Підводні камені роботи з Амазон

4-15-2021
Підводні камені і нюанси ведення бізнесу на Amazon (Ukrainian)

 

Новачки, які тільки планують торгувати на amazon або роблять це зовсім недавно, мріють вивести свій товар на перші позиції і зібрати максимум продажів. Але чому “бувалі” бояться першого місця як вогню? Також хочемо вам порекомендувати компанію Партнер Трейд https://partnertrade.org/torgovlya-na-amazon-razvod/, її послуги ви можете легко замовити.

 

Як правило, серед amazon-спільноти не прийнято ділитися своїм досвідом і, тим більше, давати посилання на свої товари.

На даний момент amazon за своїми алгоритмами ранжирування нагадує пошукові системи десятирічної давності. Напевно, американський рітейл – гігант пройде шлях еволюції набагато швидше, ніж це було потрібно google, але поки що алгоритми досить прості і багато цим користуються. Amazon торгівля – це гарний спосіб заробити гроші.

Коли товар вже завезений на склад amazon доставка груза, по суті, єдине завдання продавця-вийти на першу сторінку по максимальній кількості ключових слів або в категорії. Якщо товар відповідає очікуванням користувачів-природні продажі, відгуки та рейтинг будуть весь час підтримувати його в топ-е без будь-яких додаткових маніпуляцій.

У такій ситуації продавцю залишається вирішувати всього три “непосильних” завдання:

  • завозити нові партії товару на склад;
  • витрачати зароблені грошики;
  • і найскладніше-стежити, щоб товар з топ 3-20 ні в якому разі не потрапив в топ-1.

На жаль, простота виведення товару на високі позиції має і зворотний бік медалі – також легко товар звідти і вилітає. Виною всьому недобросовісна конкуренція. Як тільки товар виходить в топ-1, він відразу притягує до себе проблеми.

Як правило, “колеги по категорії «вдаються до простих, але дієвим способам, завдяки яким лістинг (так називається» картка товару” на amazon) не тільки випадає з топ-а, але і тягне за собою аккаунт продавця з усіма замороженими на ньому грошима.

Основні способи такої чорної конкуренції банальні-товар купує фіктивний американець, а потім влаштовує “артилерійський залп”:

  • залишають негативний відгук;
  • пишуть в техпідтримку про невідповідність товару опису;
  • пишуть скарги про те, що товар завдав шкоди майну або здоров’ю.

Покупець не вимагав компенсації за завдані збитки, судових розглядів та іншого, йому потрібен був лише повернення $9, витрачених на товар і, найголовніше, можливість написати претензію на підтримку amazon. Також хочу сказати що ціна на авіа та морські вантажоперевезення дуже вгідна

Товар разом з аккаунтом продавця і залишилися на ньому $23000 був заблокований моментально. Ніякі сертифікати якості не рятували ситуацію. Як з’ясувалося пізніше, в реальному житті у покупця навіть не було автомобіля, але рішення «інтернет-гіганта» було незмінним.

У таких випадках amazon завжди стає на бік покупця, змінюючи продавців»як рукавички”. Забанили одного-завтра на його місце прийдуть троє нових. Такожу у амазона є фулфілмент.

Велика кількість тренінгів і консультантів, а також вічно падаючий курс національної валюти підігрівають інтерес до торгівлі на amazon. З усіх боків видно приклади ” успішного успіху» і навчальні програми, які обіцяють величезну, практично пасивну прибуток на amazon вже завтра.

Багато чого з того, про що вони говорять – правда. Але ще більше правди в тому, про що вони вважають за краще замовчувати. Намагайтеся дізнатися якомога більше всіляких помилок і підводних каменів, перш ніж почнете набивати власні шишки.

Так чому топ-1 це погано?

Ризик vs прибутковість. Як і скрізь, можна багато заробити, а можна добре погоріти. На не-топових позиціях дохід нижче, але і попиту з них по всій видимості менше. В можете замовити різні послугу по Амазону під ключ у компанії Партнер Трейд.