Як заробити на співтоваристві Вконтакте

713

На сьогоднішній день відвідування соціальної мережі «вконтакте.ру» перевищує 30 млн., а число зареєстрованих учасників перевищує 150 млн. Не секрет, що на таких сайтах крутяться мільйони. Але з’являється відразу ж питання, як спробувати родзинку від цього великого пирога?

Та все дуже просто — на спільноті. Як? Реклама! Створіть співтовариство, яке буде цікаво саме вам. Нехай це буде музика або картинки, можливо, вам подобаються фільми або відео-приколи, просто поділіться ними! Приміром, ви маєте групу, число учасників якої перевищує 50 тисяч активних користувачів — на такій групі можна заробляти близько 3.000-4.000 рублів. Не погано, погодьтеся! А ви знали, що ціна такого співтовариства близько 150.000 рублів!

Радимо почитати:

Як заробити Вконтакте на групі. Заробіток в ВК

Як заробити гроші в соціальних мережах

Як заробити на електронний гаманець

Так, все це красиві факти, але як же заробляти на співтоваристві Вконтакте?

А ви знали, що ви дивитеся десятки реклам в день з різних спільнот, десятки відео і перечитуєте сотні статей. Все це гроші! За перегляд рекламного відео-ролика адміністратор групи Вконтакте.ру отримує від 50 до 100 копійок. Всі посилання, новини також стоять гроші, а про аватар спільноти взагалі нічого говорити. Наприклад, співтовариство Вконтакте MDK отримує близько 600-800 тисяч рублів на місяць.

Знань, звичайно, ви відразу багато не отримаєте. Просто шукайте нові знайомства, спілкуйтеся з адміністраторами спільноти, іноді не варто забувати і про передплатників — ваших потенційних клієнтів. Влаштовуйте їм конкурси з призами на голоси або реальні подарунки. Діліться вашим прибутком, і вони обов’язково полюблять вас. Просувайте ваше співтовариство за ключовими словами і пам’ятайте головний секрет — взаємодопомога. Знайдіть собі 3-5 «спільнот-друзів» і міняйтеся посиланнями, так і постами.

Дивіться також відео: Як заробити в соціальній мережі «ВКонтакте», 4 кращих способу