Де заробити гроші в інтернеті. Способи заробітку

655

Питання, де заробити гроші в інтернеті, розбурхує розуми мільйонів користувачів мережі по всьому світу, але лише невелика частина з них, так чи інакше, заробляє гроші у віртуальному просторі. Чому відбувається саме так? Можливо, вони знають якийсь секрет… Відповідь зовсім близько.

Гроші у всесвітній павутині Екшн сно є, і вони інколи знаходяться в крокової доступності. Давайте спочатку розглянемо всі можливі способи заробітку в інтернеті, а потім зупинимося на кожному з них окремо.

Зміст

 • Реальні способи заробітку в інтернеті
 • Є й інші способи, де можливо заробити гроші в інтернеті
  • Як заробляти на своєму сайті
  • Де заробити в інтернеті без вкладень: дистанційна робота або фріланс
  • Заробіток в інтернеті на інтернет-магазині
  • Заробіток на біржі Форекс
 • Висновок

Реальні способи заробітку в інтернеті

Серед найбільш перевірених та найбільш популярних способів заробітку в інтернеті слід відзначити наступні:

 • Ведення власного сайту і заробіток грошей за допомогою нього (реклама, продаж посилань, реклама в розсилках, продаж товарів і послуг свого веб-ресурсу),
 • Інтернет-магазин,
 • Віддалена робота або фріланс,
 • Торги на біржі, зокрема Форекс.

Є й інші способи, де можливо заробити гроші в інтернеті

 • інтернет-казино,
 • фінансові піраміди,
 • шахрайські схеми обману і пр.

Але в даній статті ми навмисно не будемо описувати вищеперелічені способи, де можна заробити грошей в мережі.

Сказати, що саме принесе більше грошей досить-таки складно, так як тут дуже багато залежить від організації роботи, вибору ніші, часу, сил і коштів, вкладених у створення, розвиток і підтримка на належному рівні того чи іншого джерела доходу.

Як заробляти на своєму сайті

Почнемо з власного веб-ресурсу. Якщо раніше створити сайт безкоштовно самому з нуля було досить проблематично, то зараз завести свій блог, наприклад на одному з популярних движків WordPress, може практично кожен бажаючий.

В даний час в Росії відбувається справжній бум у цьому напрямку. Щодня з’являються нові сайти, більшість з яких націлені заробити гроші в інтернеті. І це відбувається з причини стрімкого розвитку рекламного бізнесу в Рунеті, а також потреби аудиторії цікавої інформації.

Так, Екшн сно, блогери дуже непогано заробляють на своїх сайтах, при цьому для читачів це не стає проблемою, більш того, при правильній організації роботи сайту, вдале розташування реклами, користувач не буде відчувати дискомфорту при перегляді сторінок.

Основною проблемою розвитку власного сайту є час, який йому необхідно приділяти, особливо на ранніх етапах.

Початківцям блогерам варто запастися терпінням, так як гроші сайт починає приносити не відразу. З іншого боку, при правильній організації блог може стати прекрасним джерелом пасивного доходу в перспективі.

Де заробити в інтернеті без вкладень: дистанційна робота або фріланс

Якщо ж ви хочете заробляти в Інтернеті без вкладень, то вам піЕкшн де віддалена робота або фріланс. Цей напрям тісно пов’язаний з першим видом заробітку в інтернеті.

Із зростанням кількості сайтів росте потреба в унікальний і цікавий контент. Але далеко не всі веб-майстри відчувають задоволення від написання статей, створення відеозаписів, аудіокурсів, дизайну сторінок, промальовування логотипів і т. д. Особливо, якщо ресурс дуже потужний і вимагає великих обсягів робіт. У цьому випадку веб-майстрові потрібні помічники, ось тут і з’являються пропозиції фрілансерів. За відносно невелику плату вони готові виконати частина роботи і, тим самим, значно заощадити час творцеві сайту.

При цьому добре обом сторонам: веб-майстер не витрачає час на технічні моменти, зосереджуючись на розвиток ресурсу, а фрілансер отримує гроші за роботу, в якій він є фахівцем.

Напрямок фріланса не обмежується написанням статей і програм. На біржах фріланса свої послуги пропонують дизайнери, звукорежисери, фахівці відеомонтажу, юристи, біржові аналітики.

Заробіток в інтернеті на інтернет-магазині

Гроші в мережі реально заробити за допомогою інтернет-магазину. (Також можете почитати: Як створити інтернет магазин тут). Хоча в даний час конкуренція досить висока, все-таки ще дуже багато незайнятих ніш. До того ж не варто забувати, що Інтернет нагадує дику природу, в якій діє природний відбір — виживають кращі.

Ті, хто не зміг пристосуватися до нових правил прийому платежів, не працює над поліпшенням якості надання послуг, ризикує опинитися позаду більш заповзятливих конкурентів, які не дрімають.

Тепер до питання про ціну. Побутує думка, що для початку бізнесу в інтернеті за допомогою інтернет-магазину потрібні великі вкладення. Так було, але зараз є способи відкрити свій інтернет-магазин без початкового капіталу. Для цього існують спеціальні сервіси, які надають вам робочу повнофункціональну майданчик в тестовому режимі, де ви можете спробувати свої сили у підприємницькій діяльності, і якщо вас все влаштує, то вже після перейти до оренди цього сервісу.

Заробіток на біржі Форекс

Окремо торкнемося тему торгів на біржі. Заробляти гроші в інтернеті з допомогою Форекс стало дуже популярним. Численні школи інвесторів обіцяють навчити за кілька місяців усім прийомів поведінки на біржі і тим самим заробляти великі гроші.

Зазирнемо за лаштунки, так все солодко?

 • Ну, по-перше, ви повинні чудово розуміти, що гроші приходять на біржу разом з гравцями, тобто не дарма торги називають «грою»: є виграли, але, на жаль, є і переможені.
 • По-друге, Форекс – це бізнес для серйозних людей, які володіють якимись фінансами. Початковий капітал необхідний, так як необхідно уникнути ризиків програшу на перших же ставках. (Детальніше — що таке форекс і як він працює, а також реально заробити на форексі читайте тут)
 • По-третє, необхідні знання, які дозволять зрозуміти систему, принцип роботи біржі. Але при всьому при цьому, експерти з 100% упевненістю можуть заявити, що заробляти на біржі можна легально і дуже хороші гроші. (Як підняти самооцінку і впевненість у собі читайте тут). Багато заробляють на Форексі щодня близько 30 євро, витрачаючи при цьому в сумі не більше 1,5 годин на день.

Висновок

Підіб’ємо невеликий підсумок. Гроші в інтернеті є! Це не обговорюється! Питання лише в тому, в якому напрямку розвиватися, щоб почати їх заробляти.

Ми в даній статті розглянули 4 найбільш перспективних способу, де заробити грошей в інтернеті:

 • Створення і ведення власного сайту;
 • Віддалена робота або фріланс;
 • Інтернет-магазин;
 • Торгівля на біржі Форекс.
 • Який саме вибрати, вирішувати вам, головне з усією відповідальністю піЕкшн ти до роботи і не боятися невеликих труднощів. Удачі вам у підкоренні просторів віртуального світу!

  P. S. А який спосіб заробітку в інтернеті Ви надаєте перевагу? Поділіться своєю точкою зору, залиште коментар у кінці статті або поділіться інформацією зі своїми друзями в соціальних мережах.