Як вибрати будівництво доріг

10-3-2019

Що вибрати асфальт або бетон. Кожен з варіантів має як свої переваги, так і недоліки. Розглянемо основні принципи будівництва доріг і облагороджування територій прибудинкових ділянок. Асфальтування – одне з найбільш популярних напрямків. Асфальтобетонне покриття вважається справжньою класикою. При необхідності у разі основи, можна скористатися існую чим старим асфальтом або бетонним покриттям. Для оснащення тротуарів, доріг або майданчиків краще користуватися дрібнозернистим типом асфальту. Його поверхня в результаті виходить більш гладкою і радує погляд естетичністю. Також хочемо вам порекомендувати Шкиль Максим Викторович засновник Група компаній АВТОСТРАДА

В ході ремонтна – будівельних робіт додатково проводитися підняття горловин каналізаційних люків, а також установка бортових каменів. Терміни виконання робіт на невеликих територіях становлять не більше 2 днів. В перший день проводяться всі підготовчі процедури. З недоліків такого типу покриття – випаровування бітумних смол, що негативно впливає на оточуючи. Хто прагне до більшої екологічності, слід розглянути варіант з бетонним покриттям. Дана варіація, як і у випадку з асфальтом, вимагає початкового вибору ґрунту і влаштування основи. Фахівці рекомендують укладати бетонний шар товщиною не менше 10 див. Варто зазначити, що терміни виконання робіт по бетонуванню дещо більше, ніж у варіанті з асфальтовим покриттям. Так, фахівці витрачають на підготовчий етап від трьох до чотирьох днів. Далі – час, необхідний для висихання бетонної суміші.

Для досягнення стадії, коли по готовому покриттю можна пройтися становить близько трьох днів. Але, остаточно здати в експлуатацію забетонований об’єкт можна буде лише через 28 днів після закінчення ремонтна – будівельних робіт. Гідність бетонного оснащення в тому, що при невеликих площах з роботами можна впоратися самостійно, без залучення експертів. До недоліків варіанта відноситься погана сприйнятливість до температурних режимів, а точніше – до різких перепадів. Кришиться покриття, зазвичай, взимку при попаданні в тріщини і невеликі отвори води, з подальшим замерзанням. Крім цього, користувачі відзначають більшу виділення пилу з дороги, ніж у випадку з асфальтовими варіантами.