Макс Поляків

4-17-2019

Макс Поляков
У число фіналістів увійшли 12 проектів, серед яких: система для управління геоінформаційними даними в тривимірному просторі; медичне обладнання, яке дозволяє проводити функціональну діагностику серцево – судинних захворювань людини; бездротова система передачі електроенергії на відстані; сучасний дизайн.
Також хочемо вам порекомендувати https://fireflyspace.com/max-polyakov/
Журі належало оцінити не тільки інноваційність кожного стартапу, його комерційний потенціал і масштабованість, але і вміння питчить свій проект перед інвесторами в режимі реального часу. Про це у своєму вітальному зверненні до учасників і глядачів заявив ідеолог конкурсу, засновник інвестиційної компанії Noosphere Ventures Максим Поляков: . Долю призу глядацьких симпатій визначали глядачі, присутні в залі, шляхом онлайн-голосування. отримав проект команди Хмельницького національного університету. Співробітники кафедри радіоелектронних апаратів і телекомунікацій під керівництвом професора Сергія Пидченко розробили в 4 рази дешевше європейських аналогів. Hideez Band – це браслет з функцією “ключі від всіх паролів”. Він здатний запам’ятовувати існуючі та створювати нові паролі, включати і вимикати цифрові пристрої на Android і Windows за допомогою Bluetooth – з’єднання. Пристрій може також зберігати приватні ключі для цифрових документів. У команди проекту вже є готовий прототип, а також залучені за допомогою Indiegogo інвестиції. отримав проект співзасновник iBlazr Івана Чуби під назвою Technovator XE. Це бездротове зарядний пристрій, що дозволяє заряджати гаджети на відстані до 5 метрів. Гаджетів може бути до чотирьох, причому їх пріоритетність для підзарядки можна визначати самостійно, так само як і швидкість заряду.
Алекс Нестеренко – керуючий директор конструкторського бюро ARTKB.
Артем Тимошенко – керуючий директор компанії Maxpay, експерт у сфері платіжних систем і монетизації проектів.
Константи Єгоров – кандидат медичних наук, доцент кафедри пропедевтики внутрішньої медицини Дніпропетровської медичної академії, спікер численних профільних конференцій.
Володимир Гнат – генеральний директор Наукового парку .
Макс Поляків продовжує шукати інноваційні ідеї, які здатні змінити світ.