Куди інвестувати невелику суму грошей — 10 варіантів вкласти невеликі гроші

959

В даній статті піде мова про способи інвестування невеликих сум грошей, якими, як правило, має звичайний громадянин нашої країни. Є помилкова думка, що інвестиції — прерогатива багатих людей. Це – помилка, вкладати невеликі кошти може практично кожен росіянин.

Вираз «гроші повинні працювати» стало досить популярним і сучасно, особливо на просторах інтернету. Однак, варто зауважити, що хоча цей вираз і користується популярністю, але лише деякі втілюють його в життя. Причина в тому, що більшість стикаються з певними перешкодами і не знають як їх подолати або ж не хочуть з ними справлятися

У цій статті ми дамо Вам кілька порад, куди і як інвестувати гроші, щоб вкласти невеликий капітал з користю і отримати при цьому вигоду.

Те, що Ви хочете інвестувати, припускає наявність певної суми вільних коштів і відсутність боргів за платіжними картками, кредитами і так далі. Якщо ви все ще залишаєтеся кому-то повинні, то інвестування краще відкласти – існуючі інструменти, як правило, не дадуть Вам доходів, що перевищують процентні ставки за банківськими кредитами.

Найпоширеніша проблема — наявність середніх і малих заощаджень, адже вони настільки малі, що їх складно інвестувати в гідний і прибутковий бізнес-проект.

Тому виникає питання — куди можна вкласти невелику суму? Перш ніж відповідати на це та інші запитання, необхідно створити твердий базис для накопичення коштів.

Ми вирішили скласти топ-десять способів, які можна вкласти невелику грошову суму, при цьому не тільки зберегти заощадження, але й примножити їх.

Зміст

 • 1. Накопичення інвестованого капіталу
 • 2. Куди можна вкласти невелику суму грошей
 • 3. Куди інвестувати невелику суму грошей — 10 наЕкшн них способів
  • Спосіб №10 — Банківський депозит
  • Спосіб №9 — Дорогоцінні банківські метали
  • Спосіб №8 — Придбання цінних паперів на біржах
  • Спосіб №7 — Довірче управління, Піфи і ПАММ – рахунки.
  • Спосіб №6 — Інвестиції в чужий бізнес-проект
  • Спосіб №5 — Відкрити свій власний бізнес
  • Спосіб №4 — Створення і володіння власним сайтом
  • Спосіб №3 — Інвестування в нерухомість
  • Спосіб №2 — Зайнятися короткостроковим кредитуванням
  • Спосіб №1 — Інвестиції в освіту дітей або свою самоосвіту
  • Сумнівний спосіб вкласти невеликі гроші: від 1500 рублів
 • 4. Висновок

1. Накопичення інвестованого капіталу

Треба почати відкладати мінімальну суму в 10% Вашого місячного доходу, навіть якщо це пару сотень рублів на початку. Сума може бути більше 10%, але ніяк не менше.

Навіть «смішні», по початку, гроші перетворюються в пристойні суми з часом. Для накопичення коштів переглянете свої витрати і відмовтеся від різних предметів розкоші і інших витрат не першої необхідності.

Позбавляти себе все буде неправильно – Ви не зможете протриматися досить довго. Докладніше про те, як збирати і економити свої гроші читайте в цій статті. Там ми розписали — 10 способів накопичити гроші, навіть якщо у вас маленька зарплата.

Накопичення грошей для початку інвестування

Дуже правильним рішенням буде перерахування частини зарплати на різні спеціальні рахунки-скарбнички (можливо, варто відкрити депозит), такі послуги, нерідко, пропонують сучасні банки. Ви не бачите цих грошей і не маєте ними, тому не виникає спокуси витратити їх.

Також важливою умовою для нормальної інвестиційної роботи буде наявність «НЗ». Тобто грошей, що покривають Ваші шестимісячні витрати, так званого «запасу на чорний день».

Кожна людина може зіткнутися з тимчасовими труднощами, невиплатою зарплати, хворобою або втратою роботи.

Важливо, щоб були кошти для ведення більш-менш звичного життя протягом приблизно півроку. За цей час проблеми будуть вирішені, а Вам не доведеться витягати інвестовані гроші або влазити в скарбничку для інвестицій. Рекомендуємо також прочитати статтю нашого сайту gdeikakzarabotat.ru — де взяти грошей безоплатно.

Коли початковий капітал накопичений, найкраще вивчити питання «Куди інвестувати невелику суму грошей?»


Скачайте готовий план від Миколи Мрочковского
Самі эфективные стратегії інвестування в нерухомість 2016 року
<img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

2. Куди можна вкласти невелику суму грошей

Перед тим як інвестувати гроші, завжди необхідно починати з підвищення рівня власних знань з цього питання. Вивчіть поняття і терміни на фінансових ринках, дізнайтеся, які аналізи застосовуються до цінних паперів (технічний або фундаментальний), знайдіть в інтернеті наЕкшн ні джерела інформації (можливо, книги, щоденники приватних інвесторів) і постійно звертайтеся до них. (Див.Куди вкласти гроші, щоб вони працювали — 7 способів інвестування)

Відомий на весь світ інвестор Уоррен Баффет прочитав більше ста книг по інвестуванню ще до 20 років.

3. Куди інвестувати невелику суму грошей — 10 наЕкшн них способів

Розглянемо основні способи куди можна вкласти невелику суму грошей, наприклад 500 тисяч рублів. Почнемо зі способу, який приносить самі низький дохід.

Спосіб №10 — Банківський депозит

Даний вид інвестування досить добре всім знайомий. Однак він займає лише 10 позицію, причина — занадто низький дохід. Незважаючи на те, що процентна ставка часто здається привабливою, в реальності справа йде зовсім інакше. Банківська ставка дуже рідко перевищує рівень інфляції на 3-5 % , іноді не досягаючи цих цифр. Відповідно, створюється ілюзія доходу.

Але незважаючи на все перераховане вище, банківські депозити володіють деякими значними перевагами. Особливо можна виділити два з них:

 • Всі вклади на території РФ захищені державною програмою страхування вкладів. Тому, навіть у випадку банківського краху, держава відшкодує втрати. Однак варто врахувати, що страхова сума не перевищує 1 400 000 рублів, в цю суму вже включені відсотки.
 • Ви економите свій час, а воно завжди дорого коштує. Все що від вас потрібно — принести гроші в банк і оформити депозит, інше за вас зробить фінансова установа.

Спосіб №9 — Дорогоцінні банківські метали

Невеликі заощадження можна вкласти в дорогоцінні банківські метали. Найчастіше сюди ставитися срібло і золото, в окремих випадках зустрічаються і інші.

Існує два способи вкладень в цінні метали:

 • По-перше, відкрити металевий рахунок (ОМС).
 • По-друге, придбати злитки дорогоцінних металів.

У першому випадку клієнт «не контактує безпосередньо з металами, у другому ж випадку, клієнт отримує злитки на руки, користуючись ними як вважатиме за потрібне. Значною перевагою придбання злитків є те, що купити його можна будь-якої ваги, що в свою чергу дозволяє вкласти незначну суму коштів. Розмір злитків стартує з 5 грам.

Спосіб №8 — Придбання цінних паперів на біржах

Прибутковість від даного виду інвестицій значно вище, якщо порівнювати з банківськими депозитами. Але варто зауважити, що для придбання подібних паперів потрібен хоча б невеликий досвід. Тому перш ніж взятися за подібний спосіб вкладення, варто приділити увагу хоча б мінімального навчання.

Та й до всього іншого, нестабільна ситуація на фондовому ринку — може посприяти знецінення акцій навіть дуже наЕкшн них підприємств.

Спосіб №7 — Довірче управління, Піфи і ПАММ – рахунки.

Дане інвестування полягає в тому, що інвестор довіряє свої кошти брокерам, які об’єднують вклади великої кількості інвесторів в один значний портфель, після чого використовують вкладені кошти на свій розсуд.

Найчастіше ці інвестиції використовуються на фондових біржах і Форексі. Якщо порівнювати купівлю цінних паперів та довірче управління, то можна сказати, що другий спосіб значно наЕкшн ніше, зважаючи на те, що вашими засобами користуються професіонали.

Якщо ви вирішите самостійно почати торгівлю, то рекомендуємо прочитати нашу статтю — «Як потрібно торгувати на Форекс і як грати на біржі»

Спосіб №6 — Інвестиції в чужий бізнес-проект

З урахуванням того, що ми обговорюємо куди вкласти невеликі суми, даний варіант підходить для інвестування у невеликі бізнес-проекти.

Однак, виникає закономірне питання, що ж буде якщо бізнес-проект «прогорить» або щось піде не так, як планувалося?

В даному випадку все залежить від того, як саме були складені документи. В основному, «прогорів» бізнесмен повертає протягом часу витрачені кошти інвестору.

Це може зайняти часу від кількох місяців до кількох років. Але варто пам’ятати про те, що ризики втратити все досить великі. Причина криється в тому, що інвестор та підприємець, дуже часто об’єднані дружніми чи родинними зв’язками.

Спосіб №5 — Відкрити свій власний бізнес

Хоча можна сказати що це найскладніший варіант куди можна вкласти невеликі кошти, але в теж час це та сама цікава інвестиція. В даному випадку, ризик втратити заощадження дуже високий, але в разі успіху, бізнесмен-початківець буде сповна винагороджена.

Варто зауважити, що власний бізнес забере у початківця інвестора дуже багато сил і часу. Все ж якщо не вдалося поставити на ноги власний бізнес, набутий досвід ведення власної справи — не пройде даром. (Рекомендуємо прочитати — Як почати свій бізнес? Ідеї бізнесу з нуля або без вкладень)

Спосіб №4 — Створення і володіння власним сайтом

У якомусь сенсі, ця позиція схожа з попередньою. Багато вкладень власний сайт не вимагає. Все що потрібно, це :

 • вкласти кошти у створення сайту,
 • сплатити первинну розкрутку (просування сайту (SEO)),
 • відкрити WebMoney гаманець,
 • зареєструвати себе як ІП.

Однак варто враховувати, що хоча коштів на все вищеописане потрібно не так вже й багато часу доведеться приділяти даним проектом більше ніж достатньо.

Подивіться, як відрізнити реальні способи заробітку в інтернеті без обману від шахрайських схем


Покроковий план від Андрія Меркулова
Десятки способів як заробляти в інтернеті в самих різних областях
<img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

Спосіб №3 — Інвестування в нерухомість

В період обвалу рубля квадратні метри стають значно доступніші. Однак цей інвестиційний інструмент вимагає професійного підходу.

В 2016-2017 році рекомендуємо вам розглядати стратегії інвестування в нерухомість, які орієнтовані на отримання стабільного грошового потоку, а не розраховувати на зростання вартості нерухомості

Подивіться відео від експерта в області нерухомості та фінансів Миколи Мрочковского


Скачайте покроковий план від Миколи Мрочковского
Найбільш ефективні стратегії інвестування в нерухомість 2016 року
<img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

Так само зЕкшн снювати інвестиційну діяльність з нерухомістю бажано в самий пік кризи. Визначити саме дно, зможе тільки профі. Заручіться підтримкою такої людини у себе в оточенні. В такому випадку ви зможете забезпечити собі ймовірність найбільш вигідної покупки.

Спосіб №2 — Зайнятися короткостроковим кредитуванням

Якщо не підходять 8 способів, описаних вище, або ви ще не прийняли остаточне рішення куди саме вкласти невелику сум власних коштів, тоді ви можете позичати свої заощадження знайомим. Але при цьому, варто врахувати, що якщо ви позичаєте, навіть своїм друзям, під відсоток — ви порушуєте закон РФ.

Варто особливо відзначити кредитну біржу WebMoney. За допомогою цієї платформи, ви можете видавати позику при цьому не порушуючи жодних законів.

Основний напрямок на данний платформі — це короткострокові позики. Ставки подібних позик досить гарні, проте гарантії повернення — не існує.

Спосіб №1 — Інвестиції в освіту дітей або свою самоосвіту

Однією з найкращих інвестицій куди можна вкласти невелику суму — самоосвіта.

Інвестиція в освіту завжди залишається актуальною і затребуваною. Причина в тому, що вам не завадить ні вік, ні професія, ні місце проживання, У вас завжди буде можливість підвищити свою кваліфікацію або освоїти нову професію.

Але варто пам’ятати, що краще всього отримати той диплом, який ви зможете застосувати в реальності. При виборі нової професії, варто також врахувати ваше ставлення до неї, так як завжди краще займатися тим, до чого лежить душа.

Рекомендуємо прочитати — Як підняти самооцінку та впевненість у собі

Не можна не згадати вкладення в освіту своїх власних дітей, що теж є найвигіднішою і довгограючою інвестицією.

Сумнівний спосіб вкласти невеликі гроші: від 1500 рублів

В інтернеті існує багато різних проектів, які пропонують вкласти гроші під великі відсотки. Рекомендуємо до таких проектів (хайп, різні «приумножители» гаманців і т. д.) ставитися з обережністю і не довіряти їм. У вас ж завдання стоїть куди вкласти і заробити гроші, а не втратити їх. Тому упевніться в наЕкшн ності проекту (виду інвестування) і тільки тоді довіряйте свої гроші. Один з прикладів незрозумілого способу ми описали нижче.

Ось текст способу, який передбачає високий дохід від інвестування. Суть і мета практично у всеъ однакова, всі вони працюють за принципом фінансової піраміди.

«Визначте для себе прийнятний рівень комісії для інвест-посередників. Це може бути 2%, а може бути і 5% в деяких випадках. Додайте суму комісійних до суми, яку збираєтеся вкласти – це і буде Ваша первісна инвестируемая сума.

Якщо вас цікавить інформація, з якої суми краще починати інвестувати, яких правил дотримуватися, то рекомендуємо прочитати статтю — Куди вкласти гроші, щоб вони працювали.

Якщо Ви ретельно розгляньте варіанти, зможете знайти компанії, які розміщують Ваші інвестиції навіть без комісійних.

Радимо почитати: Як заробити на різниці курсів валют — способи заробітку

Зверніть увагу на приховані комісії, уважно читайте договори купівлі. Краще всього вибирати не тільки безкомиссонные варіанти, але і ті, які пропонують знижки за реінвестування отриманого прибутку. Така знижка може досягати 5%.

Головна відмінність цих двох інструментів полягає в тому, що DRIP передбачає наявність у Вас хоча б 1 акції компанії-емітента, так що для початківців інвесторів DSP більш ймовірно для використання.

Вам також потрібно постійно шукати нові фонди з низьким початковим порогом для інвестицій. Вони, як правило, використовують автоматичний план для інвестування і знімають з Вашого особового рахунку певну суму для вкладів автоматично. Це досить простий і недорогий шлях до створення власного портфеля акцій.»

4. Висновок

Підведемо підсумки питання: «куди вкласти невелику суму грошей?». Навіть якщо у вас 500 $, ви можете скористатися усіма популярними способами інвестування.

Але в цьому випадку Вам рекомендуємо звернути увагу на вкладення в ПАЇ, Піфи. фондовий і валютний ринок. Зверніть увагу на індексні фонди, які працюють на «широкому» ринку. Прибутковість таких інвестицій буде складати близько 10% річних. Вибравши певний фонд, Ви зможете надалі інвестувати кошти без додаткових комісій.

[worning]Не намагайтеся швидко заробити на короткострокових змінах цін. Це шлях до втрати інвестованих коштів. [/worning]

Дозволити собі вкладати значні кошти в цінні папери певної компанії може тільки досвідчений інвестор, маючи при цьому безліч інших акцій та інвест-внесків для диверсифікації можливих ризиків.

Варіант відкриття депозиту передбачає стабільний спосіб накопичення, за мінімальних ризиків цього виду вкладення користується популярністю багатьох інвесторів. Тим більше держава дає гарантії і компенсує ваші вклади у разі банкрутства банку.

Дрібні банки з метою залучення коштів на депозити часто дають більш високий і вигідний відсоток по виплатах для клієнта. Також по даній темі ми рекомендуємо прочитати статтю – Куди вкласти гроші, аби не втратити — поради експертів

Тепер, коли ви знаєте, куди краще інвестувати невелику суму грошей, можете починати свою маленьку інвестиційну діяльність і заробляти гроші. Це набагато вигідніше, ніж зберігати гроші вдома під матрацом.

(14голос(ів), середній: 3,57 з 5)
Завантаження…

 • Прочитайте статтю Андрія Меркулова — Куди вкласти гроші, щоб вони працювали — 7 способів інвестування, які я випробував на людях
 • Скачайте покроковий план від Андрія Меркулова. Десятки способів як заробляти в інтернеті в самих різних областях
 • Вомпользуйтесь готовим планом від Миколи Мрочковского. Найбільш ефективні стратегії інвестування в нерухомість 2016 року