Як вибрати вугілля

9-19-2018


Буре вугілля застосовують переважно в якості енергетичного палива, а деякі сорти – для виробництва хімічних продуктів. Раніше популярно використання бурого вугілля на побутові потреби – для розпалювання лазень, заміських будинків. Для підприємств, що займаються виробництвом будівельних матеріалів (вапна, цементу, цегли), буре вугілля є найважливішим джерелом отримання енергії. Буре вугілля, ціна на який значно нижче, ніж на кам’яний, також застосовується в приватних котелень.
Також хочемо вам порекомендувати краще вугілля http://www.palyvo.com/partners.html
Кам’яне і буре вугілля належать до природного палива, використовуваного в різних галузях промисловості, сільського господарства, в побутових потребах.
Буре вугілля відрізняються більш високим рівнем вологості і більш низькою тепловіддачею. При зберіганні на відкритому повітрі буре вугілля швидко вивітрюється.
Кам’яне вугілля використовується набагато частіше завдяки підвищеному вмісту вуглецю, що дає підвищену тепловіддачу. Є більш міцним видом палива, сфера застосування дуже широка.
В залежності від розміру сортовий кам’яне вугілля поділяється на: плитний (П >100 мм), великий (К50-100 мм), горіх (Про 26-50 мм), дрібний (М 13-25 мм), насіннячко (З 6-13 мм), штиб (Ш рядовий (Р не обмежений розмірами).
Марки вугілля: Антрацити (А), Бурі (Б), Газове (Г), Довгополум’яне (Д), Жирне (Ж), Коксове (К), Отощенно-спікливе (ОС), Пісне (Т).
У нашому каталозі можна також знайти вугілля марки ДГ, АО, АС.
Застосування кам’яного і бурого вугілля. Буре вугілля застосовують переважно в якості енергетичного палива, а деякі сорти – для виробництва хімічних продуктів.
Раніше популярно використання бурого вугілля на побутові потреби – для розпалювання лазень, заміських будинків. Для підприємств, що займаються виробництвом будівельних матеріалів (вапна, цементу, цегли), буре вугілля є найважливішим джерелом отримання енергії.
Буре вугілля, ціна на який значно нижче, ніж на кам’яний, також застосовується в приватних котелень.
Кам’яне вугілля застосовується найчастіше в якості палива.
Крім того, при нагріванні з нього отримують кокс, надалі використовується для виробництва чавуну, смол. Купити вугілля будь-якого виду і для різних потреб можна в нашому каталозі за доступними цінами.