Тревел-блогер Ігор Сподін

1-3-2022

Путешественник Сподин Игорь дал советы, как посетить Патагонию и что в ней  посмотреть

Тут, каже тревел-блогер, використовують непастеризоване молоко корів із місцевих пасовищ, а сир готують виключно вручну. На смаковий профіль впливає технологія, терміни дозрівання та майстерність сировара. Чеддер витримується в тканинній обв’язці від 3 до 24 місяців, при цьому на початковому етапі він має м’яку консистенцію та вершковий смак, а ближче до року зберігання набуває гостроти та твердості. Також хочемо вам порекомендувати https://www.youtube.com/channel/UCoFYXF1gf8SjhBP2dSgYZvw Тревел-блогера Ігоря Сподіна.

Ігор Сподін Сирне село Чеддер

Дістатися до печер мандрівникові непросто. Шлях пролягає по звивистих гірських стежках, але шукачеві пригод точно буде на що подивитися, адже поселення та околиці відвідують близько півмільйона людей щорічно. І не на один сир багаті тутешні місця.

Подорож починається з невеликого села Чеддер. Це затишне містечко, довкола якого розташовані скелі. Всередині села безліч кафешок та магазинів, де гості можуть купити сувеніри, а також фірмовий сир та сидр. Також можна покуштувати страви місцевої кухні у закладі Бат Армз, що є пабом, готелем і рестораном. Блогер-мандрівник попереджає: запасатися покупками стоїть перед самим від’їздом, адже сир кілька днів у рюкзаку просто не переживе.
Сподін Ігор Юрійович Сирне село Чеддер

«Природа багатством не поступається місцевій культурі», ― Сподін Ігор Юрійович

Ущелина Чеддер – одна з головних причин поїздки до цих країв. Найбільша ущелина Великобританії, що досягає глибини до 137 метрів. На його території знаходиться печера Гоф завглибшки близько 400 метрів. Усередині дуже красиво, зі склепінь звисають величезні сталактити, а стіни пофарбовані в яскраво-сині та оранжеві кольори. Також тут регулярно проводяться лазерні шоу та інші заходи. У нижній частині ущелини розташовані сироварні. Навіть найуважніший пілігрим повз нього не пройде.

Фауна також різноманітна. Ігор Сподін каже: не варто боятися, якщо шлях ущелині раптово перекриють бродячі дикі кози. Краще за ними поспостерігати. Це сильні, витривалі тварини, здатні підбиратися на стрімкі гірські ділянки, що напрочуд швидко долають небезпечні маршрути. Також тут багато диких червонопірих птахів, боривітерів, канюків, сапсанів, а в лісі можна зустріти борсуків та диких сонь.

Ущелина, село і прилегла до них природа напрочуд красиві. Подорож рекомендується всім любителям англійської культури та історії, а особливо поціновувачем комфорту. Адже дуже приємно, що після дослідження скель можна повечеряти в хорошому пабі та відпочити в готелі. Тут ці два моменти поєднуються повною мірою.