Арбітраж криптовалют – як стати гуру в модній ніші заробітку

863

Крім зручності та анонімності платежів цифрові валюти відкривають своїм користувачам чимало способів заробити, наприклад, інвестуючи в перспективні токени, чия ціна піде вгору, або граючи на зростанні і падінні курсів. Проте перший спосіб передбачає значний часовий проміжок між вкладенням і доходом, другий же нерозривно пов’язаний з ризиком, що курс піде в іншу сторону, тоді трейдер втратить гроші.

Однак є і третій варіант, що дозволяє заробляти щодня з мінімальним ризиком – криптовалютный арбітраж.

У криптовалют немає центрального регулятора, кожна біржа-обмінник встановлює власні курси. А оскільки таких бірж багато і курси розрізняються, то можна купувати цифрові монети там, де курс нижче, і переводити їх на біржу з більш високим курсом, де продавати дорожче. Різниця стане вашим доходом.

Зміст

  • Обмеження і ризики втратити всі гроші на арбітражі криптовалют
  • 3 переваги заробітку на арбітраж

Обмеження і ризики втратити всі гроші на арбітражі криптовалют

Концептуально арбітраж видається дуже простим, однак тут, як і скрізь, є свої підводні камені і обмеження, про які потрібно знати. В першу чергу необхідно добре орієнтуватися у світі цифровий валюти, вміти працювати з безліччю обмінників, знати кілька способів перекладу кріптовалюти в фіат і назад.

Друга небезпека – комісії бірж за угоди, транзакції, виведення коштів. Вони, як правило, невеликі, 1-2 відсотки, але ж і різниця в межбиржевых курсах приблизно така ж, рідко перевищуючи 5%. І комісія може легко з’їсти всю можливу прибуток.

Так що розраховувати угоди необхідно з урахуванням всіх комісій.

Інше, наступне з невеликої біржової різниці обмеження – для отримання відчутного прибутку потрібно оперувати великими сумами. Які вам спочатку доведеться вкласти в криптовалюту.

Четверта особливість – такого роду заробіток на увазі постійне залучення в процес.

Інвестор, купивши один або кілька типів цифрових монет, може забути про них на кілька місяців, поки довгострокові курси не зростуть, трейдер, купивши пакет вранці, продає його ввечері, арбитражник ж займається операціями та перекладами постійно, і робить гроші за 1-2 кола перекладів.

Нарешті, крім комісій різних бірж необхідно враховувати і час проведення транзакції. Де-то все займає хвилини, а де-то затягується. А оскільки курси дуже волатильні, то ціна за цей час може змінитися не на вашу користь, і здавалася вигідною угода піде в мінус.

3 переваги заробітку на арбітраж

У арбітражної торгівлі є дуже вагомі переваги, які незмінно приваблюють людей.

  • В першу чергу – висока швидкість зЕкшн снення угоди, а значить, і велику їх кількість. Якщо людина, що грає на денних змінах курсу однієї біржі, змушений цей самий день чекати, то арбитражник проводить всі транзакції за кілька хвилин і може практично відразу повторити вигідний коло. За день зЕкшн снюються десятки циклів, компенсуючи невелику межбиржевую різницю.
  • Другий плюс – мінімальний ризик. Навіть якщо курс піде в невигідному напрямку, завдяки швидкості зЕкшн снення угод втрати будуть мінімальні, тоді як невдаха (або початківець) трейдер ризикує за день втратити 10-20 відсотків своїх активів. Один тиждень поганих ставок – і він банкрут.
  • Третя важлива перевага – невисокий і навіть нульовий поріг входження. Так, для солідного заробітку потрібні вкладення, однак ніхто не вимагає відразу провертати великі суми. Для початку, в процесі набору досвіду краще оперувати малими сумами.
  • І, нарешті, найголовніше перевага – постійні операції на біржах дадуть величезний досвід та знання, ви станете гуру в модній темі заробітку.

    Кожен день, причому неодноразово фіксуючи зміни курсів, вивчаючи переваги і недоліки різних бірж та обмінників, ви за рік досконало опануєте не тільки зЕкшн снення швидких і вигідних арбітражних обмінів, але і будете відмінно розуміти тенденції руху криптовалютного ринку в цілому.

    А значить, зможете успішно заробляти не тільки на межбиржевой різниці, але і на денних коливаннях, плюс виступати в якості криптовалютного консультанта, беручи плату за входження на ринок початківців гравців або складаючи портфелі цифрових валют для серйозних інвесторів.