Свій бізнес: як заробити на макулатурі

746

Макулатура представляє з себе всілякі паперові відходи, які в подальшому будуть йти на переробку. На даний момент підприємства такого типу не тільки забезпечують своїм власникам прибуток, але і зЕкшн снюють важливу екологічну місію. Як відомо, макулатура становить приблизно половину всього сміття на землі. Переробка вже не потрібної папери допомагає впоратися з екологічними проблемами, що виникають сьогодні.

Зміст

 • Як відкрити прибутковий бізнес, переробляючи макулатуру
  • Перш за все, слід забезпечити виробництво сировиною
  • Потрібно правильно підібрати приміщення
  • Придбання обладнання
  • Найм робітників
  • Окупність бізнесу

Як відкрити прибутковий бізнес, переробляючи макулатуру

Як і будь-який інший бізнес, переробка паперу має свої особливості. Зокрема, побудова вигідного справи можна розділити на кілька дуже важливих етапів.

Перш за все, слід забезпечити виробництво сировиною

Слід зазначити, що макулатура ділиться на три сорти:

 • вищий (в нього входить папір білого кольору і паперові мішки);
 • середній (картонні коробки без нанесених написів і вся друкована продукція, виняток становлять газети);
 • нижчий (картон, просочений фарбою і всі газети).
 • Звичайно, приймати різні сорти слід за різними цінами. Прийом такої сировини можна зЕкшн снювати в спеціально побудованих пунктах збору макулатури, або самим вивозити з будь – яких підприємств.

  Потрібно правильно підібрати приміщення

  Потрібно врахувати, що виробництво такого типу має на увазі під собою постійне зберігання сировини і нової продукції. Тому потрібно наявність складських приміщень, вміщуючих весь обсяг виробленої продукції. Так само потрібно велике приміщення для розміщення самого виробничого цеху.

  Придбання обладнання

  Бізнесмену-початківцю можна придбати обладнання та міні-заводи для малого бізнесу з Китаю — вони і продуктивні, і коштують недорого. Вартість розраховується з функцій, виконуваних верстатами і ступеня їх ККД. Перед покупкою верстатів потрібно визначитися, що конкретно ви будете робити.

  Найм робітників

  Робота заводу з переробки макулатури увазі під собою постійну присутність на робочих місцях людей. Для невеликого міні-заводу цілком вистачатиме восьми осіб, які працюють позмінно.

  Окупність бізнесу

  У середньому, якщо будуть постійні покупці виробленої продукції, витрати окупляться за рік. Якщо ж з покупцями виникнуть проблеми, окупність заводу буде в проміжку двох – трьох років. Рентабельність даного проекту в цілому може досягати близько 60%, що є чималим показником.