Як заробити на біржі: основні правила та помилки

1300

Новачки приходять зЕкшн снювати біржові ігри з досить різними початковими сумами грошей: у одних це лише пару десятків доларів, а інших — декілька тисяч доларів. Але і ті та інші можуть постійно заробляти на біржі.

Більшість трейдерів стартують з гри ринку Форекс (Рекомендуємо прочитати — Що таке Форекс і як він працює). І це зрозуміло, адже для торгів на валютному ринку допускаються зовсім невеликі гроші (депозит), а обіцяється величезний дохід.

Але це не зовсім так. Якби можна було так легко заробляти на біржі, то у нас всі школярі були багатіями.

Динаміка валютних пар ринку Форекс

Як правило, починати ігри з Форекса вкрай не рекомендується, адже можна злити всі свої гроші (Рекомендуємо прочитати статтю — як потрібно торгувати на ринку Форекс).

Краще всього почати торгувати на біржовому ринку FORTS, де відбувається торгівля ф’ючерсами (або ж торгувати акціями). Умови цілком сприятливі, а саме:

 • невелика комісія,
 • незначна сума для відкриття брокерського рахунку,
 • пристойні інструменти для заробітку.

Визначившись з місцем, де будуть зЕкшн снюватися біржові гри, необхідно вибрати підходящу вам торговельну систему. Деякі трейдери торгують без неї і навіть іноді отримують прибуток, але в більшості випадків, це лише випадковість, після якої вони незмінно зазнають збитків. Підібравши систему, ви маєте можливість перетворити емоційні торги в стабільний заробіток.

Радимо почитати: Як заробити на торгівлі бінарними опціонами

Якщо ви бажаєте стати справжнім трейдером, то вам необхідно чітко закріпити два поняття: стоп-лосс і тейк-профіт. Трейдер повинен знати мінімальний поріг, коли він повинен закривати угоду в разі помилки і в разі прибуткового результату. Це максимальна ступінь ризику, гроші, які він може втратити/отримати в результаті несприятливої/сприятливої позиції гри.

Трейдер заробляє на біржі

Зміст

 • Гри на біржі: основні правила, тези і помилки
 • Висновок

Гри на біржі: основні правила, тези і помилки

 • Не секрет, що більшість новачків намагається швидко заробити гроші. Вони кожен день хочуть бути в плюсі, роблячи ставки на те чи інше подія. Професійні трейдери заробляють гроші, прогнозуючи стан ринку і аналізуючи графіки з індикаторами. Тільки правильно визначивши майбутній напрям руху ціни, можна заробити гроші. Також застосовуються торговельні схеми і стратегії, мають значну перевагу перед випадковими подіями. Тому, щоденне бажання заробити на біржі і відсутність торговельної системи — це перша і друга помилки починаючого трейдера.
 • Якщо ринок веде себе не так, як ви думали, то часто виходить каша в голові і не зовсім зрозуміло, що робити і як заробити на біржі далі. В такому випадку допомагає не прогнозування ринку, а торгова система. Її можна назвати планом на всі випадки біржової гри. Використовуючи такі правила, ви маєте набагато більше шансів отримати операції з позитивним результатом, ніж сподіватися на випадкові варіанти. Якщо заробити не виходить, а гроші потрібні терміново, то рекомендуємо ознайомитися з цією статтею.
 • Важливо правильне управління ризиками. Наприклад, трейдер не визначився з точним стоп-лоссом або час від часу змінює його, посилаючись на зміну ціни. Це робиться в залежності від ступеня впевненості людини в успіху того чи іншого результату. (Як підвищити самооцінку та впевненість у собі читайте тут) Але не потрібно гадати, адже саме кінцевий результат торгів, а не щоденний, важливий для цього трейдера.
 • Переважна більшість новачків намагається отримати прибуток при першій же можливості. У них виходить велика кількість прибуткових угод, але отримані гроші мінімальні. Досвідчені торговці, які зЕкшн снюють гри на біржі вміють триматися за результат, і у них невелика прибутку операція перетворюється у велику. Це можливо у випадку, якщо трейдер не закриває угоду, отримавши хоч якийсь прибуток. Природно, досить складно втриматися і не забрати відразу довгоочікувану прибуток, яка з’явилася після кількох збиткових угод. Успішні трейдери швидко закривають збиткові угоди і компенсують їх хоч і не численними, але досить прибутковими операціями. Це можливо завдяки тому, що в торговельній системі таких трейдерів збиткова угода тримається набагато менше часу, ніж прибуткова. (Корисно прочитати — Що буде з доларом)
 • Необхідно контролювати свої емоції. Саме вони роблять так, що трейдер довго тримається збиткової позиції, а потім при першій же можливості бере прибуткову угоду. Гри на біржі можуть не підкорятися законам логіки. Можна навіть сказати, що логіка приносить трейдеру одні збитки, а абсолютно нелогічні речі — прибуток. Тому емоції і логіка — це неприпустимі речі для професійного трейдера.
 • Висновок

  Таким чином, якщо ви прочитали правила, будете їм слідувати і хочете саме заробляти, а не заробити на біржі один раз, вам слід ставитися до інтернет-трейдингу як до постійної роботи, а не як до тимчасового заробітку, адже гри на біржі повинні приносити вам постійний високий дохід. Інакше немає сенсу заробляти таким способом.

  Рекомендуємо почитати – Бінарні опціони що це таке і як на них заробити