Заправка картриджів

1-15-2021
Заправка картриджів - Home | Facebook

 

Заправка картриджів

Заправка картриджів – це технологічний процес, що полягає у відновленні працездатності лазерного картриджа шляхом його розбирання, очищення спеціального контейнера від відпрацьованого тонера, перевірки комплектуючих на знос, заповнення новим тонером (магнітним порошком), складання і перевірки на працездатність.

Заправка картриджів в Києві

Якщо ви не знаєте де можна швидко і якісно заправити лазерні картриджі в Києві, то значить вам пощастило, що ви знайшли цей  сайт, тому що ми завжди поруч, завжди вам раді, завжди готові вам допомогти! заправка картриджів з виїздом здійснюється в усі округи і райони. Виїзд майстра безкоштовно.

Чому саме заправка картриджів?

Заправити картридж – це означає заощадити на покупці витратних матеріалів. Навіщо купувати новий картридж, якщо можна заправити той, який перестав друкувати через те, що закінчився тонер (порошок). При цьому вартість заправки картриджа буде в рази нижче вартості такого ж нового оригінального, а якість друку заправленого, практично, не буде відрізнятися від нового.

Заправка і відновлення лазерних картриджів в Києві проводиться досвідченими майстрами-заправниками!

Швидко і якісно заправити або відновити лазерний картридж hp, canon, samsung, lexmark, xerox, brother, kyocera, panasonic, ricoh, sharp, epson, pantum, minolta та інших брендів в Києві можна як в сервісному центрі Snake, так і викликавши майстра додому або в офіс.

З вищесказаного випливає, що крім майстерні нами проводиться заправка картриджів в Києві з виїздом майстра, як в офіс вашої компанії, так і до вас додому. І в тому, і іншому випадку майстри виконають свою роботу на високому професійному рівні.

Чому варто довіряти заправку картриджів досвідченим майстрам?

Заправку картриджів варто довіряти тільки досвідченим майстрам, які мають великий досвід і навички в даній області. Тому що, якщо спробувати заправити картридж самостійно, не маючи відповідних навичок, то можна потрапити в ситуацію, показану на малюнку .

Тому, щоб ваш картридж можна було заправити не один раз, а вам не постраждати від попадання тонера на слизову оболонку очей і т.д., то краще не ризикувати і звернутися до професіоналів своєї справи, які якісно виконають свою роботу по заправці картриджа.

За невеликі гроші вам зроблять якісну заправку вашого картриджа, який прослужить довгий час і витримає ще не одну заправку. А ваш принтер або копіювальний апарат залишаться в робочому стані, тому що в нього не потраплять залишки тонера, просипаного при неякісній заправці картриджа.