Як вибрати натяжні стелі

1-10-2019

Как выбрать натяжные потолки
Натяжні стелі прийшли на наш ринок вже давно. Якийсь час тому такі стелі вважалися новинкою, то сьогодні вони отримали досить широке поширення. І це цілком зрозуміло, адже вони мають прекрасні можливості по оформленню інтер’єрів. По довговічності натяжні стелі мало чим відрізняються від звичайних, а в деяких випадках і перевершують. Крім того, вони більш естетично привабливі.
Також хочемо вам порекомендувати zolotar.kiev.ua
Є деякі особливості, які варто враховувати, вибираючи натяжна стеля для ванної кімнати. Перш за все із-за високої вологості і перепадів температури. Так що варто вибирати такі матеріали, які мають стійкість до подібних умов, на яких з часом не утворюється цвіль і грибок. Всі такі якості має плівка ПВХ. Саме її найчастіше й монтують у ванну.
Тут також можна використовувати плівку ПВХ. Вона не буде вбирати в себе запахи, бруд, бризки. Все, що осяде на ній, ви зможете легко видалити за допомогою звичайного миючого засобу. Головне, щоб у засобі не було кислот і абразивів. Ви можете монтувати ПВХ плівку не тільки як єдину поверхню. Професійні монтажники можуть провести монтаж кількох похилих поверхонь. Допускається використання на кухні і і тканинних стель. Тканина має спеціальне просочення, так що вона є вологостійкою. Складнощі у вас можуть з’явитися лише з підтриманням прекрасного виду стелі. Прибрати забруднення з матового покриття вам буде важко. Та й до того ж така стеля може не перенести перепадів температур.
Тут ви можете встановити будь-який тип натяжних стель. Обмежень ніяких немає. Все залежить лише від особистих уподобань. Плівка ПВХ буде дешевше. Зате за допомогою полотка для дитячої з тканини ви зможете реалізувати будь-які свої дизайнерські рішення. Зможете ви використати і такий прийом, як багаторівневий стеля. В ньому є можливість комбінувати поєднання різних кольорів. Такі натяжні стелі бувають матовими та глянцевими. Вони не мають швів або вони непомітні. Матові рекомендують для дитячих кімнат. Глянцеві виглядають нарядно.