Бізнес і заробіток в інтернеті для початківців і не тільки — створення сайту або блогу

510

Вже сьогодні для того, щоб почати свій власний бізнес в інтернеті потрібно створити свій сайт або ж просто блог, ну а багато ресурси їх при цьому також досить успішно просувають. Наші батьки про це навіть не могли і мріяти, ну а для нас це все дуже навіть реально. Хоча, звичайно ж, природно і те, що приносити саму прибуток інформаційний ресурс почне не раніше, ніж через якийсь період часу, враховуючи, що доведеться витратити на це чимало власних сил.

Щоб почати свій бізнес в інтернеті і почати заробляти гроші, потрібно всього кілька умов:

 • Монетизація блогу, сайту.
 • Висока відвідуваність вашого ресурсу.
 • Створити сайт самостійно або блог можна за допомогою декількох способів. Сам блог можна буде організувати на якому-небудь спеціальному ресурсі, який дасть таку можливість зареєстрованим користувачам. Там ви зможете знайти покрокову інструкцію і необхідні для роботи інструменти.

  Щоб повністю безкоштовно зробити блозі або на сайті, потрібно буде в інтернеті знайти компанію, яка надає абсолютно безкоштовно послуги хостингу, після чого реєструємося, і починаємо завантажувати на сервер свій сайт. Але при цьому найбільш наЕкшн ний спосіб – це буде можливість створення особистого ресурсу, який не буде мати обмеження. Для цього потрібно буде придбати і після чого прикріпити домен для вашого сайту, надалі вибираємо движок для ресурсу.

  Середньостатистична реєстрація домену в зоні рунета буде коштувати близько 600 рублів в рік. Для аудиторії знаходиться в Росії подібний домен буде найбільш оптимальним варіантом.

  Після того, як буде придбано домен необхідно купити хостинг для публікації свого сайту. Більшість хостингів будуть пропонувати досить ефективні і при цьому наЕкшн ний тарифні плани, причому за досить не дорогий ціною, зазвичай в межах 400 рублів за рік. Варто подивитися кілька хостингів, для того, щоб вибрати з них найбільше підходять вашим запитам. (Рекомендуємо прочитати — Заробіток в інтернеті без вкладень)

  Після цього знадобиться час для проведення налаштування сайту. Потрібно буде поставити движок, звичайно самий зручний і популярний це WordPress. Процедура встановлення цієї системи буде дуже простий. Для того щоб провести точну установку існують спеціальні панелі у хостингу.

  Як правило, там також знаходиться спеціальна опція для швидкої установки самого движка. Якщо ж вона відсутня, то ви можете просто пошукати в інтернеті відповідну інструкцію по встановленню.

  Ну і наостанок залишається тільки вибрати назву для свого сайту, а також необхідні ім’я користувача і пароль. Пароль і ім’я користувача можна буде створити як вручну, так і згенерувавши автоматично.

  Майте на увазі, що заробіток в інтернеті не обмежується лише сайтом і блогом, існують інші доходні способи заробітку. Наприклад, заробіток на відеоконтенті через Ютуб, Перископ і т. д.

  Рекомендуємо також прочитати — «Перископ що таке»