова інструкція, як створити його з повного нуля самому безкоштовно + відео від практика-експерта

628

Кожен з нас хоча б раз у своєму житті замислювався про власний бізнес. Звичайно, ідей в голові завжди буває дуже багато, але постає питання, як відкрити свій бізнес?

У наш сучасний вік передових технологій все більшу кількість покупок і замовлень проводиться через інтернет. Ми любимо, зручно розташувавшись у своєму кріслі, гортаючи сторінки, підбирати потрібний товар, уважно вивчаючи його властивості. Тому можливість відкрити інтернет-магазин стає найбільш актуальною. До того ж, такий варіант має ряд незаперечних переваг.

Бізнес в інтернеті зараз є дуже перспективним, а інтернет-магазини – це відносно простий спосіб заробітку та реалізації своїх товарів у мережі.

Прочитавши статтю до кінця, Ви дізнаєтеся:

 • Як відкрити інтернет-магазин з нуля?
 • Який движок (CMS-платформу) краще вибрати, щоб його створити?
 • Що продавати в інтернет-магазині?
 • Скільки коштує створити Інтернет-магазин?
 • Чи можна створити інтернет-магазин без вкладень власних коштів?
 • Як виглядає покрокова інструкція для запуску інтернет-магазину?

Ми постаралися розкласти всю цінну інформацію по поличках. Нижче Ви також знайдете покрокову стратегію швидкого запуску інтернет-магазину та відповіді на ключові питання інтернет-торгівлі.

Малюнок 1. Покрокова інструкція, як відкрити прибутковий інтернет-магазин з нуля

Зміст

 • 1. Як відкрити інтернет магазин — 7 етапів перед його запуском
  • Етап №1. Вибір товару для інтернет-магазину
  • Етап №2. Як зробити інтернет-магазин (сайт продажу)
  • Етап №3. Організація роботи інтернет магазину
  • Етап №4. Вибір системи оподаткування
  • Етап №5. Набір співробітників для роботи в інтернет-магазині
  • Етап №6. Вибір способу оплати за товар
  • Етап №7. Вирішуємо питання доставки
  • Етап №8. Продумуємо майбутню рекламну кампанію
 • 2. Який краще і як відкрити інтернет магазин підприємцю?
  • 2.1. Класифікація Інтернет-магазинів і їх коротка характеристика
  • 2.2. Існування варіантів відкрити інтернет–магазин безкоштовно – самому з нуля (майже без вкладень) з вкладенням грошей
 • 3. Запуск інтернет-магазину — покрокова інструкція
  • Крок №1. Перевіряємо ринок: швидкий аналіз ніші і вибір товару
  • Крок №2. Складаємо бізнес-план інтернет-магазину
  • Крок №3. Створюємо дизайн, розробляємо функціонал, наповнюємо Інтернет-магазин товаром
  • Крок №4. Запускаємо рекламу ЇМ
  • Крок №5. Якщо все зроблено правильно, отримуємо перші замовлення і прибуток
  • Крок №6. Розвиваємо бізнес і стаємо інтернет-гігантом
 • 4. Часто задавані питання щодо відкриття (створення та просування свого інтернет-магазину
  • Питання №1: Хочу відкрити інтернет-магазин — з чого почати і що краще в ньому продавати?
  • Питання №2: Яка вартість відкриття інтернет–магазину?
  • Питання №3: Назвіть движки (конструктори), з допомогою яких можна створити інтернет-магазин безкоштовно самому «з нуля»
  • Питання №4: Як бути, якщо зовсім немає грошей? Що можете порадити?
  • Питання №5: Як почати такий бізнес, маючи гроші, але не маючи часу?
 • 5. Висновок

1. Як відкрити інтернет магазин — 7 етапів перед його запуском

Торгівля в мережі з кожним роком набирає обертів, і обсяги продажів відповідно збільшуються. Якщо ви зважилися на відкриття інтернет-магазину, то вам для початку потрібно подумати, чим ви буде торгувати.

Який товар користується попитом у наші дні?

Багато хто відразу починають займатися розробкою сайту, але для цього необхідний базис, тобто потрібно вирішити, що ви будете продавати, і яким чином магазин буде працювати.

Бізнес в інтернеті та за його межами – це по суті одне і те ж. В мережі також потрібна юридична, бухгалтерська допомога, розуміти суть оподаткування і т. д. Далі будуть розглянуті всі необхідні питання для створення інтернет-магазину.

Етап №1. Вибір товару для інтернет-магазину

Першим і найважливішим кроком буде вибір товару для торгівлі. Це фундамент, і від нього буде залежати ваша успішність, або її відсутність. Для цього необхідно дізнатися все про поточний ринку, ознайомитися з конкурентами в обраній галузі.

Багато недосвідчені бізнесмени намагаються обійти гострі кути і пропонують народу незвіданий продукт, тим самим сподіваючись на відсутність конкурентів. Такий шлях, в результаті себе не виправдовує, у зв’язку з відсутністю ринку збуту. Та й конкуренти з часом будуть з’являтися.

Більш вірним рішенням буде вибір Екшн сно потрібного товару, якого важко знайти на прилавках міських. Але потрібно знати, що в інтернет-продажах також є деякі обмеження на товари, адже не всі вони користуються попитом в мережі.

Коли ви визначитеся з товаром, переходьте до вибору постачальника. Звертайте увагу на його репутацію, рівень цін, вивчайте запропоновані умови.

Малюнок 2. Розробка інтернет магазину

Етап №2. Як зробити інтернет-магазин (сайт продажу)

Розробка сайту продажів теж досить важлива складова при створенні бізнесу, адже це майбутнє обличчя інтернет-магазину. Прибуток буде прямо залежати від якості створеного ресурсу.

Радимо почитати: Як створити сайт самому безкоштовно — покрокова інструкція

Придумайте для сайту красиве і привабливе доменне ім’я. Бажано, щоб ім’я сайту відображало продуктову складову магазину. Після вибору назви та доменного імені вам варто задуматися над системою управління контентом (CMS).

Система управління контентом (CMS платформа) – це двигун (движок) для створення сайту.

Дані системи бувають платними і безкоштовними.

В даний час в мережі інтернет існують широкий вибір безкоштовних CMS. Одними з кращих вважаються «OpenCart», а також «PrastaShop».

Популярність даних систем пов’язана з великим вибором додаткових модулів, що дозволяють збільшити можливості магазину.

Для роботи з цими системами скачайте з офіційного сайту (обраної CMS) архівний файл. Далі, пошукайте інструкцію в інтернеті і встановіть систему на хостинг.

Перейшовши до роботи над дизайном сайту орієнтуйтеся головним чином на інтуїтивність і зрозумілість для майбутнього користувача. Це дві головні складові відвідуваності сайту.

Малюнок 3. Вибираємо CMS для свого інтернет магазину

Етап №3. Організація роботи інтернет магазину

Після вибору товару для магазину і знайдених постачальників можна переходити до реєстрації фірми. На даному етапі перед вами буде стояти вибір: реєструватися як приватна особа (індивідуальний підприємець — ІП), або як юридична.

Реєстрація ІП буде дещо простіше в плані статутного капіталу і різних установчих документів. Ведення бухгалтерського обліку спрощується, але ІП доводиться відповідати всім своїм майном.

При реєстрації ТОВ або іншої юридичної особи (ВАТ, ЗАТ тощо) відповідальності за майно буде менше. Остаточний вибір буде надано тільки вам.

Етап №4. Вибір системи оподаткування

Дуже часто підприємці, мають свої інтернет-магазини, користуються спрощеною схемою оподаткування (ССО). Її відмінності від інших систем – простота і мінімум звітності.

Така система дає на вибір 2 ставки:

 • 6%, якщо доходи це об’єкт оподаткування;
 • 15%, якщо доходи зменшені на кількість витрат це об’єкт оподаткування.

Якщо ви викупили патент і є ІП, то також можете платити податки по УСН.

Етап №5. Набір співробітників для роботи в інтернет-магазині

Кількість працівників над магазином буде прямо залежати від розміру ресурсу.

Насправді можна організувати невеликий інтернет-магазин одному, доставку в такому випадку довірити спеціальній службі.

Для більш серйозного магазину робочий персонал все ж знадобиться. Персонал повинен складатися з адміністраторів, служб прийому, обробки і доставки замовлень.

Етап №6. Вибір способу оплати за товар

Дуже популярним методом оплати є передача готівкового платежу кур’єру при доставці товару у пункт призначення.

Якщо товар прийшов поштою, можлива післяоплата.

Розповсюдженою зараз є електронна грошова система «Webmoney». До того ж часто можна оплатити покупку картками «Mastercard», «Visa» та ін.

Малюнок 4. Вибір доставки продукції до клієнта

Етап №7. Вирішуємо питання доставки

Питання пов’язані з доставкою замовлених в мережі товарів хвилює всіх підприємців, так як це проблема номер один в інтернет-торгівлі.

Досить часто товар не приходить в зазначений термін, бувають випадки крадіжки. Це серйозна проблема і над цим треба серйозно поміркувати.

Для початку вам потрібно вибрати – або кур’єри з власного персоналу, або скористатися спеціальною службою. Другий варіант цілком зручний, але мінус в тому, що контролювати кур’єрів ви не зможете. Загалом, вибір за вами.

Етап №8. Продумуємо майбутню рекламну кампанію

Як би цього не хотілося, але відразу у вашого готового і продуманого до дрібниць інтернет-магазину не буде багато відвідувачів і клієнтів. Саме тому ми радимо ще на етапі планування запуску майданчики продумати майбутню рекламну кампанію. Ефективна реклама здатна вже на ранньому етапі забезпечити багато відвідувачів і клієнтів.

Один з кращих видів реклами на сьогоднішній день — тізерна реклама, яка інтригує і діє надзвичайно ефективно. Радимо завантажити наш готовий безкоштовний курс про 7 секрети тизерної реклами, який дозволяє залучати клієнтів швидко і дешево.

Скачайте безкоштовний курс
7 секретів тизерної реклами
<img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

2. Який краще і як відкрити інтернет магазин підприємцю?

Для того, щоб бізнес став успішним і правильним, треба чітко розуміти суть своєї справи.

Аналізуючи ситуацію в інтернеті, вивчаючи різні пропозиції майбутніх конкурентів, можна приблизно уявити собі обсяг майбутньої роботи. Важливо вирішити і те, яким товаром будете торгувати, він має реальний попит.

Щоб новачкові розібратися в таких питаннях, потрібно знати, які існують види інтернет-магазинів, їх класифікацію, напрямки і способи роботи. Вивчаючи таку інформацію, вже на етапі попереднього ознайомлення, можна для себе зробити висновки і прийняти потрібні рішення.

2.1. Класифікація Інтернет-магазинів і їх коротка характеристика

Малюнок 5. Поділ ЇМ за параметрами (класифікація)

Класифікація за обсягом продажів

Всі інтернет-магазини поділяються за обсягом продажів. Їх можна розділити на 2 види:

 • Роздрібні інтернет-магазини. Суть роботи в тому, що потенційний покупець, потрапляючи на сайт, зЕкшн снює замовлення обраної продукції в кількості від 1 до 5 штук. При цьому, вартість покупки може змінюватись в середньому від 50 до 10000 рублів.
 • Оптові інтернет-магазини. Це такі точки продажу, в яких товар реалізується партіями. Його кількість починає відлік з 5-10 штук. Вартість визначається дешевше роздрібної, а загальна сума покупки може бути дорівнює від 250-500 до 500 000 рублів і більше. Така форма бізнесу дозволяє зробити ставку на обсяг. Причому покупець за фактом придбання може продавати товар як роздрібний, змінюючи ціну і умови продажу.
 • Тепер, коли прийнято рішення про те, в якому напрямку працювати, потрібно вирішити, скільки видів і найменувань товару буде виставлено на сайт.

  Поділ за товарним асортиментом

  Відповідно, за ознакою товарного асортименту, інтернет–магазини поділяються на 2 види:

 • Монотоварные (односторінкові сайти для продажу одного товару). Тут важливо правильно його розмістити, зробити доступне опис, виставити якісне зображення. Працювати в цьому напрямку, звичайно простіше, адже немає необхідності створювати каталоги і доповнювати асортимент. Подібний вигляд сайту називається «Лэндинг». У нашій країні прийнято більш просту назву – односторінковий сайт. Давно підраховано, що продаючи конкретний товар, позиціонуючи його індивідуально, прибуток власника самого сайту може становити від 50-100% до 1000% і більше. Читайте детальніше – Що таке лендінгем пейдж (landing page), як його зробити, чим він може допомогти в бізнесі і чому це краще ніж сайт в цій статті.
 • Сайти-каталоги (або сайт-вітрина). Тут ситуація прямо протилежна. Ставка робиться на обсяги продажу, при цьому ціна доступна для будь-якого роздрібного покупця, і націнки, в більшості своїй, робляться незначними. На сайті створюються каталоги, постійно поповнюються колекції, додається асортимент. Працівники сайту відстежують рух товару, його видове наявність, товарні групи, зміни цін.
 • Найбільш зручною формою для роботи, звичайно є другий варіант. Він дає можливість вибору і допомагають затриматися на сторінці тривалий час.

  За способом торгівлі

  Вирішивши це питання, необхідно визначитися зі способом торгівлі. Фахівці виділяють 2 основних напрямки:

 • Класичний метод. Це найбільш прийнятна і поширена форма. Принцип її роботи дуже простий. На самому сайті розміщується інформація про товар і створюється склад, який заповнюється продукцією. При скоєнні угоди, продавець просто відправляє всі поштою, організовуючи потрібну доставку. Тут можна озвучувати терміни і факт наявності товару.
 • Дропшиппинг. При подібному варіанті, створюваний сайт стає звичайною електронною вітриною. Вся суть в тому, що фактично товару на складах не існує. Він знаходиться у інших продавців, з якими просто підтримується зв’язок (у вигляді співробітництва). Територіально вони можуть розташовуватися за межами міста або навіть країни. Отримуючи замовлення, ви робите закупівлю, працюючи на різницю в ціні.
 • Радимо прочитати: Який бізнес можна відкрити з мінімальними вкладеннями — бізнес ідеї

  2.2. Існування варіантів відкрити інтернет–магазин безкоштовно – самому з нуля (майже без вкладень) з вкладенням грошей

  Тепер, коли всі попередні питання залишилися позаду, і рішення вже прийняті, потрібно зрозуміти, яка грошова сума необхідна для даного бізнесу.

  Малюнок 6. Способи створення інтернет магазину

  За обсягом вкладених коштів можна виділити 2 основних напрямки:

 • Відкриття «з нуля» (мінімальна сума);
 • Відкриття з вкладеннями.
 • Розглянемо, як ці способи ведуть себе в реальності.

  Варіант №1. Відкриття інтернет-магазину «з нуля» (з мінімальними грошовими вкладеннями)

  Цей спосіб прийнятний для тих, хто відкриє магазин з одиничним товаром. При цьому, необхідно буде самому створити сайт продає (це буде безкоштовно, якщо ви розробите його з нуля своїми силами) і розмістити рекламу.

  Як показує практика, сума початкових витрат може скласти від 100-200 доларів.

  В даний час в інтернеті існують спеціальні сервіси, що допомагають відкрити власну торгову площадку. В залежності від того, якими з них ви вирішите скористатися платними або безкоштовними, і отримаєте відповідний функціонал.

  Працюючи з лэндингом, можна за кілька днів створити власний інтернет-магазин.

  Варіант №2. Відкриття інтернет-магазину з вкладеннями

  Звичайно, якщо робити ставку на масштаб, то величина стартового капіталу буде великий.

  Створюючи величезний асортимент, наймаючи команду фахівців, працюючи над обсягами, сума витрат може починатися з сотень тисяч рублів.

  Якщо немає таких грошей, можна спробувати укластися й у 1000 доларів. При правильному підході забезпечується ефективність сайту, наявність продажів і навіть прибуток.

  Витрати можна розподілити наступним чином:

  • Робота з сайтом, його створення, програмування, верстка, дизайн (від 0* до 100000-300000 рублів);
  • Система обліку «1С» (від 0* до 10000-15000 рублів);
  • Закупівля товару (від 0* до 100000 рублів і більше);
  • Реклама (від 3000 рублів і більше щомісяця).

  *0 — це означає, що Ви будете все робити самостійно своїми руками

  Вартість кожної наведеної позиції вирішується індивідуально. Все залежить від можливостей і навичок.

  3. Запуск інтернет-магазину — покрокова інструкція

  Відкрити свою торгову площадку в інтернеті насправді не так складно, як може здатися на перший погляд. При цьому достатньо лише дотримуватися певних кроків, описаних далі.

  Крок №1. Перевіряємо ринок: швидкий аналіз ніші і вибір товару

  Стартуючи з цього кроку, важливо розуміти, що він основний і визначає. В залежності від того, з чим буде вирішено працювати, і вийде підсумковий результат.

  Сама по собі ніша – це товарне напрям, яким ми і будемо згодом запасатися.

  Існує ряд основних критеріїв вибору ніші. На них слід звернути особливу увагу.

  Критерій 1. Затребуваність. Оцініть попит на кожне задумане найменування. Перегляньте, як часто люди цікавляться ним, прочитайте відгуки на різних сайтах.

  Критерій 2. Конкуренція. Проведіть аналіз наявності фірм, що продають аналогічний товар в інтернеті, порахуйте, скільки їх. Позитивним результат буде вважатися тоді, коли ваші продажі будуть активними, маючи низьку конкуренцію.

  Критерій 3. Сезонність. (Точніше — її відсутність). Як правило, існують товари, які вдало продаються саме під час відповідного сезону. Основна маса прибутку припадає на невеликий період, потім настає спад. Для початку, постарайтеся організувати товар так, щоб він був нейтральним. Не робіть ставку на продаж санок, літніх парасольок, сонячних окулярів, шапок, шуб, рукавичок і т. д. (Це більшою мірою відноситься до новачків, які тільки починають свій шлях в інтернет-продажах).

  Як правильно вибрати нішу для Інтернет-магазину (ЇМ)?

  Для того щоб визначитися в правильності свого вибору, є один вірний спосіб:

 • Знайдіть в пошуковому рядку сервіс «Яндекс.Вордстат»;
 • зайдіть туди і в активному вікні введіть пошукову фразу, наприклад: «!чоловічі ! годинник». Зверніть увагу, що тут важливі і лапки й окличні знаки. Тільки тоді результати будуть більш точними.
 • Оцініть цифри, видані комп’ютером.
 • Тепер стає ясно, скільки запитів на покупку було зроблено споживачами в цей місяць.

  Розширюючи пошук, можна зажадати інформацію по регіонах, уточнити історію, і ці дані будуть складатися для вас у повну картину.

  Тепер припущення підтверджуються чіткими даними.

  Крок №2. Складаємо бізнес-план інтернет-магазину

  Тепер беремо в руки папір, ручку і починаємо робити розрахунки, складаючи бізнес-план.

  Пропустити цей крок неможливо, так як він дає повне уявлення про майбутніх витрат і часу настання прибутковості продажів.

  Подібний документ містить в основному наступні розділи:

 • Резюме (обгрунтування проекту);
 • Юридичний розділ (визначення форми власності, порядок її реєстрації);
 • Опис товарів і послуг (більш докладні характеристики);
 • Аналіз ринку (дані по основним продажів конкурентів, маркетингові напрями, методи роботи інших продавців);
 • Виробничий план (розрахунок основних потужностей, суми на закупівлю необхідного обладнання та витратних матеріалів, основи доставки і її вартість, етапність виробничого процесу);
 • Організаційний план (опис Екшн організації бізнесу, визначення їх часових рамок);
 • Фінансовий план (розрахунок всіх необхідних витрат, як одноразових, так і періодичних. Визначення прибутковості проекту і його точки беззбитковості);
 • Опис ризиків (варіанти розвитку поЕкшн , очікувані результати, аналіз окупності);
 • Висновок.
 • Ви також можете подивитися більш наочно на готовий бізнес план з розрахунками на прикладі веб-студії.

  Крок №3. Створюємо дизайн, розробляємо функціонал, наповнюємо Інтернет-магазин товаром

  Малюнок 7. Створюємо інтернет магазин безкоштовно самостійно з нуля або через конструктор

  Приступаючи до даних розробок, можна виділити 2 основних напрямки:

  1) Скористатися послугами готового сайту.

  Алгоритм Екшн простий:

 • Знаходимо сторінку «www.umi-cms.ru»;
 • вибираємо розділ – готові сайти;
 • відкриваємо вкладку – інтернет–магазини.
 • Тут можна вивчити всі необхідні умови і спробувати самостійно створити потрібний сайт.

  2) Замовлення розробки інтернет-магазину.

  Це найбільш простий, але витратний спосіб. Тут необхідно знайти потрібних фахівців, здатних виконати ваше замовлення з необхідним умовам.

  В результаті ви отримаєте не тільки дизайн в професійній якості, але і верстку, правильно підключені платіжні системи, з різними способами оплати.

  Тепер ви можете як самостійно, по налагодженій шаблоном заповнити свій інтернет–магазин товаром, так і доручити цю роботу все тим же фахівцям.

  Для того, щоб не було проблем з законом, важливо правильно оформити реєстрацію власного підприємства (потрібно відкрити ІП або ТОВ) та отримати на руки всі документи, які підтверджують ваш статус.

  В даний час існує величезна кількість фірм, готових зробити цю послугу за вас, позбавляючи від черг та додаткових візитів. Але подібні дії коштують грошей. Хоча, тут немає нічого складного, досить просто вивчити інформацію, і відвідати основні інстанції.

  Крок №4. Запускаємо рекламу ЇМ

  Реклама, як відомо, основне джерело залучення потенційних споживачів.

  В залежності від вибору товару, що продається, можна скористатися різними її видами:

 • Контекстна — це оголошення, яке буде постійно з’являтися на різних, запланованих сторінках сайтів. (Про контекстну рекламу Яндекс.Директ читайте тут)
 • Банерна – це графічне зображення з певними посиланнями, розміщене на сайтах з високою відвідуваністю.
 • Тізерна – це частина необхідної інформації про продукт, позначеного у формі загадки, збільшує бажання перейти на сайт рекламодавця. (Детальніше читайте в статті «Що таке тізерна реклама»)
 • Створюючи рекламу для власного сайту, потрібно правильно вивчити свої можливості.

  Якщо є потрібний рівень професіоналізму, досвід і вміння подати дані про власному магазині, то можна спробувати зробити все самостійно. В іншому випадку, завжди легко звернутися до фахівців, які допоможуть вибрати напрямок реклами, створять її дизайн, і складуть медіаплан (це такий документ, який регулює виходи по часу, узгодження з різними каналами, щодо пропонованого бюджету).

  Крок №5. Якщо все зроблено правильно, отримуємо перші замовлення і прибуток

  Всі основні кроки пройдено, тепер переглядаємо активність відвідування сайту, аналізуємо зроблені покупки і продовжуємо роботу.

  Ви також можете скористатися «холодними дзвінками» для залучення клієнтів з числа тих, з ким ви раніше ніколи не контактували. Більш детально про холодні дзвінки, що це таке і як досягти успіху, читайте за посиланням.

  Отримуючи свій прибуток, розгляньте, будь ласка, наскільки актуальна продаж того чи іншого виду товару, які відгуки залишає покупець, попросіть написати його побажання.

  На підставі з’являються даних покращуйте роботу власного магазину. Можливо, виникне необхідність купувати супутній товар, або оформляти його після покупки.

  Власний бюджет, який вдається формувати, ділите з урахуванням необхідності продовжувати вкладати кошти в закупівлю товару та наявність реклами.

  Крок №6. Розвиваємо бізнес і стаємо інтернет-гігантом

  Якщо ви не ставите перед інтернет-магазином мети стати найбільшим в мережі, то він ніколи не досягне великого успіху. Тільки якщо бути налаштованим на великий успіх можливо досягти багато чого, нехай і не найвищих вершин.

  Кращі бізнесмени здатні буквально за рік створити впізнаваний бренд і примножити свій бізнес. Не варто зупинятися на перших успіхи, тому радимо вам запастися мотивацією і йти до своєї великої перемоги. Радимо завантажити безкоштовну книгу від успішних підприємців про 10 секрети, як Екшн сно стати багатим і досягти великого успіху в бізнесі.

  Скачайте безкоштовну PDF-книги
  10 секретів, про які мовчать багаті люди
  <img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

  Подивіться мотиваційне відео від фахівця Андрія Меркулова про те, як навчитися ефективно продавати, отримуючи стабільно високий дохід:

  4. Часто задавані питання щодо відкриття (створення та просування свого інтернет-магазину

  Для того щоб не виникало страху на перших етапах роботи по створенню власного бізнесу в інтернеті, наведемо відповіді на основні питання, що найчастіше задаються новачками.

  Малюнок 8. Популярні питання по відкриттю інтернет магазинів

  Питання №1: Хочу відкрити інтернет-магазин — з чого почати і що краще в ньому продавати?

  Відповідь: Визначте вид товару, з яким будете працювати, оцініть його ринкову нішу, переконайтеся в конкурентоспроможності (про це йшлося вище), а потім приступайте до створення свого бізнес-плану. Далі вже визначайтеся, як будете створювати інтернет-магазин — самостійно (своїми силами і мінімальними вкладеннями з повного нуля) або замовляти його у професіоналів (знайти виконавців недорого можна на сайтах фріланса).

  Питання №2: Яка вартість відкриття інтернет–магазину?

  Відповідь: насправді можна розраховувати на будь-який бюджет, тільки від його розміру залежать як обсяги, так і масштабність роботи. В цілому мінімальна сума стартового капіталу може становити від 500-1000 доларів.

  Питання №3: Назвіть движки (конструктори), з допомогою яких можна створити інтернет-магазин безкоштовно самому «з нуля»

  Відповідь: Для вирішення даного питання можна скористатися 3-ма поширеними движками:

 • PrestaShop (www.prestashop.com);
 • OpenCart (www.opencart.com);
 • joomla + virtuemart (www.joomla.org + virtuemart.net)
 • Чому ми запропонували саме ці CMS-платформи? Так як вони досить прості, але функціональні, тим більше повністю безкоштовні. Є в арсеналі не дорогі і безкоштовні розширення + готові теми, — загалом все, щоб самому швидко відкрити інтернет-магазин і, розвиваючи його, отримувати прибуток.

  В даний час існує велика кількість пропозицій безкоштовного програмування інтернет-магазинів.

  Досить витратити трохи власного часу, і можливо у всьому розібратися самостійно. У разі, якщо цього все ж не виходить, звертайтеся до фахівців.

  Питання №4: Як бути, якщо зовсім немає грошей? Що можете порадити?

  Відповідь: У цьому випадку краще всього спочатку їх заробити. При будь-якому розкладі, зовсім нульових вкладень не існує, а починати бізнес з позиковими засобами, не маючи належного досвіду дуже ризиковано.

  Питання №5: Як почати такий бізнес, маючи гроші, але не маючи часу?

  Відповідь: Тут все просто. Зверніться в спеціальні агентства, які займаються подібними питаннями. Вони вивчать параметри, бажані вами, і розроблять кілька варіантів пропозицій. Вам залишиться тільки робити вибір.

  5. Висновок

  Відривати власний бізнес дуже цікаво, але клопітно. У будь-якому випадку подібне питання вимагає особливого вивчення і великої кількості часу.

  Звичайно, інтернет-магазин має ряд своїх переваг:

  • для його створення потрібно менше витрат,
  • майданчик для торгівлі є віртуальною,
  • поповнення товару можна виробляти безпосередньо зі складу виробника, але це не знімає відповідальності з ваших плечей.

  Немає нічого складного в його організації, досить слідувати простим планом, викладеному раніше і правильно скласти список необхідних витрат, щоб визначитися ще на етапі ідеї з сумою стартового капіталу.

  Інтернет–магазин – це ідеальне рішення для тих, хто бажає реалізації своїх можливостей, але боїться починати, посилаючись на відсутність досвіду.

  Дивіться відео по темі: «Як відкрити свій інтернет-магазин з нуля — практика і секрети»

  Ми розглянули поетапно, як відкрити інтернет-магазин. Покрокова інструкція дала нам зрозуміти як створити і запустити прибутковий ЇМ, а також відповіла на найбільш часті запитання по даній темі. Тепер все залежить тільки від вас!

  Шановні читачі, діліться своїми порадами і особистим досвідом в коментарях, пишіть відгуки та задавайте питання, а також не забувайте ставити лайки після статті.

  Успіхів вам і вигідних продажів в Інтернеті!

  (5голос(ів), середній: 3,40 з 5)
  Завантаження…

  Продумайте концепцію майбутнього інтернет-магазину і вирішите, що б ви хотіли продавати
 • Займіться технічною частиною запуску сайту майбутнього магазину
 • Скачайте наш готовий безкоштовний курс про 7 секрети тизерної реклами, які дозволять ефективно рекламувати магазин і залучати клієнтів
 • Прочитайте мотиваційну безкоштовну книгу про 10 секрети багатих людей, яка допоможе досягти великого успіху в бізнесі