Заробіток на лайку у соціальних мережах: плюси і мінуси

767

Лайк — це всім відома функція соціальних мереж, за допомогою якої користувачі позитивно оцінюють вподобаний контент (фото, відео, статтю). Не багато хто знає, що з допомогою цієї нехитрої функції можна навіть заробити гроші. Як і скільки можна заробити на лайку розглянемо далі.

Зміст

 • Як заробити на лайку в інтернеті
 • Як заробляти на лайку в VKTarget
 • Як заробляти на лайку в VKSerfing
 • Плюси і мінуси заробітку на лайку
 • Заробіток на рефералах в соціальних мережах
 • Інші способи заробітку в інтернеті

Як заробити на лайку в інтернеті

Деяким людям може здатися дивним такий вид заробітку. Але в цьому немає нічого незвичайного. Користувачі соціальних мереж в першу чергу звертають свою увагу на контент, який сподобався як можна більшій кількості людей. В такому випадку він популярний і цікавий. Це своєрідна реклама, але досить ненав’язлива.

Крок 1 — Реєстрація аккаунта — якщо у вас немає акаунтів в соц.мережах

Щоб заробити на лайку, необхідно зареєструватися у соціальних мережах (Facebook, Вконтакте, Однокалассники, Google+ та інші), додати туди фотографії, особисту інформацію, друзів і так далі. Лайки — це узагальнена назва функції, тільки у Фейсбуці є «Лайк», ВКонтакте вона називається «Мені подобається», в Однокласниках — «Клас», у Google — «+1».

Крок 2. Якщо у вас вже є акаунти в соц.мережах, увійдіть в сервісах, які платять за виконання завдань:

 • VKTarget — сервіс №1 по заробітку на простих діях в соц. мережах з щоденними виплатами від 50 рублів, багато завдань для роботи (реєстрація тут)
 • VKSerfing— ще один сервіс, в якому ви так само можете виконувати завдання в соц.мережах (реєстрація тут)
 • SMM OK — ще одна біржа платних завдань (реєструйтеся тут)
 • Як заробляти на лайку в VKTarget

  Після реєстрації, ви просто заходите на біржу, знаходите відкрите завдання, приймаєте його і перейдіть за посиланням, де лайкаете все, що потрібно.

  Як заробляти на лайку в VKSerfing

  Для перегляду завдань на біржі лайків необхідно підтвердити свій аккаунт через телефон. Для цього введіть код з безкоштовного СМС.

  Підтвердіть телефон для продовження роботи з лайками.

  Це необхідна міра захисту, яка забезпечить доступних завдань. Вона дозволяє сумлінним працівникам заробляти на діях, а рекламодавцям бути впевненими, що працюють реальні люди, а не роботи, які накручують дії в соц.мережах.

  Після верифікації ви побачите для виконання доступні завдання по лайкам, вступлениям в групи та інших простим діям в соц.мережах


  Щоб збільшити свій дохід, увійдіть у всіх біржах з платними завданнями. Робота трохи монотонна, але вона дозволить вам набити руку в комп’ютері і перейти вже до більш цікавим темам

  Плюси і мінуси заробітку на лайку

  Одним з найголовніших плюсів такої роботи є її простота, адже її може виконувати навіть школяр. Але за таким примітивізмом криється кілька великих мінусів. Перший полягає в тому, що через свою легкості, завдання по лайкам дуже складно прийняти на виконання. Адже любителів легкого заробітку в інтернеті вистачає, і вони швидко розбирають такі завдання на біржах. Тому новачкові деколи складно взяти кілька завдань, щоб отримати хоч якісь гроші.

  Також іноді потрібні лайки від людей певного віку, статі, географічного розташування і так далі.

  Другий мінус полягає в тому, що після чого кількості лайків і репостов, ваша особиста сторінка стає простий рекламою. Багатьом вашим друзям обов’язково не сподобається купа рекламного сміття в новинній стрічці, і вони видалять вас з друзів або отпишутся від вас.

  А якщо у вас немає друзів у соцмережах, то на біржі жоден замовник не захоче скористатися вашими послугами.

  Але основним мінусом заробітку в соц мережах на лайку є його низька оплата. На біржах вартість одного лайка в межах 20-30 копійок. Так, сума досить крихітна, і щоб заробити мінімум для виводу, знадобиться не один тиждень рутинної роботи.

  Деякі користувачі, щоб заробіток на лайку був більш високим і швидким, використовують спеціальні програми, які самі лайкають. Але через обмеженість кількості завдань навіть боти не забезпечують хороший дохід. Та й біржі часто обчислюють такі програми.

  Заробіток на рефералах в соціальних мережах

  Можна забезпечити собі пасивний дохід, залучаючи рефералів, певний відсоток доходу яких буде нараховуватися вам. Але це теж не панацея.

  Детальніше про це читайте в цій статті: Заробіток в партнерських програмах на рефералах

  Таким чином, заробити на лайку у соціальних мережах можна на першому етапі, щоб розібратися як виводити гроші і відчути себе більш впевнено в мережі, а далі варто розглянути більш прибуткові варіанти, наприклад ті ж дошки оголошень і авіто!

  Дивіться також відео про заробіток в Інтернеті на лайку

  Інші способи заробітку в інтернеті

  Насправді в мережі існують тисячі відмінних способів заробітку, які можуть перетворитися на ваш основне джерело доходу. Стабільно заробляти можна як в соціальних мережах, так і запустивши власний проект. Способів багато і щоб вибрати для себе найбільш підходящий, ми радимо вам скористатися безкоштовним курсом про те, як почати заробляти в інтернеті з нуля:

  Отримайте безкоштовний курс на свій e-mail
  50+ способів заробити в інтернеті з нуля?
  <img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

  Також не варто забувати, що заробляти в мережі без вкладень — дуже непросто. Чи є способи заробітку в інтернеті без будь-яких вкладень грошей, або це міф, дізнайтеся з відео фахівця Андрія Меркулова:

  (6голос(ів), середній: 3,50 із 5)
  Завантаження…

  Зареєструйте в цих біржах оплачуваних завдань в соц.мережах

  • VKTarget
  • VKSerfing
  • SMMOK
 • Спробуйте інші способи заробітку для новачків:
  • Читання листів і перегляд реклами на сайтах
  • Заробіток на капчі
 • Дізнайтесь ще більше способів заробити в інтернеті у нашому безкоштовному відеокурсу