Як заробити гроші на нерухомості — поради та рекомендації

539

Багато приватні інвестори, які не хочуть вкладати свої гроші у фондовий або інший фінансовий ринок, замислюються над питанням, як можна заробляти на нерухомості і отримувати пасивний дохід.

Інвестування в нерухомість – це відмінний спосіб не тільки зберегти свої гроші, але і при грамотному вкладенні збільшити свій капітал. Найпростіший варіант заробітку на ринку нерухомості – це купити який–небудь об’єкт нерухомого майна і продати, коли ціна підніметься. Але даний спосіб не можна віднести до інвестування. Це спекуляція, яка може обернутися втратою значної частини вашого капіталу.

Куди краще, купити нерухомість в аварійному стані, зробити недорогий косметичний ремонт (можна і не робити) і продати за ціною, яка буде перевищувати початкові витрати на придбання власності (не забувайте також про послуги посередників) і ремонтні роботи з усіма будівельними матеріалами. (Також рекомендуємо прочитати статтю — куди вкласти гроші під високий відсоток з гарантією)

Є інвестори, яким більше подобається тримати нерухомість у власності і здавати її в оренду, отримуючи від неї пасивний дохід у вигляді орендної плати. Така схема інвестування є більш довгостроковій, але досить наЕкшн ною.

Багатьом починаючим інвесторам в нерухомість здається, що таке інвестування не дасть відчутний прибуток, і вона порівнянна з банківським депозитом. Екшн сно, якщо просто купити, приміром, готову квартиру в хорошому районі міста і почати здавати її в оренду, то щороку ви будете отримувати не більше 5-6% від вкладених грошей. Це небагато, але стабільно.

Фінансово грамотні інвестори рідко купують і роблять інвестиції в нерухомість на свої особисті гроші. Вони використовують фінансові важелі:

  • ДДЛ – гроші інших людей,
  • ВДЛ – час інших людей.

Інвестори з досвідом рекомендують дуже обережно ставитися до чужих грошей, адже при несприятливих обставинах, ви можете втратити вдові більше. До ДДЛ можна віднести гроші банків, приватних інвесторів, партнерів. Можна також спробувати взяти гроші на якийсь час у своїх друзів або родичів.

Виникає наступне питання, а де знайти таку нерухомість, яка буде в дуже поганому стані і коштувати дешево. Потрібно шукати такі варіанти. Відмінним помічником буде інтернет. Звертайте особливу увагу на оголошення типу: продам терміново, терміново потрібні гроші, переїжджаю та ін.

Хорошим об’єктом нерухомості для більшості початківців інвесторів, на думку експертів, є однокімнатна або двокімнатна квартира. Хтось віддає перевагу однокімнатній квартирі, інші двокімнатної.

Як знайти об’єкт нерухомості для інвестування і заробити гроші

Потрібно шукати такі варіанти, де є яскраво виражена аварійність. Чому саме такі квартири слід шукати? В даному випадку можна істотно знизити початкову ціну на квартиру.

Можна купити квартиру в споруджуваному будинку у будівельної компанії-забудовника на ранній стадії будівництва. Як правило, ціни на новобудови нижче готового аналогічного житла відсотків на 25-30%. Причому, купивши квартиру на стадії котловану і продавши її після здачі об’єкта нерухомості (житлового будинку) в експлуатацію і оформлення її у власність, можна заробити до 40% і навіть більше відсотків.

Є ще спосіб знайти квартиру дешевше від її ринкової вартості – це купити закладену в банку / іпотечну квартиру. Зазвичай, такі квартири продають люди, не здатні далі виплачувати свої іпотечні кредити. Ці позичальники готові знижувати ціну на свою нерухомість до 20% і більше. Чому знижується ціна і всі тонкощі продажу квартири читайте в статті — Як вигідно та швидко продати квартиру. Перепродавши таке майно, можна також непогано і швидко заробити на нерухомості.

Звичайно, це не всі способи заробітку на нерухомості, є куди більш наЕкшн ні і довгострокові методи інвестування в нерухомість, де прибутковість буде постійно високою кожен рік, причому цей дохід буде пасивним.

На сайті gdeikakzarabotat.ru ви знайдете інші прибуткові схеми інвестування в нерухомість, де можна буде почати заробляти з мінімальними вкладеннями власних коштів.