Інвестиції в нерухомість за кордоном: що потрібно знати?

568

Інвестиції в нерухомість за кордоном вважаються вигідним і мудрим рішенням для тих, хто хоче зберегти свої гроші, при цьому отримавши додаткові дивіденди. Це може бути отримання візи або навіть виду на проживання в тій країні, в якій купується житло.

Серед наших співвітчизників в останні роки все більш популярним рішенням реалізації капіталу є інвестиції в зарубіжну нерухомість. На тлі економічної нестабільності власники значних грошових сум хочуть знайти наЕкшн ні об’єкти, в які можна вкласти свої гроші. Популярністю користується не тільки житло в курортних країнах – Кіпрі, Греції, Туреччини, Іспанії, але також нерухомість в інших європейських країнах (Німеччина, Австрія) і США.
Вкласти гроші в житло за кордоном, значить забезпечити себе наЕкшн ними активами, які не будуть залежати від нестабільності, яка в останні роки вражає нашу країну.

Нерухомість – хороший спосіб заощадити
Як заощадити при купівлі квартири

До речі, інвестиції в зарубіжну нерухомість можливі навіть за умов, якщо самі ви не будете виїжджати за кордон особисто. Вибрати квартиру, приватний будинок або промислові приміщення можна за допомогою інтернету, укласти угоду купівлі-продажу може спеціалізується компанія або агент. Якщо ви плануєте здавати нерухомість в оренду, довірена особа буде волати з орендарів плату і вирішувати інші питання, представляючи інтереси інвестора в розмірі всього за 10-15% від щомісячного орендного платежу.

Але, є один нюанс, закордон, це не рідна країна. І може виникнути безліч питань, збір документів, і безліч іншої тяганини. Для того, щоб організувати всю роботу правильно, потрібен бізнес-план, який дозволить вам купити будинок, і який складений професіоналами своєї справи.

Скачайте безкоштовний бізнес-план
Як придбати багатоквартирний будинок на гроші банку і отримувати від нього стабільний грошовий потік
<img src=”content-1/images/arrow_right.png” title=”” alt=”

Зміст

  • Чому вигідні інвестиції в США?
  • Інвестиції в нерухомість Німеччини

Чому вигідні інвестиції в США?

Вирішивши інвестувати гроші в нерухомість Сполучених Штатів Америки, жоден інвестор не помилиться – ця країна демонструє неабияку політичну і економічну стабільність, а ринок житла там процвітає. Експерти відзначають, що за рік ціна на нерухомість в Штатах може зрости на 10-15%, що дає вельми райдужні перспективи для бажаючих заробити на її перепродажу. Правда, квартири і котеджі в США купують не тільки для заробітку, але і для отримання посвідки на проживання (грін-карти) або відкриття візи – існують правила, згідно з якими умови для цих Екшн пом’якшуються при наявності власного житла в країні. Так, отримати вид на проживання в США можна, якщо вкласти гроші в нерухомість (переважно комерційну або промислову) малорозвинених районів або в сільській місцевості, а також у готельні об’єкти і потенційно більш прибуткові проекти. Всі ці умови передбачені спеціальною інвестиційною програмою EB-5. Виконавши їх, через 2 роки після покупки нерухомості в Штатах можна отримати грін-карту, а через 5 років і громадянство.

Правда, сума інвестування починається з мільйона доларів, в окремих випадках з півмільйона. Також необхідно подбати про створення мінімум 10 робочих місць і довести те, що інвестиційні гроші отримані легально.

Чому ж ще варто інвестувати гроші в нерухомість Сполучених Штатів? По-перше, високий попит на житло в цій країні, тому втрата або заморожування капіталу практично виключені. По-друге, існує можливість перепродажу нерухомості через певний проміжок часу для отримання прибутку, так як ціни на нерухомість неухильно зростають. Якщо інвестувати в нерухомість у великих містах, можна легко отримувати вигоду за рахунок здачі в оренду.

Інвестиції в нерухомість США, можуть бути як прямими, так і непрямими. У першому випадку контроль над придбаною нерухомістю зЕкшн снюється самим інвестором, у другому – адміністрацією Регіонального Центру. Швидше отримати прибуток можливо при першому способі капіталовкладень, а от щоб відбити гроші через непрямі інвестиції, знадобиться кілька років.

ЗЕкшн снюючи інвестиції в зарубіжну нерухомість, необхідно визначитися з видом об’єкта, на який вирішено вкласти гроші. Це може бути володіння багатоповерховим будинком спільно з іншими інвесторами, кооперативна власність нерухомістю, таунхауси і пр.

Микола Мрачковський розповість, як зробити орендний бізнес на базі таунхауса


Отримаєте на свій e-mail серію уроків
Стабільний дохід нерухомості з нуля
<img src=”content-1/images/arrow_right.png” title=”” alt=”

Інвестиції в нерухомість Німеччини

Ще одна країна, яку варто вкласти гроші, це Німеччина. Інвестувати в німецьку сферу нерухомості, означає вступити в добре налагоджену систему, що забезпечує стовідсоткові гарантії вигоди.

І знову ж вирішальним мотивом інвестування в житло або нежитлові об’єкти, є стабільна економіка цієї країни. Також місцевим урядом забезпечено стовідсоткові гарантії для вкладають в німецьку нерухомість інвесторів. Економічні закони передбачають вигідну іпотечне кредитування, якщо ви володієте тільки частиною необхідної суми.

Багато років ціни на німецьку нерухомість були штучно, тому, коли в останні кілька років ціни на цьому ринку в Європі почали знижуватися, будівельний бізнес в Німеччині продемонстрував протилежну тенденцію. Експерти відзначають, що очікувати кризи у цій сфері не варто, адже Німеччина контролює свій ринок дуже ретельно.

Найбільш популярна серед інвесторів німецька нерухомість у мегаполісах, але знавці відзначають, що не варто нехтувати і житлом у невеликих містах. Наприклад, здавати квартири в оренду більш вигідно в таких містечках як Бамберг або Мюнстер – населення у них неухильно зростає, спостерігається велика кількість приїжджих (переважно студентів), так і витрати на утримання, оподаткування та інші цілі менше, ніж у великих містах країни. Ще в цілях інвестування експерти пропонують цікавитися нерухомістю на судових аукціонах – там можна купити інтересуемий об’єкт за вельми привабливою ціною.

Взагалі, Німеччина має прекрасно розвинуту законодавчу сферу, захищає капіталовкладників від ризиків, судову практику, яка завжди стане на захист інвесторських інтересів, численні державні програми із субсидування та іншу підтримку енергоефективних будівельних проектів. Це робить німецьку нерухомість дуже привабливою для закордонних інвестицій і забезпечує взаємну вигоду обом сторонам.

(Поки що немає оцінок)
Завантаження…

Подивіться оголошення з продажу нерухомості за кордоном;
  • Прочитайте, які документи необхідні для покупки нерухомості за кордоном;
  • Вивчіть відео від Миколи Мрочковского;
  • Скачайте бізнес-план — як купувати будинок на гроші банку