Топ-10 бірж копірайтингу для заробітку на фрілансі новачкам і профі

141

Здрастуйте! у цій статті ми розповімо все про найвідоміших біржах копірайтингу.

сьогодні ви дізнаєтеся:

 1. що являє собою біржа контенту.
 2. на що слід звертати увагу, реєструючись на подібному ресурсі.
 3. найпопулярніші і зручні сайти для копірайтерів.
 4. яким чином заробляють на подібних біржах.

Що таке біржа копірайтингу

Щодня в інтернеті з’являються тисячі нових сайтів. Незалежно від того з якою метою створений інтернет-ресурс, його доведеться наповнювати інформацією.

Ось тут на допомогу можуть прийти люди, що займаються копірайтингом.

копірайтинг це виклад інформації, взятої з декількох джерел. Тобто копірайтери знаходять в інтернеті статті на потрібну тему, читають їх, а потім переказують своїми словами.

Для того щоб «звести» замовників (людей, яким необхідно купити або замовити певний текст) з виконавцями (авторами) існують біржі копірайтингу.

Якщо ви новачок і володієте великим бажанням писати, але сумніваєтеся в своїх можливостях, то починати кар’єру копірайтера потрібно саме на подібних біржах.

 • по-перше, ви можете самостійно вибирати замовлення (починати краще з найпростішої роботи).
 • по-друге, ваші права як працівника захищає біржа. Можете бути впевнені, що при відповідальному підході до своєї роботи, ви не будете обдуреними.
 • по-третє, ви наб’єте руку на низькооплачуваних замовленнях і, можливо, знайдете постійних замовників, з якими в майбутньому будете працювати поза бірж.

2 нюанси роботи різних бірж копірайтингу та рерайтингу

На даний момент в інтернеті існує багато бірж фрілансу, де заробляють копірайтери. Кожен виконавець вибирає той майданчик, який зручний саме йому.

якщо ви тільки думаєте, на якому ресурсі зареєструватися, то радимо звернути увагу на такі нюанси:

 • розмір оплати за 1000 символів. Якщо ви ніколи не займалися написанням статей, то краще починати з невеликих середньооплачуваних замовлень (15-20 руб./1000 сімв.). Професіонали отримують більше, але і вимоги до їх роботи вище;
 • наявність тестів. На деяких ресурсах є обов’язкові тести на грамотність, без проходження яких ви не зможете брати замовлення;
 • зручна навігація сайту. Дуже важливо, щоб біржа була зручною і зі зрозумілим інтерфейсом. Завдяки цьому ви швидше вникнете в роботу;
 • виведення грошей. На більшості сайтів встановлена мінімальна сума для виведення зароблених коштів. Звертайте увагу на те, з якими платіжними системами працюють сайти. Найчастіше це тільки гаманець webmoney;
 • комісія сайту. Віддавайте перевагу сайтам з адекватними комісійними і хорошим ставленням як до замовників, так і до виконавців.

Огляд топ – 10 бірж копірайтингу

Деякі новачки вважають, що раціонально зареєструватися на декількох біржах копірайтингу, завдяки чому можна брати більше замовлень.

Насправді, якщо ви хочете мати високооплачувану роботу, то доведеться вибрати один сайт, де ви будете працювати, заробляти рейтинг, підвищувати свою майстерність, знаходити постійних замовників.

існує 3 види бірж копірайтингу:

 1. відкриті біржі – це сайти, де зареєструватися може будь-хто. Для цього необхідно просто внести свої дані, після чого можна починати свою трудову діяльність.
 2. напіввідкриті біржі 8>–>- це інтернет-ресурси, де зареєстрований користувач повинен пройти тестування на грамотність, або написати твір на зазначену тему. Тільки після цього він буде допущений до замовлень.
 3. закриті біржі – це сайти, де проводиться жорсткий відбір копірайтерів. Якщо ви захочете працювати на такій біржі, то приготуйтеся до того, що у вас попросять надати резюме, портфоліо, пройти тест, або написати невеликий виклад, твір.

Для того щоб вам було легше вибрати ресурс для роботи, ми склали топ-10 найпопулярніших бірж копірайтерів і розділили їх за видами.

Відкриті біржі

Etxt-біржа, що об’єднує кілька сотень тисяч виконавців і замовників. Це один з найпопулярніших ресурсів. Тому конкуренція серед копірайтерів велика. На сайті діє тендерна система взяття замовлення. Тобто ви подаєте заявку на виконання вподобаного вам завдання, а замовник сам вибирає хто буде його виконувати.

На цьому сайті замовники пропонують невисоку ціну за написання статей, але копірайтери мають можливість напрацювати рейтинг, отримати високу оцінку своєї майстерності, а згодом виконувати більш високооплачувану роботу.

На etxt в процесі роботи всі користувачі підвищують свій рейтинг. Якщо ви заробили 10 руб., то вони дорівнюють 1 балу рейтингу.

Замовники при виборі автора на своє замовлення часто звертають увагу саме на нього. Високий рейтинг говорить про професіоналізм і відповідальність копірайтера.

Виконавці з рейтингом нижче 299 балів не можуть подавати заявки на замовлення, де вартість за 1000 символів вище 25 руб.новачок може взяти велике замовлення, тільки якщо пройде тест на грамотність (відповість правильно мінімум на 7 питань з 10).

Крім рейтингу, копірайтер може підняти рівень своєї майстерності, написавши тестове завдання. Але врахуйте, що модератори дуже прискіпливо перевіряють всі роботи. Пропущений розділовий знак, неправильний відмінок або більше 3 помилок будь-якого характеру і ви не заробите жодної зірки (з 3 можливих).

На сайті є власні сервіси з перевірки унікальності та пунктуації. Є можливість скористатися платними коректорськими послугами.

Що стосується фінансів, то комісійні стягуються як з замовника, так і виконавця (по 5%). Не так вже й багато.

Мінімальна сума для виведення коштів становить 250 руб.з цієї суми сайт забере 0,8% в якості комісійних. Вивести зароблені гроші можна на гаманці webmoney, яндекс.гроші і qiwi.

На вказаний рахунок гроші надійдуть протягом 5 робочих днів. Якщо кошти потрібні терміново, то можна замовити термінове виведення грошей, але комісія в такому випадку складе 5% від суми виведення.

переваги біржі:

 • велика кількість замовлень;
 • добре ставлення адміністрації сайту до виконавців;
 • мінімальна комісія;
 • можливість кар’єрного росту;
 • можливість заробити новачкам;
 • простий інтерфейс.

недоліки:

 • виведення коштів після закінчення 5 робочих днів;
 • велика конкуренція;
 • відносно низькі ціни.

advego – одна з найстаріших бірж. Входить до трійки лідерів серед аналогічних сайтів. Серед копірайтерів дуже велика конкуренція.

1 зареєструватися на цьому інтернет-ресурсі може будь-хто. Після цього необхідно заповнити свій профіль і переходити до пошуку замовлень. За підсумками роботи вам буде присвоєно певний рівень ккд. Він залежить від багатьох складових. Це кількість, якість і обсяги виконаних робіт, швидкість доопрацювання і т. Д.

Всі розрахунки відбуваються в у. Е. Мінімальна оплата за написання 1000 символів без пробілів – 0,2 у. Е.

Вивести зароблені гроші можна тільки на гаманець webmoney. При цьому на своєму рахунку advego потрібно накопичити 5 у. Е.це мінімальна сума для виведення.

Дана біржа має власні сервіси з перевірки унікальності, орфографії та семантики.

переваги біржі:

 • гідна оплата праці копірайтерів;
 • велика різноманітність замовлень;
 • наявність корисних сервісів;
 • невелика мінімальна сума для виведення зароблених коштів.

недоліки:

 • велика конкуренція всередині біржі;
 • можливість виводити гроші тільки на вебмані.

Текст.ру – це досить розвинена біржа, яку знають багато копірайтери, що працюють на інших ресурсах. Все через зручного сервісу з перевірки унікальності, орфографії та сео-аналізу, яким може скористатися навіть незареєстрований користувач.

Але на цьому сайті перевіряють не тільки унікальність, але використовують його для заробітку. Зареєструвавшись, копірайтери можуть брати замовлення або продавати вже готові статті.

На text.ru кожному користувачеві присвоюється певний статус. Наприклад, новачок вважається “школярем”, але він може підняти свій статус, ідеально виконуючи замовлення і проявляючиАктивність на біржі.

Для роботи на цій біржі не потрібно будь-яких капіталовкладень. Але з кожного замовлення копірайтер заплатить комісію сайту. У виконавців з різним статусом величина комісійних різна. Наприклад, у «школяра» це 10%, а у «академіка» – 8,25%. Тобто чим вище рейтинг і статус, тим менше комісійні.

Виводити кошти можна тільки на гаманець webmoney. При цьому мінімальна величина суми для виведення становить 100 руб.

Якщо ви не хочете поступово напрацьовувати собі рейтинг, а бажаєте відразу брати великі замовлення, тоді можна внести якусь суму для того, щоб зареєструвати аккаунт pro. Це автоматично підвищить рейтинг на 30%.

переваги біржі:

 • відмінні багатофункціональні сервіси;
 • не надто велика комісія біржі;
 • можливість швидко підняти рейтинг.

недоліки:

 • велика конкуренція;
 • можливість виводити зароблені гроші тільки на webmoney.

textsale – біржа продажу статей. Саме на цьому сайті копірайтери заробляють на продажу готового контенту.

Ціни на статті знаходяться на середньому рівні. Мінімальна вартість 1000 символів без пробілів – 20 руб.

Ця біржа статей для сайтів дає можливість також заробляти, виконуючи замовлення. Але для того щоб отримати доступ до них, потрібно або напрацювати рейтинг, продаючи вже готові статті або заплатити 300 руб.

Якщо ви вирішили вигідно продати свої роботи, то будьте готові до того, що сайт буде забирати 10% від вартості статті в якості комісії.

При виведенні коштів можна зіткнутися з наступною проблемою. Біржа виводить гроші тільки на доларовий гаманець webmoney. При цьому мінімальна сума становить 200 руб.

переваги біржі:

 • відмінна майданчик, де добре купують готовий контент;
 • відносно невелика комісія.

недоліки:

 • можливість виводити гроші тільки на один гаманець;
 • частково платний доступ до замовлень.

turbotext – ресурс, де створені ідеальні умови для замовників. До виконавців висуваються дуже жорсткі вимоги. Вже на етапі реєстрації відбувається відбір авторів. Але тих, хто пройде всі випробування, чекають високооплачувані замовлення. Цей ресурс орієнтований на професійних копірайтерів.

Після реєстрації виконавці зобов’язані будуть пройти тест на грамотність. Якщо копірайтер “завалить” тестування, то пройти його ще раз він зможе не раніше ніж через 1 місяць. У цей період йому будуть недоступні замовлення, але можна буде виконувати міні-завдання (ставити лайки, робити репости, писати коментарі і т.д.).

Крім тестування, для того щоб отримувати замовлення, доведеться написати твір. Доступ отримують виконавці, які зароблять оцінку 4 або 5.

На біржі діє система рейтингу. Адміністрація сама визначає ваш рівень, грунтуючись на оцінки замовників. Якщо роботи не відрізняються якістю, то вони без пояснення знижують рейтинг.

На сайті немає тендерної системи як на більшості бірж. Це означає, що виконавцем тієї чи іншої роботи призначається автоматично перший копірайтер, який натиснув кнопку «взяти замовлення».

Мінімальну оплату в розмірі від 22 руб./1000 сім. Отримують новачки. Профі виконують замовлення від 179 руб./1000 сім.

Адміністрація сайту бере комісію тільки з виконавців у розмірі 20%. Виводять гроші тільки раз на тиждень (по понеділках). Сума виведення не повинна бути менше 50 руб.

переваги біржі:

 • відсутня тендерна система;
 • маленька сума для виведення коштів;
 • відносно висока оплата праці копірайтерів.

недоліки:

 • виведення коштів раз на тиждень;
 • жорсткий відбір виконавців;
 • висока комісія, яка стягується тільки з копірайтерів.

Напіввідкриті біржі

contentmonster – це біржа з жорсткими вимогами по відношенню до виконавців. Але замовники відчувають себе на цьому сайті дуже комфортно. Відразу скажемо, що перевірку проходить тільки половина копірайтерів.

Все через те, що автори повинні пройти дворівневу перевірку з російської мови. Якщо впораються із завданням, то будуть допущені до замовлень.

Кожен виконавець у міру виконання замовлень напрацьовує собі рейтинг, тим самим підвищуючи рівень своєї майстерності. Але якщо тексти матимуть погану якість, то аккаунт без попередження може бути заблокований.

Якщо копірайтер не здає замовлення в термін, то аккаунт також блокують, але тільки на тиждень.

Адміністрація біржі часто змінює правила свого ресурсу, самостійно приймає рішення про те підвищити або знизити рівень майстерності копірайтера.

За кожне виконане замовлення біржа забирає 20% комісійних у виконавця.

Середня вартість 1000 символів без урахування прогалин – 40-60 рублів.

Щоб вивести зароблені гроші, доведеться зібрати 150 руб.

На сайті копірайтерам пропонують безкоштовно відвідати школу копірайтингу.

переваги біржі:

 • середні ціни;
 • можливість підвищити професіоналізм в школі копірайтингу;
 • відсутність конкуренції.

недоліки:

 • велика комісія, яка стягується тільки з виконавців;
 • наявність тестових завдань для допуску до замовлень;
 • можливість блокування аккаунта адміністрацією сайту в разі прострочення замовлень або неякісного їх виконання.

copylancer – ця біржа відрізняється невеликою конкуренцією серед копірайтерів і адекватними умовами роботи.

щоб почати працювати на цьому сайті, необхідно:

 1. заповнити свій профіль.
 2. 6. Вдало пройти тестування з російської мови.

Копірайтери на цьому ресурсі доручають в середньому 40-60 руб. За 1000 символів без пробілів. При цьому кожен виконавець, коли подає заявку на виконання замовлення, самостійно вказує його ціну.

Перші кілька робіт новачків перевіряють коректори. Це обов’язкова умова біржі. Дана послуга платна. За перевірку кожного тексту доведеться віддати 10 руб.

Зароблені кошти можна вивести на гаманець webmoney, при цьому пам’ятайте, що мінімальна сума для виведення коштів 120 руб.

переваги біржі:

 • можливість виконувати новачкам замовлення по 40 руб./1000 символів;
 • лояльне ставлення адміністрації біржі до виконавців;
 • адекватні умови праці.

недоліки:

 • доступ до замовлень після проходження тестування;
 • платні послуги коректора при здачі перших замовлень новачків.

Закриті біржі

miratext – це біржа, де працюють тільки професійні копірайтери. Отримати доступ до замовлень на цьому сайті досить складно.

виконавцям доводиться:

 1. здавати тест на грамотність.
 2. пройти тестування на знання правил
 3. написати статтю на зазначену тему.

Тим авторам, які пройдуть всі перевірки, будуть доступні замовлення від 40 руб./1000 символів.

Перші роботи новачків перевіряються редакторами. Ця послуга не безкоштовна. За перевірку доведеться заплатити 7 руб./1000 символів.

переваги біржі:

 • низька конкуренція;
 • гідна оплата праці копірайтерів.

недоліки:

 • мало замовлень;
 • серйозний відбір копірайтерів.

Слоговед-досить молода біржа. Об’єднує авторів, готових писати статті на певні тематики (наприклад, бізнес, податки, бухгалтерія, фінанси або жіноча тематика — краса, здоров’я, сім’я, відносини і т.д.).

Адміністрація сайту дуже лояльно ставиться до виконавців. Відсутня тендерна система взяття замовлень, тобто вам завжди доступна стрічка замовлень-бери і відразу пиши, здавай готову роботу і отримуй гроші.

Середня ціна за написання 1000 знаків без урахування прогалин – 35 руб.з копірайтерів не стягується комісія. Виведення коштів здійснюється раз на тиждень, або на першу вимогу авторів.

Вільних завдань дуже багато і при великому бажанні можна знайти підходящу тему для себе.

Для того щоб отримати доступ до замовлень, доведеться заповнити анкету. На підставі цієї інформації адміністрація біржі приймає рішення, підходить автор для цього сайту чи ні.

переваги біржі:

 • оплата вище середнього;
 • відсутність комісії;
 • 6 лояльне ставлення до копірайтерів;

 • відсутність будь-яких тестів;
 • невисока конкуренція.

недоліки:

 • невелика кількість замовлень;
 • вузька специфіка.

Біржі фрілансу

Воркзілла-біржа, на якій працюють фрілансери. Серед безлічі різноманітних завдань, копірайтер зможе знайти роботу для себе. Для того щоб працювати на цьому сайті, доведеться оплатити доступ до замовлень.

Також прочитайте про всі біржі фрілансу.

щоб отримати замовлення на цьому ресурсі, необхідно:

 1. зареєструватися.
 2. заповнити свій профіль.
 3. вибрати тарифний план.
 4. оплатити його.

На цій біржі замовники знаходять виконавців, але всі розрахунки відбуваються поза сайтом. Якщо одна зі сторін хоче убезпечити себе, тоді можна скористатися спеціальним платним сервісом, за допомогою якого буде проводитися розрахунок.

Виконуючи замовлення, виконавці отримують 1-3 у. Е. За роботу. Виведення коштів здійснюється тільки на гаманець webmoney.

переваги біржі:

 • різноманітні завдання;
 • гідна оплата.

недоліки:

 • платний доступ до замовлень;

Ми розповіли тільки про кращих біржах копірайтингу, але регулярно в мережі з’являються нові майданчики, де можна купити продати або замовити текст на потрібну тему.

Деякі з них спеціалізуються тільки на продажу вже готового контенту, а деякі тільки на розміщенні замовлень.

Дуже часто нові біржі копірайтингу створюються одним замовником для власних сайтів. Ці сайти найчастіше закритого типу і спрощують роботу як роботодавця, так і виконавця. Як приклад такої біржі-слоговед.

Інтернет-біржі статей

Ми вже згадували про те, що на біржах можна не тільки виконувати замовлення, але і продавати вже готові статті.

Копірайтери, які пишуть на улюблені теми, розміщують вже готові роботи в магазині статей. Якщо тема статті буде цікавою і популярною, тоді знайдеться багато бажаючих купити статті.

Основним недоліком даного виду заробітку можна вважати відсутність 100% гарантії в тому, що стаття буде куплена. Якщо вам замовляють статтю на певну тему, то після її написання ви отримуєте оплату. У випадку з магазином статей це правило не діє. Доведеться чекати, поки ваша робота когось зацікавить.

Ціни на статті встановлює сам автор. Тут важливо знайти»золоту середину”.

На багатьох біржах можна одночасно виконувати замовлення і продавати готові статті. Наприклад, на біржах advego, text.ru, etxt, krasnoslov, copylancer, кожен копірайтер може створити магазин, де буде виставляти свої роботи.

У магазинах статей покупцям надається інформація про наявність помилок в тексті, ступеня унікальності і т.д. Крім цього, можна прочитати уривок зі статті, щоб зрозуміти стиль написання.

1 продавши готову статтю, рейтинг підвищується, як і при виконанні замовлень.

Альтернатива бірж копірайтингу

Біржі копірайтингу для новачків-це відмінний спосіб “набити руку” перевірити себе і повірити в свої можливості.

Але багато професійних копірайтери знаходять замовлення через сайти з вакансіями про роботу. Досить зайти на такий ресурс і в розділі «робота на дому» знайти цікаву пропозицію.

Деякі замовники і виконавці, які співпрацювали на біржах, обмінюються контактами і продовжують працювати за її межами.

Висновок

Біржі копірайтингу – це місце де люди співпрацюють на взаємовигідних умовах. Кожен подібний ресурс має свої переваги і недоліки. Тому перед тим як реєструватися на одному з сайтів, уважно вивчіть його умови роботи. Саме від цього залежить успіх роботи копірайтера.

рекомендуємо до прочитання:

 • що таке seo-копірайтинг — принципи і правила, де навчитися створенню сео-текстів;
 • де замовити або купити статті для сайту дешево і сердито.