Кредит і кредитна картка без довідок про доходи та поручителів

597

Життя в Росії зараз не стабільна. Кожна сучасна людина може потрапити в не приємну ситуацію, коли є гостра потреба в грошах. Відмінно, якщо у Вас є друзі, родичі, які здатні дати трохи грошей у борг. А якщо потрібна сума набагато більше, наприклад, десяти тисяч рублів?

Тоді варто звернутися в банк. У багатьох з них можна оформити кредит без довідок про доходи та поручителів, а також оформити кредитну карту, де не потрібна довідка про доходи 2-НДФЛ або за формою банку. (Можливо вас в цей момент може виручити овердрафтная карта банку, що це таке і т. д. читайте за посиланням)

Отримання кредитної картки без довідок та підтвердження доходу

Зміст

 • Кредит без довідок про доходи, поручителів, відмінності від звичайного
  • Не плутайте з експрес — кредитами!
 • Особливості оформлення кредитних карт без довідок про доходи
  • Жителям Росії не в дивину зарплати «в конверті»
  • Як отримати бажаний «пластик»

Кредит без довідок про доходи, поручителів, відмінності від звичайного

Відмінною рисою кредитів без довідок та поручителів є буквально миттєве розгляд заявки. Взяти таку позику можна навіть з мінімумом документів. Зазвичай, Вам потрібно взяти з собою паспорт. Іноді, потрібні й інші документи, що підтверджують особу.

Зверніть увагу, деякі банки оформляють кредит за паспортом, тільки якщо Ви є безпосереднім клієнтом банку (маєте зарплатну картку, депозит, і так далі).

При мінімумі документів співробітники банків поглиблено перевіряти Вас як позичальника. Для таких цілей існує бюро кредитних історій (Читайте також — Банки, не перевіряють кредитну історію). В останні пів-року банки робили свої вимоги щодо кредиторів. Причиною тому — банківська криза, а також вимоги ЦБ.

Не дивуйтеся, коли співробітник банку буде Вам ставити питання про Вашому фінансовому становищі. Буде правильно, якщо Ви будете відповідати чесно, не примножуючи свої доходи. Відомості про Вашу заробітну плату легко уточнити, просто зробивши дзвінок на Ваше місце роботи. Зазвичай, відповідь бухгалтера з роботи вирішує багато чого.

Будьте заздалегідь готові до того, що позики з мінімумом документів, часто мають високий відсоток по кредиту. Він може досягати більше 60% річних. Тому, перед рішенням взяти швидкий кредит, ретельно зважте на своє рішення. Чи зможете Ви оплачувати необхідні рахунки за кредитом? Або, можливо, все ж краще зібрати всі необхідні довідки та оформити звичайний кредит.

Не плутайте з експрес — кредитами!

Якщо Ви відносите позики з мінімальною кількістю документів до експрес — кредитах, то Ви помиляєтеся. Заявка розглядається швидше не від загальної кількості довідок, а тільки від того, наскільки позитивна Ваша кредитна історія. Банк вирішує, довіряти Вам свої гроші.

Кредитна картка без довідок про доходи за паспортом

Радимо почитати: Як взяти кредит без довідки про доходи

Особливості оформлення кредитних карт без довідок про доходи

Набирає свою популярність і кредитна картка без довідок про доходи. Плюс такої карти — гроші Ви зможете знімати частинами, є можливість використовувати і позичати кошти багаторазово, саме цим вона і відрізняється від цільового кредиту. Дуже привертає той факт, що маючи при собі кредитну карту, можна легко зробити покупку, на яку Вам би довелося деякий час відкладати кошти.

Жителям Росії не в дивину зарплати «в конверті»

Як же переконати свій банк у платоспроможності, якщо немає можливості надати свою довідку про доходи? Абсолютно вірно, можна обійтися і без неї. На території Росії це популярна практика. Багато людей працюють не офіційно, тобто ті, хто одержує свій дохід від ігор на біржі, здає своє житло. Виходить, що у людей є дохід, але вони офіційно є безробітними. Цей факт є справжньою перешкодою для того, щоб оформити кредитну карту.

Саме за такої кількості людей, які не працевлаштовані офіційно, з’явилася можливість отримати кредитку без довідки про доходи. Банки вміють рахувати свої гроші, вони чудово усвідомили, що якщо не надавати таку можливість, вони позбавляться левової частки позичальників. На сьогоднішній день, отримати персональну кредитну картку стало набагато простіше, ніж 5-10 роками раніше.

Як отримати бажаний «пластик»

Зверніться в банк. Співробітник банку запропонує Вам самостійно заповнити анкету, або ж проведе опитування сам. З собою обов’язково мати паспорт. В анкеті вказуйте тільки точні відомості! Сенсу брехати немає, тому що служба безпеки банку буде глибоко вивчати і перевіряти Ваші дані.

Є обмеження на отримання кредитної картки без довідок про доходи в банках

 • Вік позичальника повинен бути в обмежених межах. Суворо, від 20-ти до 55-ти років.
 • Обов’язковий паспорт громадянина РФ.
 • Вам потрібна постійна прописка, в тому ж регіоні, де діє конкретна фінансова установа.
 • Особливості таких кредитних карт:

 • Висока процентна ставка. Не можна сказати, що користуватися такою карткою вигідно. Відсоток за користування карткою набагато вище, ніж у класичних кредиток, так і відсоток по кредиту більше приблизно на 20%.
 • Спочатку пропонують низький ліміт картки. Тільки після тривалої співпраці з банком його можна підвищити.
 • До плюсів можна віднести мінімум документів, які необхідно пред’явити співробітникові банку.
 • Якщо Ви вже давно є клієнтом банку, то можливо, Вам будуть запропоновані вигідніші умови. Хоча, можливо залучення таким чином нових клієнтів.
 • Важливо, щоб у Вас не було не виплачених боргових зобов’язань. Щоб раніше, Ви зарекомендували себе для банку як відповідальний позичальник.
 • Підводячи підсумки, можна відзначити, що найважливіше в оформленні кредиту і кредитних карт без довідок про доходи та поручителів за паспортом — Ваша чесність перед банком, достовірна інформація про собі, позитивна кредитна історія. Перед тим, як взяти кредит, тверезо зважте всі «за» і «проти» перед остаточним рішенням на користь позики.