Як заробити на файлообмінниках

1066

Велика кількість людей щодня через певні файлообмінники щось скачують з інтернету, але не кожен може задуматися, як заробити на файлообмінниках, і взагалі, що на них можна заробляти гроші. Файлообмінник – це сервер, на який Ви можете закачати інформацію безкоштовно і отримати прибуток за скачування її.

Навіщо платити за скачування інформації з даного сервера? Користувач, коли відправляється на файлообмінник, бачить два варіанти скачування файлу: платний і безкоштовний. Заробіток на файлообмінниках складається, якщо людина купує платний варіант скачування і тоді він може завантажувати одночасно кілька документів протягом кількох днів на великій швидкості. Безкоштовні файли оплачуються завдяки рекламі, отримуючи за це гроші, і файлообмінник ділиться з Вами в подяку за залучення клієнта.

Зміст

 • Яку інформацію треба закачати, щоб почати заробіток на файлообмінниках
  • Де розміщувати посилання
 • З якими файлообмінниками краще і вигідніше працювати
  • Існує три відомих всім файлообмінника:

Яку інформацію треба закачати, щоб почати заробіток на файлообмінниках

Одними з викачуваних файлів є еротика і все що пов’язано з нею, новинки кіно, які тільки з’явилися в кінотеатрах, пісні, альбоми та різні програми. Всю інформацію берете в інтернеті, при цьому вибираєте категорію, з якої Ви збираєтеся працювати, знаходите через пошук, завантажуєте файл, що Вас цікавить, далі розміщуємо посилання з докладним описом на Ваш файл. Інформацію описуйте так, щоб вона зацікавила Вашого клієнта.

Де розміщувати посилання

Все залежить від вибраної категорії. Знаходьте часто відвідуваний сайт в пошуковій системі, наприклад, новинки кіно, описуєте і розміщуєте на сайті. Добре, якщо Ви самі створите свій сайт з нуля, тоді на форумах або блогах Ви зможете прикріпити посилання з фразою «новинки кіно, скачати безкоштовно».

З якими файлообмінниками краще і вигідніше працювати

Існує три відомих всім файлообмінника:

 • Let It Bit — найпопулярніший, платить більше, ніж інші. Мінімальна сума виплат 10 доларів. Реєстрація безкоштовна, пропонує Вам два тарифу Normal або Turbo. Вибираєте один з тарифів і запам’ятайте він незмінний.
 • Deposit Files один з відомих файлообмінників. Підтримує безліч опцій. Не видаляється інформація протягом місяця. Відразу ж після реєстрації на Вашому рахунку з’являється 5 доларів. Мінімальна сума виплат 40 доларів.
 • Turbo Bit закачувати можна будь-яку кількість файлів, навіть без реєстрації вагою до 200 мегабайт підтримує всі сучасні види завантажень. За 1000 скачувань можете заробити 7 доларів.
 • Виберіть для себе той файлообмінник, з якою Вам буде зручніше працювати, і запам’ятайте, що невеликі файли скачують краще, при цьому заробити буде простіше.

  Радимо почитати: Як заробити гроші в стиме — види і способи заробітку в Steam