Як взяти у МТС гроші в борг — 2 способи як зайняти грошей

1236

На даний момент велика частина людей не мислить своє життя без телефонного — стільникового зв’язку. Сучасні постачальники даної послуги своїм клієнтам надають велику кількість різноманітних послуг, серед яких:

 • Надання телефонного зв’язку;
 • Можливість зЕкшн снення різних платежів з використанням рахунку, прив’язаного до певного номеру;
 • Відправка коротких повідомлень, причому як текстових, так у вигляді відео, аудіо або зображення;
 • Мобільний інтернет. Тут варто відзначити, що людина може оформити безлімітний інтернет без якого-небудь обмеження трафіку і часу, так і з обмеженнями. Крім цього кожна компанія, яка надає подібні послуги, випускає спеціальні модеми, в які вставляють сім-карту;
 • Інші послуги (у тому числі можливість взяти у МТС гроші в борг). Саме про послугу грошей у борг і піде мова далі.

Зміст

 • Гроші в борг у МТС для оплати послуг зв’язку
 • 2 способи отримання грошей у борг на МТС на телефон
 • Обіцяний платіж: особливості і можливості підключення послуги
 • Кредит довіри на МТС
 • Висновок

Гроші в борг у МТС для оплати послуг зв’язку

Компанія МТС (скорочення від Мобільні Телесистеми) є одним з найбільш відомих і провідних стільникових операторів мобільного зв’язку, яка, в основному, надає свої послуги на території РФ, а також практично у всіх країнах СНД. На даний момент у вісімдесяти чотирьох регіонах Росії є відділення оператора МТС. А також встановлені вишки мобільного оператора. Які і забезпечують безперебійність зв’язку. (Якщо хочете знати, де можна взяти грошей безоплатно, то читайте тут)

Компанія успішно справляється з умовами ринку, які вимагають постійного вдосконалення в конкурентній боротьбі. Таким чином розробляються нові тарифні плани, які повинні залучити ще більше клієнтів.

Сьогодні практично кожен має можливість підібрати тарифний план, який задовольняє всі потреби клієнта. Крім цього підключається новий пакет послуг, наприклад швидкісний мобільний інтернет. Все це робить компанію конкурентоспроможною.

На даний момент великий перелік послуг, що надається клієнтам, дозволяє задовольнити практично будь-якого клієнта, однак усіма послугами, що надаються абонентам оператора стільникового зв’язку, можна повною мірою скористатися тільки в тому випадку, якщо є гроші на рахунку. Єдиним винятком є дзвінок в екстрених випадках (Під екстреним випадком розуміється необхідність виклику швидкої допомоги, пожежної служби або поліції).

Часто багато людей стикаються з необхідністю подзвонити, однак при цьому на рахунку немає коштів, достатніх для цього. Звичайно, на кожному розі є термінали, за допомогою яких можна зробити це. Однак це в умовах міста, а у віддалених місцях поповнити баланс часто неможливо. Що б не сталося, поповнити баланс у оператора МТС дуже просто.

Вже кілька років ті, хто вибрав в якості постачальника стільникового зв’язку МТС, може зайняти грошей на певний термін, отримавши таким чином можливість повною мірою користуватися телефоном. Для цього потрібно взяти у МТС гроші в борг. (Що робити, якщо терміново знадобилися гроші? Про те, де можна взяти кредит готівкою без довідок про доходи читайте тут).

2 способи отримання грошей у борг на МТС на телефон

Оператор стільникового зв’язку МТС пропонує клієнтам два основних види послуг, що дозволяють зайняти грошей на телефон:

 • Послуга — «Кредит довіри»;
 • Послуга — «Обіцяний платіж».

Подібними послугами можна скористатися в будь-якому місці, а також у будь-який час доби, де є мобільний зв’язок.

Послуга «Обіцяний платіж» відмінна можливість позичити грошей у МТС

Обіцяний платіж: особливості і можливості підключення послуги

 • Першим способом підключення послуги МТС «Обіцяний платіж» є набір комбінації клавіш *113*. Після цього повинна з’явитися рядок, де слід набрати суму, яка необхідна на даний момент. Обмеження по сумі зазвичай вказується. Після цього натискається OK або кнопка виклику.

Однак ця послуга має певні нюанси, серед яких розмір максимальної суми. Даний параметр залежить від того наскільки довго клієнт користується мобільним зв’язком, що надається компанією МТС, а також наскільки часто і на яку суму він поповнює свій баланс. Відповідно, якщо клієнт підключився недавно і витрачає на мобільний зв’язок зовсім трохи, то і зайняти у МТС він може також небагато.

 • Дану опцію також можна підключити за допомогою відправки короткого повідомлення з текстом 087013. Після цього прийде відповідний запит, де необхідно вказати суму, на яку необхідно збільшити баланс на рахунку.
 • Крім цього підключити функцію обіцяний платіж можна на самому офіційному сайті оператора зв’язку МТС.

Однак, користуючись такою опцією, необхідно в обов’язковому порядку пам’ятати, що вона доступна виключно при наявності грошовому суми на рахунку клієнта, що не перевищує тридцяти карбованців, також на рахунку клієнта повинно бути не менше мінус тридцять рублів. Отримуючи гроші, потрібно поповнити баланс через сім днів. Звичайно, можна і раніше. При цьому компанія буде нагадувати, що потрібно поповнити баланс. Якщо цього не зробити вчасно, то рахунок клієнта просто зменшитися на ту суму, яка була вказана при використанні послуги.

Крім цього потрібно враховувати, що останнім часом оператор зв’язку МТС зробила обіцяний платіж не безкоштовним, так що від суми перерахований при використанні даної опції віднімається невеликий відсоток.

Обіцяний платіж у МТС — відео

Кредит довіри на МТС

Наступний спосіб взяти в борг у МТС трохи грошей для поповнення рахунку — «Кредит довіри». Можливо вам допоможе овердрафт — що це таке читайте за посиланням)

Розглянемо кілька основних способів скористатися даною послугою, яку надає своїм клієнтам оператор МТС.

 • Можна надіслати коротке повідомлення на номер «125» з будь-якої з літер латинського алфавіту. Подібне дозволить отримати доступ до такої послуги, як кредит довіри, який також називається тимчасовий кредит.
 • Також можна отримати доступ до цієї послуги, що надається компанією шляхом використання USSD-команди типу «*125#» після набору якої натискається кнопка виклику або кнопка Ок.
 • Крім цього, абоненти, що використовують для мобільного зв’язку МТС, мають можливість зв’язатися з системою, що зЕкшн снює автообслуживание клієнтів компанії. Автообслуживание являє собою голос, що пропонує натиснути на телефоні певну клавішу для позначення виникла на даний момент проблеми та її вирішення. Для цього достатньо набрати короткий номер 0890». Якщо є необхідність зв’язатися з вільним оператором, то потрібно набрати наступну комбінацію цифр і символів — «0890»+»0»… Таким чином, можна активувати цю опцію.
 • У самому крайньому випадку, коли потрібно зайняти грошей, можна відвідати салон зв’язку і звернутися до фахівців, які там працюють. В останньому випадку обов’язково мати з собою сім-карту і паспорт.
 • Послуга «Кредит довіри» є досить відомим способом взяти в борг у МТС невелику кількість грошових коштів для поповнення рахунку.

  Така послуга є безкоштовною для всіх клієнтів МТС. Тобто на відміну від попереднього випадку, не буде списано невелика кількість грошей з рахунку. Кредит довіряючи можуть взяти тільки ті абоненти, які підключилися до мережі МТС більше півроку тому.

  Щоб відключити цю послугу, потрібно набрати «*125*0#, після чого надіслати на даний номер повідомлення 125, а також для відмови у використанні даної послуги можна зв’язатися з оператором вже описаним вище способом. Як і у випадку з обіцяним платежем необхідно вчасно розплачуватися за обіцяну послугу.

  (Якщо вам терміново знадобилися гроші, то стаття «які банки не перевіряють кредитну історію позичальника» буде дуже корисною для вас).

  Відео як взяти грошей у МТС на телефон — кредит довіри

  Висновок

  Виходячи з усього вище викладеного, можна з повною упевненістю сказати, що і обіцяний платіж, і кредит довіри, по суті, є відстроченим поповненням балансу. Також впевнено можна сказати, що вони є прекрасним способом поповнення рахунку, коли інші способи неможливі з яких-небудь причин. Тепер ви знаєте як можна брати в МТС гроші в борг.