Скляний бізнес — з чого почати і як організувати прийом склотари і склобою на переробку

1571

В даний час багато хто знає, що в старі часи пункти приймання склотари приносили хороший дохід своїм власникам. На сьогоднішній день у кожного виробника тара індивідуальна і немає сенсу збирати цілі пляшки, а ось биті, як раз є.

Багато людей у пошуках роботи, і не підозрюють про те, що гроші, в буквальному сенсі слова, лежать у них під ногами. Отже, як примножити свій добробут на битому склі (стеклобое)?

Зміст

  • 1. Свій бізнес на битому склі – як заробити на стеклобое
  • 2. Збір битого скла — 5 ефективних способів
  • 3. Куди здавати склотару?
  • 4. Висновок

1. Свій бізнес на битому склі – як заробити на стеклобое

В першу чергу, необхідно знайти відповідну площу для зберігання битого скла, а також для сортування та обробки зібраного склобою.

Якщо вам пощастить знайти таке місце під склад біля транспортних шляхів, то тут же можна розташувати пункт прийому битого скла. (Читайте також — як скласти бізнес план зразок з розрахунками)

2. Збір битого скла — 5 ефективних способів

Де брати бите скло, і хто може виступати в ролі постачальників сировини? Розглянемо деякі способи:

1. Крім несприятливого контингенту типу бомжів, є ще одна група стеклосборщиков, — це двірники. Вони допоможуть вам збирати бите скло, ваша справа занурити і вивести биту посуд.

2. Ще один варіант видобутку битого скла, це фірми по установці вікон. Варто з ними домовитися за невелику плату, і вони вам будуть віддавати склобій із старих рам, адже у багатьох випадків віконні рами викидають на сміття.

3. Наступний перспективний варіант – це домовитися з місцевою владою, поставити додаткові контейнери для скла.

4. Також існують різноманітні заклади громадського харчування:

  • ресторани,
  • кафе,
  • питні заклади.

5. Можна збирати бите скло і по різних районах міста. Важливо дати оголошення, і найближчим часом вам будуть пропонувати биті осколки і чекати вашого приїзду за ними.

контейнери для склотари

3. Куди здавати склотару?

У підсумку, збір битого скла — це завдання можна вирішити, головне в цьому підприємництво – збут битою склотари.

Тут ситуація досить проста — всі заводи, що працюють зі склом, з задоволенням заберуть у вас склобій.

Виготовлення скла — це складне і коштує великих грошей виробництво, а ось переробка битого скла, що дає можливість використовувати цю сировину в нових циклах виробництва.

Перед здачею вторсировини, вам необхідно його помити і відсортувати, а для цієї процедури існує спеціальне обладнання.

4. Висновок

Роблячи висновки, ми бачимо, що це Екшн сно непоганий і досить прибутковий вид бізнесу. Заводи, які випускають скляний посуд, з задоволенням приймуть у вас бите скло.

Почавши зараз займатися цим бізнесом, ви незабаром можете домогтися високих результатів. Цей вид діяльності і на половину не заповнений на вітчизняному ринку.