Бізнес ідея: як заробити на виробництві подушок

921

Хороша ідея відкриття бізнесу для жінок – ідея бізнесу, в якій вони можуть використовувати талант своєї майстерності. Це виробництво декоративних подушок. В даний час декоративні подушки – це невід’ємна частина інтер’єру, а за ексклюзивну декоративну подушку, зроблену своїми руками (може навіть за ескізом замовника), люди готові віддати чималі гроші. (Читайте також — бізнес ідеї-виробництво)

Свій бізнес: виробництво подушок

Декоративні подушки дуже зручні, з їх допомогою можна зручно розташуватися на дивані або кріслі, а також вони прикрашають інтер’єр. Цінність таких подушок ще й у тому, що, помінявши на них наволочку, можна оновити сам дизайн кімнати, надати йому оновлений вигляд. Це дуже зручно.

Що стосується питання продажу ваших подушок і залучення нових клієнтів, то є чимало варіантів як це зробити: створити групу в соціальних мережах (див. також: Як заробити гроші в соціальних мережах) і висилати запрошення (як своїм знайомим, так і людям, яких ви не знаєте), створення сайту і навіть невеликий інтернет-магазин.

Для початку виробництва подушок необхідно придбати швейну машинку, нитки, наповнювач для подушок і тканина.

Можна створювати подушки за своїми ескізами, а можна знайти приблизну модель і в інтернеті. А для прикраси подушок необхідно проявити фантазію і такими прикрасами можуть стати стрічки, вишивка, тканина, бісер, намистини, мереживо і так далі, особливо їх багато в спеціалізованих магазинах для рукоділля, вибір просто великий.

Для викрійки наволочки необхідно зробити виміри довжини і ширини подушки, а потім додати по сантиметру до кожної сторони для шва і обметування.

Наповнювачем для подушок зазвичай служить поролон, на який можна зверху покласти трохи синтепону для м’якості. Форми подушок можуть бути дуже різноманітними – прямокутні, квадратні, круглі, у вигляді серця, наскільки вистачить фантазії.

Також можна запропонувати своїм клієнтам виготовити подушки з їх ескізами. Їм, безсумнівно, буде приємно мати подушку свого дизайну у себе вдома. Це допоможе вам більше заробити, приверне ще клієнтів. Бізнес по виробництву подушок відмінно підходить молодим мамам в декреті, а також домогосподаркам.