Як заробляти на наданні незвичайних видів послуг

455

Отже, заробити можна не тільки купуючи або продаючи товар, виробляючи його і так далі. Спробуйте для себе новий напрям, для отримання прибутку. Надавайте незвичайні послуги. В Росії такого роду бізнес майже не розвинений, тому конкуренція мінімальна. Розглянемо докладніше, що ж можна запропонувати?

Наприклад, підприємці з Вашингтона створили компанію, яка надає свою людину, яка постоїть замість вас у черзі, поки ви займаєтеся чимось більш приємним. В основному — до культурних пам’яток, музеїв, виставок, культурних центрів. Він буде стояти з табличкою, на якій написано ваше ім’я, так що ви без проблем його знайдете серед людей.

Одна компанія пропонує намалювати портрет померлого його попелом. Мова йде і про тварин. Подібного роду незвичайні послуги вже пропонують в Росії, а саме пошиття одягу за допомогою волокон зроблених з попелу померлого. Треба зауважити, що подібна послуга не набула популярності.

У США надають послуги з очищення місць злочинів. Тобто після роботи там поліцейський, прибиральники з цієї компанії беруться за прибирання приміщення.

Про додатковий заробіток в москві і спб читайте в матеріалі по посиланню.

Підприємці з Торонто надають ще одну незвичайну послугу. Вони пропонують своєрідний набір, в якості останнього бажання, для ув’язнених, засуджених до смертної кари. Він включає блюдо, вибране самим ув’язненим, диск з фільмом, і паперову розважальну маску.

У Великобританії доступний незвичайний Інтернет-сервіс. Бажаючим надається можливість зареєструватися і залишити передсмертне послання для близьких та родичів на крайній випадок. Ви залишаєте послання в електронному форматі або в якості відео, яке буде зберігатися до запитання. Хтось із ваших друзів або близьких повинен знати про це, тому на нього буде покладено повідомити про сервіс потреби розсилки прощання.

Ще одна незвичайна послуга, що надається американською фірмою. Клієнту пропонують висушити і заморозити померлого домашнього вихованця. Після застосування спеціальних технологій, виходить «пам’ятник» вашому вихованцеві. Він не вимагає особливих умов для зберігання, тому може розташовуватися практично в будь-якому місці.