Як провести монтаж вимикача

11-4-2018

Как провести  монтаж выключателя
У кожного в будинку знаходяться більше чотирьох вимикачів. Вони працюють справно, але часто в самий невідповідний момент ламаються або ви просто вирішили зробити вдома ремонт і замінити їх на нові моделі, і тоді вам доводиться їх міняти. Якщо ви вирішили все зробити самостійно своїми руками, то в цій статті ви знайдете докладні схеми підключення одноклавішного і двохклавішного вимикачів, різні рекомендації та поради з цього питання.
Також хочемо вам порекомендувати монтаж выключателя
Спочатку давайте розглянемо схему підключення одноклавішного вимикача, так як вона простіше і часто зустрічається. Запам’ятайте, що для складання схеми підключення світильника крім вимикача і проводів нам потрібно ще і розподільна коробка, в якій будуть з’єднуватися дроти. З’єднувати їх можна різними способами, але тут ми розглянемо прості скручування.
Для підключення наступної распредкоробки (шлейфом) необхідно фазний провідник минає на неї скрутити з прибуваючим від щитка фазним провідником, а нульовий провідник минає дроти потрібно скрутити з прибуваючим від щитка нульовим провідником. На фото нижче це все прекрасно видно. Провід №1 – це приходить провід від щитка, а дріт №2 – це минає провід на наступну распредкоробку.
Тепер скручуємо провід. Головне тут нічого не переплутайте. На фото нижче я детально все підписав і там все добре видно. Читайте уважніше і з’єднуйте свої проводи також. У вас повинно вийти чотири скручування. Як провід підключати до люстри або до різних світильників я показав схематично. Якщо щось не зрозуміло пишіть в коментарях, будемо розбиратися. Ще врахуйте, що по дроту від вимикача до коробки по всіх жилах буде протікати фаза і тому тут не вийде дотримати кольорове маркування.
Вибір автоматичного вимикача за номиналуВот тут потрібно бути дуже уважним. Неправильний вибір автоматичного вимикача за номіналом може призвести до займання проводки або автомат буде спрацьовувати на відключення по п’ять разів.
Алгоритм пошуку несправності при спрацьовуванні автоматичного выключателяУ вас вдома у квартирному щитку спрацював автоматичний вимикач. У результаті якась частина квартири знеструмилася. У такій ситуації опинявся практично кожен.